Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive ile Kadın Ayakkabı Modelleri!

Sportive ile kadın ayakkabı modelleri burada. Sen ya da sevdiğin kadın bireylerin mutlu olmasını sağlayacak ve ihtiyaç duyduğunuz birçok çeşit ürünü birlikte bulacağınız siteye hoşça gelin! Antrenmandan koşuya, terlik ve sandaletten, günlük ve sportif faaliyetlere kadar pek çok ürün aynı alanda. Tek yapman gerekeni ise biliyor olmalısın; sadece verilen linklere tıklayıp, zevkine göre incelemek! Evet, sadece bu kadar basit. Al ya da alma ama neden incelemeyesin ki! Hadi sende kendine bu hakkı sun ve ayaklarını rahata erdir.

Puma Nrgy Comet Kadın Gri Günlük Stil Ayakkabı 19055609

sportive.com.tr platform; rahat ve hafif tasarımlar sunarak, günlük ihtiyaçlarınızı konfor ile karşılayacak ürünlere, değerli müşterilerinin ulaşmını kolay kılıyor. Kadın ve erkek bireyler için titizlik ile tasarımlar sunan, bilindik birçok markanın seçkin ürünleri için, bu platforma tıklayarak ziyaret etmen yeterli olacak. Öyleyse hadi, ne duruyorsun?

Ürün genel itibari ile gri renk tasarımına sahip olup; pembe, koyu gri, siyah ve beyaz renkler eklenmiş, bu sayede ise şık detaylar kazanması sağlanmıştır. Ürün ipli bir modeldir. Hafif ve şık tasarımı ile günlük kullanıma uygun olarak sunulur. Ürün malzemesi lateks ve suni deri olarak tasarlanmıştır. Sayası, kumaş ve file görünüme sahip şekilde imal edilmiştir. Ayrıca model üzerinde geometrik kesimli şekiller sunulmuş ve suni deri ile detay kazandırılmıştır. Ürün orta-yüksek taban olarak üretilmiş olup, alt tabanı ise yer yer ayrık kısımlara sahiptir. Böylece gün içinde rahat ve özgürce hareket olanağı sunarak, siz değerli kadıb müşterilerinin gününü konforlu geçirmesine yardımcı olur.

Asics Gel-Nimbus 23 Kadın Mavi Koşu Ayakkabısı 1012A885-400

sportive.com.tr günlük stillerde de sportif faaliyetlerde de yegane adres! Hadi gel sende.

Ürün mavi renk tonlarını içeren duruşu ve beyaz, mavi, gri taban yapısı ile hoş bir görsel duruşa sahiptir. Ön kısmı koşu sırasında enerjinizi dengeleyecek şekilde imal edilmiş olup, arka bölgeye göre daha kalkık bir duruştadır. Böylece her adımda, atıl hale gelen enerji size geri dönüt sağlayarak; koşuyu rahat hale getirir. Darbe emici ve yastıklama teknolojisi sayesinde ise, ayakların zemine yumuşak şekilde inmesine olanak tanır. Böylece ayakta durduğumuz ya da koşu yaptığınız süre boyunca; diğer normal ayakkabılar gibi yormayacaktır. Tabanı ise ürüne konfor kazandırır. Bu ayakkabı ile ayakların çok rahat edecek!

Vans Wm Doheny Kadın Siyah Günlük Ayakkabı VN0A3MVZ1871

sportive.com.tr günlük stilinde de hem şık hem rahat olmana yardımcı olur.

Canvas olarak bilinen model arasında yer alan ürün, siyah renk olarak imal edildi. Bu sadelik sunan ürüne, beyaz renk dikiş detayları eklenerek ise şıklık kazandırıldı. Düz taban şekline sahip model yerden bir kaç cm yüksek yapıdadır. İpli bir model olarak geliştirilen ayakkabı, günlük bir ürün olarak siz değerli kadın müşterilerinin kullanımına sunulur. Size ise ürünü görüp, beğenir iseniz almak kalıyor!

adidas Advantage Kadın Beyaz Günlük Stil Ayakkabı GZ4044

https://www.sportive.com.tr/adidas-advantage-kadin-beyaz-gunluk-stil-ayakkabi-gz4044-2/?_sgm_campaign=fcs_a1d4ebed62000&_sgm_action=search&_sgm_term=Kad%C4%B1n+ayakkab%C4%B1&_sgm_source=GZ4044%7Cproduct&integration_renk=N03&integration_beden=3-

sportive.com.tr günlük ve konforlu ayakkabılar ile ayaklarınızı rahat ettiriyor.

Ürün geneli beyaz renge sahip bir model olarak imal edildi. Ayakkabının yan arka kısmına ise farklı renklerde desenler eklenerek şıklık kazandırılmıştır.