Kategoriler
Doğru giyin!

Sporcu Sutyeni İle Spor Yaparken Özgür Ol!

Sporcu Sutyeni; Spor yaparken doğru giyim önemlidir. Uygun kıyafet seçiminde bulunmadığı takdirde; sporcu antrenmandan istediği verimi alamaz ve rahat hareket edememesi sakatlanmasına yol açabilir. Kadın sporcular için bu durum daha da önemli olabilmektedir. Spor yaparken göğüs bölgesinin rahat olmaması veya göğüslerin hareket etmesi kadın sporcuların zorlanmasına veya rahat edememesine neden olabilmektedir. Tüm olumsuzlukları aşmak ve spor yaparken özgür olmak isteyen kadın sporcular için sporcu sutyenleri tercih edilmelidir. Birbirinde farklı özellikteki sporcu sutyeni önerileri ile sizlerleyiz…

Sporcu Sutyeni
Sporcu Sutyeni

Nike Alpha Ultrabreathe Bra Kadın Siyah Antrenman Sporcu Sütyeni CZ4451-010

Oldukça hafif tasarımı ile neredeyse üzerinde olduğunu unutacağınız sporcu sutyeni ter tutmayan kumaşı ve nefes alabilen özelliği ile öne çıkmaktadır. Uzun antrenmanlarda dahi sporcunun üzerinde ağırlık yapmamaktadır. Rahatlık, serinlik, hafif tasarım ve kuru bir sporcu sutyeni arıyor iseniz ilk tercihleriniz arasında yerini almalıdır. Kulplu yapısı ise göğüslerin sabitlenmesini sağlarken dış kısmındaki sert yüzey kadın sporcuların güvenliğini de arttırmaktadır. Arka kısmındaki elastik bantlar hava akışını sağlarken aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Kesimi ile vücudu sararken kadın sporcular güvenle kullanmaktadır.

Sporcu Sutyeni
Sporcu Sutyeni

Adidas Drst Ask Tec 3S Kadın Siyah Antrenman Sporcu Sütyeni- Bra DQ3526

Kadın sporcuların spor yaparken en fazla şikâyet ettiği konularken biri olan göğüs hareketlerini minimuma indirim bu sporcu sutyeni göğüslerin sararak formunu korumasını sağlamaktadır. Ayrıca modeli ile tek başına giyilebileceği gibi dilerseniz tshirt altında da tercih edebilirsiniz. Dermatolojik olarak onaylanan bu model cilt dostudur ve herhangi bir alerjik reaksiyon veya hassasiyet oluşturmadan kullanılmaktadır. Sağlıklı yapısı ve göğüs formunu koruyan özelliği, lastikli sırt bandı ile kullanımı oldukça rahat ve kolaydır.

Sporcu Sutyeni
Sporcu Sutyeni

Sportive Seambraz Kadın Mavi Bra Sporcu Sütyeni 710031-0YS

Sportive tarafından üretilen model hem tarz hem de rahatlık arayan kadın sporcular düşünülerek tasarlanmıştır. İnce askıları ve hafif yapısı ile sporcunun rahat etmesini sağlamaktadır. Dayanıklı kumaşı ile uzun kullanım ömrü sunarken esnek yapısı ile sporcunun antrenmandan aldığı verimi de arttırmaya yardımcı olmaktadır. Stil sahibi kadınların tercihi olan bu modelin alt kısmındaki bantları ve ince askıları kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Sporcu Sutyeni
Sporcu Sutyeni

Nike Swoosh Bra Pad Kadın Yeşil Antrenman Sporcu Sütyeni BV3636-389

Dolgu ve destekli sporcu sutyeni dikkat çeken tasarımı ve rengi ile öne çıkmaktadır. Pedlerinin çıkarılabiliyor oluşu kullanım özgürlüğü sağlarken basınçlı kumaşı göğüslerin sabitlenmesini sağlamaktadır. Özel kumaşı ile nefes alabilen kumaş özelliği bulunmaktadır ve sporcunun her zaman kuru kalmasını sağlamaktadır. Pedleri istediğiniz ölçüde ayarlayabileceğiniz gibi üst kısmından kolaylıkla takıp çıkarabilirsiniz. Yarıştı sırt tasarımı ile rahat hareket etmenizi sağlarken stili ile dikkatleri üzerine çekmek isteyen kadın sporcuların çok fazla tercih ettiği modeller arasındadır. Farklı renk seçenekleri de sunulmaktadır. Daha fazla sporcu sutyeni incelemesi için www.sportive.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.