Kategoriler
Doğru giyin!

Sırt Çantası Puma Modelleri

Puma Buzz Erkek Mor Sırt Çantası 07358112

Dayanıklı Puma Çantası ile istediğiniz her yere yükünüzü taşıyabilir ve bu çantadan büyük destek alabilirsiniz. Özel tasarım görünümü ve mor rengi oldukça göz alıcıdır. 34x47x17 cm hacminde olup, toplamda 26 litrelik bir üründür. Ana bölmesini çift yönlü fermuar sayesinde açıp kapatabilirsiniz.

Modern yaşamda hemen herkes diz üstü bilgisayarına ihtiyaç duymaktadır. Bunun için çantanın da özel tasarlanmış bir bölmesi mevcuttur! Bu bölüm elastik astara sahiptir. Ayrıca iki yanında file bölümler de yer almaktadır. Ürünün iç kısmında ise iki tane iç cep bulunmaktadır.

Ürünün ön kısmında fermuarlı bir bölme daha vardır. PU sırtlı polyester astar özelliğinin yanı sıra, ayarlanabilir, dolgulu ve kıvrımlı omuz askıları da büyük kullanım kolaylığı yaratmaktadır. Dolgulu arka yüz ise kullanıcılara ideal bir konfor sağlamaktadır.

Puma Vibe Backpack Siyah Sırt Çantası 07549101

Vibe Backpack siyah sırt çantası çok fonksiyonel, havalı ve modern bir okul çantasıdır. Öğrencilere sağladığı birçok avantaj ile memnuniyet yaratır. Tasarımı ile göz alan çanta, çoklu bölmeleri sayesinde de kullanım kolaylığı da sağlar. Ayrıca ürünün dolgulu ve kıvrık omuz askıları bulunmaktadır. Antrenman veya benzeri aktiviteler için de kullanıma uygundur.

Dinamik tasarımı çok kişi tarafından beğenilmektedir; yan taraflarda file cepler bulunmaktadır. Air mesh detaylı dolgulu arka panellere sahiptir. Ürünün tamamı astarlıdır. Alt panel üstünde ise Durabase materyali mevcuttur. Metal fermuar ucu PUMA logolu ve dokuma şeritlidir. ( Ön bölme)  Alt bölmede ise PUMA logolu metal fermuar uçları bulunmaktadır.

Puma Cat logosu da işlenen sırt çantası her yaştan kişi için ideal bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

Puma Plus Backpank 2 Erkek Siyah Çanta 7574908

Ürünün cesur logo tasarımı etkileyici ve çarpıcıdır. Sırt çantası birçok açıdan çok fonksiyoneldir; eşyalarınızı taşımak için bu tarz çantayı tercih edebilirsiniz!

Ana çanta bölmesinin iki yönlü fermuarı mevcuttur. Çantanın ön bölmesi de fermuarlıdır. Yan cepler son derece şık, ilgi çeken file cepler şeklinde tasarlanmıştır. Arka panel ise dolguludur ve büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. Ürünün taban paneline bakıldığında ise Durabase materyali görülebilir.

Ana bölme içinde esneyen diz üstü bilgisayar kısmı yer almaktadır; modern dünyada bu özellik birçok kişi için önem taşır. Ön kısımdaki PUMA yazısı ise ürüne ayrı bir stil katmıştır. Omuz askıları istenildiği gibi ayarlanabilir. Reflektörlü PUMA Cat logolu halka omuz askılarında yer alır.

Ürün toplamda 23 litrelik hacme sahiptir. 31 cm yüksekliğe karşı, 47 cm genişlik ve 17 cm derinlik mevcuttur.

Puma Style Backpack Haki Sırt Çantası 7670303

%100 polyester olarak üretilmiş olan bu çanta özellikle haki renk sevenleri hem tasarımı ile hem de fonksiyonelliği ile memnun edecek! Puma Backpack modellerinden olan bu ürün hem oldukça tarz bir görünüme sahiptir hem de çok kullanışlıdır. Birçok cebi ve bölmesi olması, genişliği fonksiyonellik özelliğini arttırmaktadır.

Ön kısmında fazla baskın olmayan ve çok iyi biçimde ürünle entegre edilen Puma logosu yer almaktadır. Ana bölmede iki yönlü fermuar özelliği mevcuttur; aynı zamanda ön kısımda da fermuarlı uzunca bir bölme vardır. Ürünün yan taraflarında aynı renkte file cepler bulunur.

Ön ve yan bölmelerdeki Puma desenleri çantaya hareket ve stil katmaktadır. Arka kısımda kullanımı çok daha rahat hale getiren dolgulu panel yer almaktadır. Askıları ise istediğiniz gibi ayarlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir