Kategoriler
Doğru giyin!

Puma Ferrari Baskılı Ürünler

Puma Ferrari Hooded Sweat Jacket Erkek Siyah Sweatshirt 57785001

Ferrari koleksiyona ait erkek sweat shirt kış ve sonbahar aylarında sizi sıcacık tutarken stilinize hava katacak! Üründe monokrom çizgiler dikkat çekicidir; cekete modern ve gösterişli bir özellik katmaktadır. Kesimi de son derece yenilikçi olan bu ürün siyah renktedir. Ferrari fermuar ile kolayca giyilip, çıkartılabilmektedir.

Gündelik giyim için çok uygun olan bu ürün aynı zamanda tarzınızı daha dikkat çekici ve şık bir görünüme sokuyor. Sweat shirt ürünün iki yanında ise fermuarlı cepler yer alır; böylece eşyaları daha güvenli biçimde taşıyabilirsiniz. Kapüşon ise sizi soğuk havalarda daha iyi korurken kordonu sayesinde istediğiniz gibi ayarlanabiliyor.

Ürünün kollarında, ön ve arka kısımlarında hareketli kesim çizgileri yer almaktadır. Asma halka, ön tarafındaki Ferrari Shield logosu ve nervür detayları ile manşetler üründeki diğer dikkat çekici özelliklerdendir.

Puma Ferrari Big Shield Tee Erkek Kırmızı Tshirt 59540804

Puma’nın özel koleksiyonu olan Ferrari tshirtlerde de oldukça iddialı! Çarpıcı rengi ve logosu hemen dikkat çekiyor! Yaz ve ilkbahar aylarında spor yaparken, günlük kullanımda ideal seçim olabilecek bu ürün son derece konforlu!

Terletmeyen, çok hafif kumaşı giyildiği anda hemen hissediliyor. %100 pamuktan imal edildiği için hava alabilirliği fazla ve teri hemen emme özelliğine sahip! Kuru ve konforlu kalmanın keyfini sürebilir, serin tutma özelliği sayesinde sıcak havalarda rahat edebilirsiniz.

Ürünün göğüs kısmında Ferrari Shield deseni bulunmaktadır. Bordo-kırmızı rengin üzerinde logonun gümüş-gri rengi çok çekici bir detay olarak ürüne işlenmiştir. Ürünün yakası ise bisiklet yakadır ve oldukça rahattır. Ferrari yarışlarından ilham alınarak üretilen bu tshirti siz de deneyerek konforunu test edebilirsiniz.

Puma Ferrari Big Shield Tee Erkek Siyah Tshirt 59540803

Özellikle yarış sevenler için çekici bir ürün olan bu tshirt gündelik hayatta birçok kıyafetle kombin edilebilmektedir. Puma Ferrari koleksiyonuna ait olan bu ürün gündelik olmasına rağmen son derece gösterişlidir! Renkler, logolar, dikişler ve kesimler modern olmakla beraber hareket kolaylığı sağlamaktadırlar.

Erkekler için tasarlanmış bu tshirtin ön kısmında kauçuk özellikli Ferrari Racing Arma deseni yer almaktadır. Ürün pamuklu olarak üretilmiştir ve bu nedenle hava alabilir özellikte olup, terletmez ve serin tutar. Reflektörlü Puma ve Ferrari logoları da tasarımı hareketlendiren detaylardır.

Gün boyunca çok rahat edeceğiniz, kuru ve ferah kalacağınız bu tshirt normal kesime sahiptir. Giyildiğinde vücudu oldukça güzel gösteren bir kesimi vardır. Özellikle yaka kısmını ferah sevenler için bu ürünün bisiklet yakalı olduğunu belirtebiliriz.

Puma Ferrari Big Shield Tee Erkek Siyah Tişört 59540801

Fümeye kaçan siyah rengi diğer siyah renkteki modele göre daha soft tondadır ve logusu da daha belirsiz biçimde göğüs kısmına işlenmiştir. Bisiklet yakası, modern dikişleri ve yenilikçi tasarımı ile başta yarış severler olmak üzere birçok kişinin dikkatini çeken bu ürün, %100 pamuklu olarak imal edilir. Çok hafif bir kumaşı vardır ve terletmez. Terlediğinizde teri hızlı biçimde erir ve kuru kalmanızı sağlar. Gün boyunca rahatlıkla giyebileceğiniz bir tshirt!

Göğüs kısmında fazla keskin çizgilere sahip olmayan Ferrari Racing Arma bulunmaktadır. Ürünle yumuşak biçimde entegre olmuştur. Arma kauçuk özelliği ile tasarımı güçlendirmiş daha şık bir görünüme kavuşturmuştur.

Günlük yaşamda, sokakta, sporda bu ürünü giyebilirsiniz. Gündelik şıklık için son derece ideal bir seçimdir. Üründe ayrıca kauçuk Puma Cat logosu da bulunmaktadır. Normal kesime sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir