Kategoriler
Doğru giyin!

Skechers Ayakkabı Çeşitleri

sportive.com.tr Skechers Ayakkabı Çeşitleri ile ayaklarınıza, rahat etmesi için yardımcı olmak ister misiniz? Platform üzerinde barındırdığı Skechers ayakkabı modelleri, tam da bunun için var. Son derece konforlu ve kaliteli ürünler sunan marka bünyesinde; kadın, erkek ve çocuk bireylere yönelik çeşitli kategorilerde ayakkabılar ile ürünler bulunuyor. Hadi sende hemen gel ve uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri stoklar tükenmeden yakala.

Skechers Skech-Air Dynamight-Luminosit Kadın Siyah Günlük Stil Ayakkabı 149669 BKPK

sportive.com.tr günlük stil ayakkabılar sunarken; rahatlığı da beraberinde getirecek. Marka buna çalışıyor ve ürünü ile sana konfor sunmaya hazır, ya sen kabul etmeye hazır mısın?

Ürün siyah ve beyaz renk seçenekleri ile karşınıza gelmektedir. Siyah renk içerisinde de, beyaz renk içerisinde de farklı renk karışımları bulunmakta olup; tamamen sade bir model değildir. Böylece modelin, şık durmasına yardım edilmiştir. Ürün; fileli bir sayaya sahip olup nefes alabilir özelliktedir. File sayası yanı sıra, gri çizgiler bulunması ile güzel bir tasarım sunulur. Yüksek topuk olarak imal edilmiş bir modeldir. Topuk kısmı beyaz renge sahiptir. Topuk kısmına denk gelen bölge, dil kısmının iç astarı ve bağcıklarının geçirilme kısımları ise daha farklı bir renk kullanılarak tasarlanmıştır. Böylece bu durum, hoş bir detay olarak ayakkabıya eklenmiştir. Ayakkabı arka kısmı çekme uçludur. Bu durum ise kolay giyip çıkarma hususuna yardımcı olarak etki eder.

Skechers Go Run Elevate Kadın Mavi Koşu Ayakkabısı 128318 BLPK

sportive.com.tr şık ve rahat ürünler sunan adres, ziyaret edilmeyi hak etmiyor mu? Bu hoş ve farklı ürünü görmeden geçmemelisin.

2 ayrı renk ile tasarlanmış ve seçim hakkı sunmuştur. İncelenen ürün ise mavi renge sahip olan model olup; farklılığı sevenlerin tercihi olabilir. Model; mavi, beyaz ve pembenin hoş bir uyumunu içerir. Ayakkabı geneli mavi renk olup; file ve kalın kumaş kısımlar ile kaplıdır. Topuk kısmından uzanan bir pembe renk eklenmiş ve çekme ucu da pembe olarak imal edilmiştir. Tabanı ise beyaz renge sahiptir. Ürün, yüksek taban bir modeldir. Taban altı ise kesikli ve tırtıklı şekilde tasarlanmıştır. Bu durum sayesinde hareket kolaylığı ve özgürlüğü kazandırılmış ürün; koşu ve spor antrenmanları için ideal bir yapı sunar. Bağcıklı bir ayakkabı olarak karşınıza çıkan model; fileli yapısı sayesinde de rahatlık sunar. Nefes alabilir yapıya sahiptir. Ürün yüksek yastıklama sağlayarak; özellikle koşu gibi durumlarda darbe emici yapısı ile kullanıcılarının rahat etmesine yardımcı olur.

Skechers Track – Knockhill Erkek Bordo Günlük Stil Ayakkabı 232001 BUBK

sportive.com.tr rahatlık mı şıklık mı kararsızlığına düşürmeden; her iki durumu da aynı ürün ile elde etmenize yardımcı olan modelleri ile karşınızda.

2 renk çeşidi ile müşterileriyle buluşan bir üründür. İncelenen ürün borda renge sahip olup; erkek bireyler için tasarlanmıştır. Bağcıklı ve bağcıkları siyah renkte olarak düşünülmüş bir modeldir. Günlük olarak kullanıma uygun olarak sunulur. Ürün bazı bölgeleri çift dikiş ile dikime sahiptir. Böylece dayanıklılık kazanır. Yüksek taban bir model olup; taban kısmı ise kalın beyaz taban üstünde ince siyah şerit çizgi içerir. Ayakkabı alt kısmı kalın tırtıklı yapıya sahip olarak sunulur.