Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive Erkek Mayo Türleri

Sportive Erkek mayo türleri yüzme sırasında maksimum rahatlık sağlanacak şekilde tasarlandı. Özel tasarımlara sahip olan bu mayolar içerisinde yarışlara özel mayolardan günlük kullanılabilecek mayolara kadar farklı bir çok mayo seçeneğine ulaşım sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlara sayesinde her erkeğin kendine uygun bir mayo bulabilmesi mümkün.

Sportive Erkek Mayo Türleri

Arena M Powerskin St 2.0 Erkek Lacivert Yüzücü Yarış Mayosu

Yarışlara özel olarak tasarlanmış olan bu mayo, performansınızı arttırmayı amaçlayan bir tasarıma sahiptir. Her seviyedeki yüzücülerin yarış için kullanılabileceği bu mayo, kabuk kumaş ve dayanıklı astar ile hem rahatlık hem de yüzmede destek sağlıyor.

Mayo tasarımında kullanılan kas sıkıştırma teknolojisi sayesinde vücudunuzun postürü desteklenirken, yüzüş sırasında maksimum rahatlığı elde etmeniz için esnek bölümler ayarlandı.

Özellikle yeni başlayan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bu mayo, eğitim sırasında da en yüksek verimin alınması için tasarlandı. %71 Polyamide, %29 Elastane İle üretilmiş olan bu kumaş, hidrodinamik bir tasarım ile vücudunuzun sarılmasını sağlıyor.

Su üzerinde kendini oldukça rahat hissetmek isteyen yüzücüler, bu mayodan yana tercih yapabilir.

Sportive Erkek Mayo Türleri

Sportive Erkek Mayo Türleri; Arena Team Swim Low Waist Erkek Siyah Yüzücü Şortu

Düşük bel tasarımı sayesinde yüzüş sırasında ekstra rahatlık elde edilmesini sağlayan bu erkek mayo modeli, özellikle kısa modellerden yana tercih yapmak isteyen erkekler için ideal bir seçim.

%100 Polyester kumaş yapısı sayesinde vücudunuzun komple sarılmasını sağlarken en az su tutma özelliğine sahiptir. Böylece yüzerken su toplayarak ağırlık oluşturulmaz ve yüzme sırasında daha yüksek bir hızın elde edilmesini sağlar.

Dilerseniz profesyonel dilerseniz de günlük olarak kullanabileceğiniz bu model sayesinde vücudunuzun desteklenerek yüzme sırasında en iyi duruşu elde etmeniz sağlanır.

Sportive Erkek Mayo Türleri

Arena Thunder Wetsuit Erkek Siyah Yüzücü Yarış Mayosu

Yüzme sırasında tüm vücut mayo tercih etmek isteyen erkekler, Arena Thunder wetsuit yüzücü yarışma mayosunu tercih ederek desteklenen bir form ile yarış sırasında performansını artırabilir.

Vücudu tamamen saran yapısı sayesinde maksimum performans sağlayan bu mayonun özellikle kıvrım bölümlerine konulan destek sayesinde yüzme sırasında maksimum esneklik ile vücudunuzun desteklenmesi sağlanıyor.

Komple vücut olarak sunulan bu mayo sisteminde kullanılan en az su tutma teknolojisi sayesinde yüksek performansa ulaşma şansı yakalarken mayonun içerisinde bulunan astar sayesinde postürünüzün korunması için destek bulunur.

Yarış sırasında maksimum performans elde etmek isteyen kişiler bu mayadan yana tercih yaparak kendi potansiyelinin yanında mayanın vermiş olduğu destek ile kazananlar arasına girebilir. Son derece çarpıcı tasarımı sayesinde hoş bir görüntü sağlayan bu mayo komple vücut olarak tercih edilen mayo türlerinden biridir ve tüm alanları yüksek teknoloji ile tasarlandı.

Sportive Erkek Mayo Türleri

Arena Evo 50Th Erkek Siyah Yüzücü Boxer

Yüzücü boxer modeli olan bu mayo orta boyu ve geniş tasarımı sayesinde yüzme sırasında maksimum rahatlık elde etmenizi sağlıyor. Profesyonel kullanımdan ziyade daha çok günlük olarak tercih edilen bu model şık görüntüsüyle de göz alıyor.

Tamamen saran yapıdan ziyade daha rahat bir form tercih edilen bu mayoda, özel iç tasarımı sayesinde yüzme sırasında rahatlık elde edilmesi sağlanıyor. Kumaş yapısı sayesinde en düşük su tutma özelliğine sahip olan bu mayoda ağırlık hissi olmadan yüzebilirsiniz.

Özellikle orta boy ve rahat kesin bir mayo tercih etmek isteyenler erkekler bu mayodan yana tercih yaparak aradıkları bir mayo türüne sahip olabilir. Bu model oldukça sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor.