Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive ile Her Spora Uygun Ayakkabılar

Her spor dalı için farklı yapıda ve konforda spor ayakkabıları bulunur. Tenis, basketbol, futbol ve daha birçok spor dalında tasarlanan, her ayak yapısına uyabilecek rahat, konforlu ve sağlıklı ayakkabılar vardır.

Tenis sporuna gönül verenler, vücudun ani hareketlerine uyum sağlayacak, vücuda yayılacak baskıyı önleyecek yapıdaki ayakkabıları tercih etmelidir. Özellikle sakatlıkların oluşmaması ve rahat hareketler için, Sportive sizlere en trend günlük olarak da kullanılabilecek tenis ayakkabılarını sunmaktadır.

Adidas VI Court 2.0 K Unisex Beyaz Günlük Ayakkabı DB1831

Yüksek tabana sahip, klasik Adidas çizgilerini taşıyan Adidas VI Court 2.0 K Unisex ayakkabı, kauçuktan üretilmiştir. Üst tarafında bulunan Adidas logosu ve yan tarafındaki klasik Adidas çizgileri, nostalji yaratmaktadır. Gövde bölümündeki deri detay, ayakkabıyı daha zarifleştirirken, yine klasik olarak bağcıkları da beyazdır. Taban kısmı oldukça rahat olan ayakkabının iç bölümü örgülü kumaştan imal edilmiştir. Beyazın şıklığını ve zarifliğini kortlara taşımak isteyen kadınlar, günlük de kullanabilecekleri ayakkabı ile oldukça rahat edeceklerdir.

Adidas Courtset Lacivert Günlük Ayakkabı AW4212

Adidas Courtset günlük ayakkabı; kalıbı, hırçın görüntüsü ve boyutlarıyla erkek tasarımıdır. Adidas, klasik görüntüsünden bu ayakkabıda da vazgeçmemiş ve lacivert üzerine üç şerit çizgisiyle, nostaljisini devam ettirmektedir. Ön kısım koruyucu tabaka ile çevrilidir. Gövde kısmı süet olan ayakkabı, özellikle günlük kullanım için oldukça idealdir. Taban kısmındaki kauçuk küpler sayesinde ayaklar tabana tam olarak oturmaktadır.

Reebok Club C 85 EF3489

İster spor yaparken ister günlük hayatta, rahatlıkla kullanılabilecek Reebok Club, beyaz rengin asilliğini gözler önüne sererken, logosunda bulunan cıvıl cıvıl rengiyle göze çarpmaktadır. Ön kısmında bulunan delikleri sayesinde nefes alan ayaklarda terleme olmaz. Tabanındaki yuvarlak ve dörtgen şekillerle tabanı kuvvetli saran ayakkabı ile oldukça rahat edersiniz. Ayakkabının bütününde çift dikiş özelliği kullanılarak daha da sağlamlaştırılmıştır.

Reebok Royal Complete 3 Low EG2979

Şıklığınızı ve rahatınızı spor sahalarına yansıtacağınız Reebok Royal Complete 3 Low süet bedeniyle oldukça havalıdır. Beyaz renk ile küllü gri rengin harmanlandığı ayakkabı, çift dikiş teknolojisiyle imal edilmiştir. Beyaz kauçuk düz tabanı, spor hareketlerini yaparken ya da ani hareketlerde, zemine sağlam tutuş özelliği katmaktadır. Kauçuk tabanında yuvarlak, zikzaklı ve düz çizgiler bulunmaktadır. Sade bir zarafeti olan rahat ayakkabı, günlük kullanım için de spor kıyafetlerle oldukça rahat kombinlenebilir.

Reebok Royal Complete Cln Kadın Beyaz Günlük Ayakkabı CM9543

Spor sahalarında ve günlük kullanımda şıklığından ve konforundan ödün vermek istemeyen kadınlar Reebok Royal Complete Cln ayakkabıyı tercih edebilir. Sade deri yapısı üzerinde çift dikiş tekniği kullanılmıştır. Arka kısmında Reebok yazısı bulunan ayakkabının taban kısmı, yıldızlı ve zikzaklı şekillerle daha da sağlamlaştırılmıştır. Zemine tutuşu oldukça sağlamdır. Dil kısmında Reebok yazısının aşağısında fileli kumaş sayesinde cilt rahat bir nefes almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir