Kategoriler
Doğru giyin!

Slazenger Çocuklar İçin Rengarenk!

Çocukların günlük hayatta rahat hareket edebilmeleri açısından ayakkabı kullanımı son derece önemlidir. Bu aşamada ise Sportive sayfasında Slazenger markasına ait birbirinden farklı ürünler bulunur. Değişik renk ve model alternatifleri sayesinde çocuğunuzun beğenilerine hitap edebilecek parçayı hemen sipariş verebilirsiniz.

Slazenger Çocuk Lacivert Bot 

Slazenger çocuk lacivert bot, hem estetik görüntüsü hem de kullanışlı modeli sayesinde çok fazla tercih edilir. Kış aylarında ayak sağlığının korunması açısından her zaman doğru bir seçenek olacaktır. Yüksek bir modele sahip olması nedeniyle ayağı tam olarak kavrar ve rahatsız etmez.

  • Yokmuş hissi oluşturan modeli son derece hafif ve aynı zamanda dayanıklıdır.
  • Uzun süre kullanılsa bile görünümünde herhangi bir sorun yaşanmaz.
  • Ön kısmı yapışkanlı olduğu için giyilmesi kolaydır.
  • Çocukların gün içerisinde konforlu zaman geçirebilmeleri adına en doğru seçimlerden biridir.

Faraz- Pink Günlük Çocuk Ayakkabı 

Faraz- Pink günlük çocuk ayakkabısı pembe renklere sahip olması nedeniyle kız çocukları için ideal bir seçim olacaktır. Ayağa tam olarak oturan ve kavrayan modelinin yanı sıra taban kısmı da son derece hafiftir. Pembe ve yeşil tonlarındaki dikkat çekici modeli sayesinde beğenilere hitap eder.

  • 31, 32, 33, 34 ve 35 olmak üzere birbirinden farklı beden seçenekleri vardır.
  • Renkli, eğlenceli ve güzel tasarımıyla her zaman popülerliğini koruyan modellerden bir tanesidir.
  • Günlük kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmanın yanı sıra son derece sağlam ve aynı zamanda dayanıklıdır.

Florin Çocuk Ayıcık Desenli Siyah Günlük Spor Ayakkabı 

Slanzenger markasının Florin model ayıcık desenli siyah günlük spor ayakkabısı hem kız hem de erkek çocukları için kullanıma uygundur. Siyah ve beyaz bir görünüme sahip olmasının yanı sıra üst kısmı yapışkanlı hazırlandığı için kullanımı da kolaydır. Ayıcık modeli çocukların beğenisini toplamak adına tasarlanmıştır. Kullanılmaya başladığı andan itibaren rahatsız etmediği gibi ağırlık da yapmaz.

Çocuk Siyah Günlük Ayakkabı

Slazenger çocuk siyah günlük ayakkabı son derece sade ve aynı zamanda konforlu bir modele sahiptir. Bilek kısmı yüksek olduğundan dolayı kış aylarında rahatlıkla kullanıma uygundur. Tasarımı dikkat çekici olduğu gibi tamamen birinci sınıf kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

  • Ayak sağlığının korunmasına adına son derece doğru bir ayakkabı seçimi olacaktır.
  • Çocukların ayaklarını rahatsız etmediği gibi ağırlık yapmaz ya da terletmez.
  • Gün içerisinde konforlu ve rahat bir şekilde zaman geçirmeleri adına özel olarak tasarlanmıştır.

Konforlu Ve Son Derece Rahat!

Slazenger markasına ait ürünlerin büyük bir kısmı kullanışlı ve aynı zamanda rahattır. Her zaman çocukların ayak sağlığını düşünen marka, birinci sınıf kaliteli ürünler kullanmaya da özen gösterir. Böylelikle kız ya da erkek çocuklarının küçüklükten itibaren sağlıklı ayak gelişimlerine özel parçalar hazırlanır. Beğenilere hitap eden modelleri sayesinde ise popülerliğini korur.

Çocuk Ayak Yapısına Uygun Modeller!

Sportive sitesine giriş yapmanız halinde, çocuk ayak yapısına uygun modellerden birini seçebilirsiniz. Talep ettiğiniz parça en kısa süre içerisinde adresinize gönderilir ve herhangi bir sorun yaşanmaz. Dilerseniz eğer ücretsiz iade hakkınızı da kullanabilirsiniz. Lacivert, kırmızı, pembe, mavi renklerde hazırlanan modellerden birini seçebilirsiniz. Ürünlerin detaylı görselleri yer aldığı için fikir edinmeniz ya da bilgi sahibi olmanız kısa sürer. Fiyatları ise son derece uygun olduğundan dolayı Slazenger marka ayakkabılar her zaman bütçelere hitap eder. Sitede müşteri memnuniyeti ön planda tutulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir