Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive Çocuk Mayo Çeşitleri

Sportive çocuk mayo çeşitleri ile çocuğunuzun hem sağlığını koruyun hem de yüzme sırasındaki performansını özgürleştirin. Birbirinden ilgi çekici tasarımlara sahip olan bu çocuk mayoları çocuğunuzun vücudunu farklı alerjenlerden korurken onlara yüzme sırasında maksimum rahatlık sağlar.

Sportive Çocuk Mayo Çeşitleri

Sportive Çocuk Mayo Çeşitleri; Arena Friends Çocuk Mavi Yüzücü Mayosu

erkek çocuk mavi yüzücü mayosu olan bu mayo, eğlenceli tasarımı ile çocuklarınızın beğenisini kazanacak. Sürdürülebilir kumaştan yapılmış yapısı sayesinde en zorlu maceralarına dayanan bu mayo yaz boyu çocuklarınızın gözdesi olacak.

Bol esnemeye sahip olan bu mayo türünde çocuklarınız her adımında kendini özgür hissederken suda yüzmenin tadını çıkaracak. Suda aktif günler için tasarlanmış olan mayo içerisinde iç astar ve büzgü gibi özellikler kullanılarak çocuğunuza maksimum uyum sağlayacak bir mayonun oluşturulması amaçlandı.

Çocuğunuza özgü olarak düzenleyebileceğiniz mayo sayesinde yapışan bir yapı elde edersiniz ve kayma ya da düşme gibi problemler olmaz.

Sportive Çocuk Mayo Çeşitleri

Arena Girl One Piece Çocuk Mavi Yüzücü Mayo

Oldukça eğlenceli tasarıma sahip olan kız çocuk mayo türü olan bu mayo, 2 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Çocuk bedenine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış yapısı ile esnek bir kumaş kullanılıyor. Çocuğunuzun bedenini tamamen saracak bu kumaş sayesinde yüzme artık çok daha eğlenceli bir hale geliyor.

Polyesterden tasarlanmış olan kumaş sayesinde maksimum esneklik elde edilirken suya dayanıklı bir yapı geliştiriliyor. Su çekme özelliği minimum olan bu mayo sayesinde çocuğunuz yüzüme sırasında herhangi bir ağırlık hissetmeyecek.

Çabuk kuruma ve hem havuz hem de denizde kullanılabilme özelliği sayesinde yaz boyu çocuğunuz bu mayodan vazgeçemeyecek.

Sportive Çocuk Mayo Çeşitleri

Arena G Powerskin St 2.0 Fbslob Çocuk Lacivert Yüzücü Yarış Mayosu

Yüzücü yarışlarında en önemli konulardan biri tercih edilen mayo olarak karşımıza çıkıyor ve çocuğunuzun performansını artıracak mayo tercihi yapmak size kalıyor. Son derece esnek yapıya sahip olan çocuk yüzücü yarış mayosu modeli, arkası açık ve tek parça olarak tasarlandı.

Tasarımı içerisinde kullanılan destekleyiciler sayesinde çocuğunuzun yüzme sırasında duruşunu koruması sağlanırken özel esnek yapısı sayesinde her bir kulacında destek amaçlanıyor.

Hidrodinamik yüzey sayesinde sudaki hızı artıran yapısı ile tam olarak yarışlara uygun bir şekilde düzenlenmiş bu mayo, güçlendirilmiş orta kayış sayesinde maksimum destek sağlıyor.

Yarışırken özgürlük hisseden çocuklarınız performansını sergileme konusunda çok daha iyi olacak.  Hem antrenman hem de yarışlar için uygun olan bu mayo modeline ve daha fazlasına Sportive üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sportive Çocuk Mayo Çeşitleri

Arena B Powerskin St 2.0 Çocuk Lacivert Yüzücü Yarış Mayosu

Erkek çocuklarının özel olarak tasarlanmış yüzücü mayo modeli, genç yüzücüler için teknik bir mayo olarak yüzme sırasında kolaylık sağlıyor. 3 örgü kumaş teknolojisi sayesinde üretilmiş olan bu mayo oldukça esnek bir yapıya sahip.

Yarışma ve antrenman sırasında kullanıma uygun olan bu mayo kas sıkıştırma desteği sayesinde çocuğunuzun kaslarının desteklenmesini sağlar. Bu sayede yüzme sırasında çok daha özgür bir şekilde hareket ederken maksimum yüzme performansına kolaylıkla ulaşabilir.

Son derece rahat tasarıma sahip olan bu mayo,  sınırsız hareket kabiliyeti sağlar ve çocuğunuzun her kullanımında 10’a çıkart en iyi mayo hissiyatını verir. Sürtünme oranının azaltılması ile çocuğunuzun cildini de koruyan bu mayo türü, onun yarışlarda elde edeceğiz performansta yardımcı olacak.

%71 Polyamide, %29 Elastane İçeren kumaş yapısı sayesinde hem güvenlik hem de yüksek esneklik sağlanıyor. Erkek çocuklarına özel olan bu tasarım, orta boy olarak üretildi.