Kategoriler
Doğru giyin!

Slazenger Farklı Tasarımları!

Birbirinden farklı markalara ev sahipliği yapan Sportive sayfasında, Slazenger ürünlerinden de istediğinizi satın alabilirsiniz. Kadın ve erkek için hazırlanan birbirinden değişik modellerdeki ayakkabılar son derece konforludur. Gün içerisinde rahat hareket etmeniz ve stilinizi tamamlamanız adına özel olarak hazırlanmışlardır. Sipariş verdiğiniz tüm ürünlerin teslimatı ise en kısa sürede adresinize yapılır.

Slazenger Oscar- Tobacco Ayakkabı 

Slazenger Oscar- tobacco ayakkabı tamamen birinci sınıf, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Kahverengi tonlarında tasarlanan ürünün 40, 41, 42, 43, 44 gibi birbirinden farklı model seçenekleri de bulunur. Satın almanız halinde özellikle kış aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakları terletmediği gibi özel dokusu sayesinde sıcak tutar.

  • Ağır bir ayakkabı olmadığından dolayı gün içerisinde kullanımı son derece pratiktir.
  • Stilinize yardımcı bir modele sahip olması nedeniyle benzerlerinden ayrılır.
  • Uzun süre kullanılsa bile renginde, dokusunda ya da modelinde herhangi bir değişim yaşanmaz.

Slazenger Fallow Ayakkabı

Slazenger Fallow ayakkabı kalın tabanı ve yüksek bilek kısmı ile benzerlerinden ayrılan bir modele sahiptir. İpli ya da bağcıklı olması nedeniyle kullanımı da son derece kolaydır. Koyu kahverengi tonlarında hazırlanan ürünün 44 numaraya kadar seçenekleri bulunur.

  • Sipariş etmeniz halinde kısa zaman içerisinde teslimatı yapılır.
  • Günlük kullanışlı, rahat ve konforlu bir ayakkabı araştırması yapanlar açısından doğru bir seçimdir.
  • Kış aylarında ya da soğuk havalarda hareketlerinizi sınırlandırmadığı gibi ağırlık hissi de oluşturmaz.
  • Üzerinde yer alan Slazenger amblemi ise modele farklı bir hava katar.

Slazenger Gorbes Kadın Kahverengi Bot

Slazenger gorbes kadın kahverengi bot, soğuk havalarda konforunu düşünenler adına özel olarak üretilmiştir. Dayanıklı taban kısmının yanı sıra ipli modeli sayesinde de dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Kahverengi renkte olması nedeniyle farklı kıyafet ya da parçalar ile kullanıma uygundur. Kadınların rahatı ve gün içerisinde sorunsuz şekilde hareket edebilmeleri adına tasarlanmıştır. 36 ve 40 numara arasında beden seçenekleri de bulunur.

Slazenger Mark Outdoor Navy Outdoor Botu

Slazenger Mark outdoor Navy outdoor botu kar yağdığı dönemlerde kullanılabilmesi adına her zaman doğru seçimdir. Mavi ve kırmızı tonlarda hazırlanan modelinin yanı sıra oldukça dayanıklıdır. Genellikle dağcı ya da kar ayakkabısı olarak da bilinir.

  • 40 ile 45 numara arasında bedenleri bulunan ürün, kullanımı sonrasında kısa zamanda deforme olmaz.
  • Erkeklerin gün içerisinde ya da aktivitelerinde tamamen konforları düşünülerek hazırlanmıştır.
  • Alt veya taban kısmı son derece kalın olduğundan dolayı özellikle kar suyu geçirmez.

Dayanıklı, Sağlam Ve Kullanışlı Modeller!

Sportive sitesi söz konusu olduğunda Slazenger markasına ait birbirinden farklı ayakkabı modellerine tek tıkla ulaşabilmek basittir. Sayfada detaylı görseller yer aldığından dolayı ürünler hakkında fikir edinmeniz kısa sürer. Kullanışlı modellerinin yanı sıra marka her zaman dayanıklı parçalar üretmeye özen gösterir. Sipariş verdikten sonra bir sorun yaşamanız halinde ise iade etme fırsatınız da vardır.

Herkesin Beğenisine Hitap Edebilecek Tasarımlar!

Herkesin beğenisine hitap edebilecek tasarımları ile Slazenger popülerliğini korur. Kadın ve erkek ayakkabıları söz konusu olduğunda her zaman talep gören markalardan biridir. Kış ya da yaz aylarında özel hazırlanan ayakkabıları sayesinde stilinize katkı sağlayabilirsiniz. Sportive platformunda güncel tüm ürünlere, ayakkabı ya da diğer parçalara yer verilir. Sipariş etmek kolay olduğu gibi kapıda ödeme seçeneği de vardır. İnternetten alışveriş yapmayı sevenler adına doğru bir seçim olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir