Kategoriler
Doğru giyin!

Skechers Go Walk Ürün İncelemesi

Skechers Amerika’nın önde gelen spor markalarından biridir. Çocuk ve yetişkin bireyler için koşu, günlük ve yürüyüş ayakkabıları başta olmak üzere son yıllarda ürün çeşitliliğini arttırmıştır. 1992 yılında kurulan bu marka tasarımlarının özellikleri ile dikkat çekerken rahatlık ön plana çıkmaktadır. Dünyanın önde gelen ayakkabı markalarından biri olan Skechers’ın Go Walk koleksiyonun en fazla tercih edilen modellerini sizler için mercek altına alacağız.

Skechers Go Walk Joy Splendid Kadın Bej Günlük Ayakkabı 15648 TPE

Kadınlar için tasarlanan bu yürüyüş ayakkabısında ekstra yastıklama sistemi ayakkabının rahatlığını arttırmaktadır. Performans arttırıcı teknoloji ile yürüyüş yaparken darbeler karşı ayağın tabanını korumaktadır. Dış kısmındaki fileler ile nefes alabilir özelliği arttırılmış olup yürüyüş yaparken ayağın zorlanmasını önlemek için hafifliği önemsenmiştir. İçerisinde özel matı ile ayak içi konforu da arttırırken kauçuk tabanı ile uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. 170 gram ağırlığı bulunan model günlük kullanım içinde uygundur.

Skechers Go Walk Evolution Utra-Canyo Erkek Siyah Günlük Ayakkabı 54754 BBK

Skechers markası bu tasarımı ile rahatlık ve görselliği ön planda tutmuştur. Yastıklama bölümüne ek yapılarak ayağın dış koşullara ve zemine karşı daha dayanıklı olması sağlanırken aynı zamanda sıçrama özelliği de arttırılmıştır. Tabanındaki mat ile yine ayağın sağlığı düşünülürken örgü ve sentetik dış kısmı nefes alabilir özelliğini arttırırken havaya karşıda direnci arttırılmıştır. Spor yaparken kullanmak isteyen kişiler için topuk ve yan kısmındaki katmanlar arttırılırken günlük kullanım içinde uygundur. 3 cm topuk boyu bulunan modelde dil kısmı ve ayağın şeklini alabilmesi için bağcıklar tasarlanmıştır. 42 numara için ağırlığı 204 gram iken polyester yapısı ile uzun süre şekli bozulmadan kullanabilirsiniz.

Skechers Go Walk Outdoors 2 Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı 14941 BBK

Su geçirmez paneli ve yan kısımlarında yer alan dış tasarımı ile dayanıklılığı arttırmayı hedefleyen bu modelde training yapmak isteyen kişilerin tercihi olabilir. Kauçuk tabanı, kullanımı kolaylaştırmak için streç bağcıkları ve üstten çekmeli halkalı topuğu ile sizi zorlamaz. Yanlardan ayarlanabilen cırt cırtları ile ayağın şeklini alırken bozuk zeminlerde ayağı desteklemek ve bilekteki baskıyı azaltmak için orta taban yerleştirilmiştir. Topuk yüksekliği 2,5 cm iken yer tutuşunu arttırmak için özel taban yerleştirilmiştir. Polyester, sentetik ve naylon karışımı bu model outdoors ayakkabı modellerinde öne çıkmaktadır.

Skechers Go Walk 5 Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı 15902 BBK

Go Walk serinin son modellerinden olan bu tasarım performansın arttırılmasını hedeflemiştir. Modern görünümü ile dikkatleri çekerken koşunuzun keyfini çıkarabilmeniz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Yumuşak dokusu ve darbe emici özelliği ile uzun süre koşsanız dahi ayaklarınızda ağrı hissetmeyeceksiniz. Ayrıca fileli dokusu ayağın terlemesini de önlerken bağcıklı tasarımı ile ayağınız ile uyumlu hareket edecektir. Hafif yapısı, polyester ve sentetik dokusu ile koşu sporunu seçenlerin tercihi olabilecekken günlük kullanım içinde tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir