Kategoriler
Doğru giyin!

Puma Erkek Tshirtlerin Özellikleri

Puma Ferrari Big Shield Tee Erkek Beyaz Tshirt 59540805

Ferrari özel tasarım modellerinden olan bu tshirt erkekler için tasarlanmıştır. Ürünün ön ve arka tarafında Scuderia Ferrari Shield logosu yer almaktadır. Beyaz renkli ürünün üzerinde yine aynı renkte baskı yapılmıştır. Gölge efekti bulunur ve ilgi çekici bir görünümü vardır.

Tshirt yakası bisiklet yaka modelidir; rahattır ve sıkmaz. Göğüs kısmındaki Ferrari Shield logosunun yanı sıra ürünün sağ kolunda da Shield TPU arması yer alır. Tshirt ürünün sol kol kısmında ise PUMA Cat logosu bulunmaktadır.

%100 pamuklu olarak imal edilen bu tshirt terleme yapmaz ve serin tutar. Özellikle yaz aylarında veya spor yaparken sizi rahat ettirir. Islaklık hissi oluşmaz.

Puma Essentials + Heather Tee Erkek Mavi Tshirt 85241906 

Çok rahat, konforlu tshirt modellerinden biri olan bu ürün aynı zamanda çok şık çizgilere ve tasarıma sahiptir. Çarpıcı logo ürünün göğüs kısmında yer alır. Tshirtteki tasarımsal çizgiler ise gösterişlidir. Tshirt kesimi sayesinde vücudu da daha güzel gösterme özelliğine sahiptir. Sokak stiline uygun olan bu ürün aynı zamanda havalı tasarımıyla şıktır.

Normal kesim modelinde imal edilen tshirt erkekler için hem gündelik hayatta hem de spor yaparken tercih edilebilir. Ürünün yuvarlak etek ucu bulunur; ileri derecede konfor sağlar. Kot pantolonlarla, şortlarla, eşofman ve taytlarla çok iyi kombin edebileceğiniz bir parçadır. Günlük hayatınızda en pratik seçimlerinizden biri haline gelir. Soft ve çekici mavi rengi tshirte ayrı bir hava, cool bir stil katmaktadır.

Puma A.C.E Ss Tee Erkek Kırmızı Tshirt 51664810 

Ürün modern çizgilerle ve pastel kırmızı rengi üretilmiştir. Yaz aylarında, sporda çok hafif ve terletmeyen yapısı rahat ettirmektedir. Ürün hava alabilen yapıda imal edilmiştir. Ergonomik kesim çizgileri hareket kabiliyetini geliştirir ve sürtünmeyi azaltır. En faydalı özellikleri arasında terlemeyi önlemesi ve kişinin kuru kalmasını sağlaması bulunmaktadır.

Drycell tasarımıyla kullanıcıların karşısına çıkan tshirt modeli, özel ters dikişlere sahiptir. Ters dikiş özelliği sürtünme önleyici olması nedeniyle önem taşımaktadır. Giyildiğinde kişide yumuşak ve hafif bir his oluşturur. Normal kesim ile tasarlanmıştır. Ürünün sol alt kısmında Puma logosu işlenmiştir. PUMA Cat logosu ise sol göğüs üzerindedir. Arka tarafta ise büyük bir Puma logosu sırtı kaplar.

Puma Classic Logo Tee Erkek Siyah Tshirt 58238001

Gündelik giyim için en pratik ve iyi seçimlerden biri olan erkek siyah tshirt classic Puma logosuna sahiptir. Göğüs kısmında yer alan Logo oldukça gösterişli ve şık çizgilerle ürüne işlenmiştir. Ürünün kesimi normaldir; vücudu daha güzel gösterir. Çok rahat olmasına rağmen bir o kadar da şıktır. Gündelik kıyafet anlayışına ayrı bir hava katar.

Yaka modeli ise bisiklet yakadır. Üzerinde Nervür detayı bulunmaktadır. Kauçuk PUMA Archive No:1 logosu üründeki tek hareketli detaydır. Ürün terletmez, kuru tutar ve hafiftir. Yaz ayları ve spor için de uygundur.

Puma Ferrari Big Shield Tee Erkek Siyah Günlük Tshirt 57785401

Ferrari modelleri Puma’nın özel tasarım ürünleridir ve yarış takımını temsil eder. Bir nevi yarış takımı için olan desteği bu tshirtü giyerek göstermek mümkündür. Big Shield Tee modeli uzatılmış çizgilere sahiptir. Üründeki desenler genel itibariyle F1’den esinlenilerek tasarlanmıştır.

Yarışlarda ve günlük yaşamda da tercih edebileceğiniz bu model çok rahattır. Bisiklet yaka modeli ve normal kesim ile imal edilmiştir. Ürünün üzerinde aynı zamanda Ferrari web sitesi için yönlendirmeler de mevcuttur. Sol kol üzerinde PUMA Cat logosu vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir