Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive ile Erkekler Daha Modern

Kadın olsun erkek olsun giyim konusunda her zaman şıklık ve modernlik ön plana çıkmaktadır. Erkekler de en az kadınlar kadar koşu ve yürüyüş yaparken modern ve tasarımı şık olan ayakkabıları tercih etmektedir.

Ayak şekline uyumlu olan, antrenman sırasında ayaklara rahatsızlık vermeyecek tipteki ayakkabılar tercih edilmelidir. Erkek hareketleri daha sert olduğu için ayakkabını daha dengeli olması, yol tutuşlarının daha sağlam olması gereklidir. Sportive, erkeklerin dengeli koşu ve antrenman yapması için en güzel tasarımları sizlere sunuyor.

Nike Revolution 4 Eu Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı AJ3490-100

Beyaz rengi en güzel taşıyacağınız Nike Revolution 4 Eu beyaz koşu ayakkabısı, minimal bir tasarıma sahiptir. Ayakları daha derli toplu gösterir. Hafifliğinin yanı sıra tek kat file teknolojisiyle imal edilen ayakkabı, cilde hava aldırır. Yumuşak köpük yastıkları sayesinde koşarken, rahat edersiniz. Taban kısmındaki büyü nokta kabarcıklar, ayaklarda doğru noktalara denk geldiği için, konforlu bir koşu sunar.

Nike Epic React Flyknit 2 Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı BQ8928-003

Gökkuşağı renklerini ayağında taşımak isteyen erkekler Nike Epic React Flyknit koşu ayakkabısını tercih edebilir. Koşu sırasında yüksek performans gösteren ayakkabı, yumuşak ve destekleme yastıklarıyla ayakların rahat etmesini sağlar. Taraklı ayak yapısına sahip erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği koşu ayakkabısı, düşük kesimi sayesinde ayak bileğine tam oturur ve sıkı tutuş sağlar.

Nike Joyride Run Fk Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı AQ2730-001

Çılgınlığını ayakkabılarına da yansıtmak isteyen erkekler için Nike Joyride Run Fk koşu ayakkabısı, yüksek teknolojiyle donatılmıştır. Taban kısmında farklı bölgelere yerleştirilen ufak köpüklü boncuklar sayesinde çok uzun mesafe için idealdir. Dış kısmının kauçuk olması, çabuk aşınmasını önler. Kullanılan sentetik malzeme sayesinde ayak içten dışa sarılır ve ayağa tam oturmasını sağlar. Yüzey kısmındaki beyaz ve siyah tasarlanmış kumaş, ayakkabıya ayrı bir hava katmaktadır. Spor yaparken ve günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir.

Nike Air Zoom Pegasus 36 Hkne Erkek Çok Renkli Koşu Ayakkabısı CD4573-001

Karışık renkli, delikli yapısı sayesinde serinletme özelliğine sahip Nike Air Zoom Pegasus Hkne koşu ayakkabısı ile uçmaya hazır olun! Ayakkabının üzerindeki şekiller ayakkabıya hareket katarken, hardal sarısı bağcıklarının örümcek ayağı gibi şekilli bağlanması, ayakkabıya ayrı bir hava katmaktadır. Petek dokulu taban kısmı ayağı rahatlatırken, çarpmalara karşı dayanıklı yüzeyi ile oldukça konforludur.

Nike Odyssey React 2 Flyknit Erkek Mavi Koşu Ayakkabısı AH1015-401

Sarı, mavi, beyaz renklerin bir arada bulunduğu Nike Odyssey React 2 Flyknit koşu ayakkabısı, hafifliği ve esnekliği ile göz doldurmaktadır. Koşu sırasında sorun yaşamak istemeyen erkekler, hafif yapısı sayesinde Nike Odyssey’i tercih edebilir. Özellikle genç sporcular için tasarlanan ürün, geometrik şekilleri ön plana çıkarmaktadır. Herhangi bir darbe etkisini eşit olarak dağıtan ayakkabının bilek kısmında bulunan kalıplı köpük, koşu sırasında rahatlığı ve konforu sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir