Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive ile Kendine En Uygun Taytı Bul!

Kadınların özellikle spor yaparken vazgeçilmez parçası olan taytlar! Taytlar hem rahatlığı ile hem de birbirinden güzel tasarımları ile günümüzde göz dolduruyor. Öyle ki spor taytları artık her kadının dolabının vazgeçilmez bir unsuru. Günümüzde tek tip taytlardan ziyade her zevke uygun modelde, renkte tasarımlara rastlamak mümkün. Mikrofiber ter emici kumaşlar ve esneklikleri ile de hepsi göz doldurur nitelikte. Sportive, kendinize en uygun tayt modelini bulabileceğiniz “taytını bul” özelliği ile de oldukça dikkat çekiyor. Bu özellik ile yapacağınız spora ve zevkinize uygun taytı bulmak artık çok daha kolay! Bu tasarımı ve rahatlığı ile dikkat çeken taytlardan birkaç tanesini sizler için derledik!

W NSW LGGNG CLUB HW NIKE

Diğer spor malzemelerinde olduğu gibi tayt kategorisinde de farkını konuşturan Nike, bu siyah tayt modeli ile gönülleri fethetmiştir. Belindeki Nike yazılı geniş lastiği ile, ince belinizi daha da ön plana çıkaracaktır. Bunun yanı sıra sol bacak kısmında bulunan büyük puntolarla yazılmış Nike yazısı ile de daha sportif bir hava kazanmıştır. Siyah rengi ile bütün sporcu üstlerinizle de uyum yakalar. Jarse kumaş bu tayta hafif ve esnek bir özellik kazandırmıştır.

W NIKE ONE TGHT 7/8″ CLRBK

Yalnızca sporda değil günlük hayatta da rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu tayt, tasarımındaki geometrik şekiller ile farklı bir görünüm yaratır. Siyah ve gri rengin kombinasyonundan oluşan tayt, gün boyu kuruluk ve esneklik sağlar. Kadınların tayt kullanırken yaşadığı en büyük sıkıntılardan birisi de cep gibi saklama alanlarının olmamasıdır. Fakat Nike bu tasarımında hayata geçirdiği zarif ceplere sahip tayt ile gerek cep telefonunuzu gerek anahtarlarınızı saklayabilmeniz için size alan yaratır. Zarif bir şekilde işlenmiş cepler göze batmaz, hoş bir görünüm sunar.

Sportive Lasbal Kadın Yeşil Tayt

Sportive taytlar ile hem sporda hem günlük hayatta bütün gözler senin üzerinde toplansın! Sportive markası kalitesinin yanı sıra ilgi çekici, başarılı tasarımları ile de sporcuların ilgi odağı! Bu modelde kullandığı bacaklardaki pencereleri ile çekici bir görünüm sağlar. Vücudu tamamen kusursuz bir biçimde saran yapısı, hatlarınızı ortaya çıkarır, aynı zamanda bacaklarınızı toparlar. Rengi ile de göz dolduran Sportive Lasbal kadın yeşil tayt, açık renkli sporcu sütyenleri veya üstlerle tamamlandığında muhteşem bir uyum yakalayacaktır.

Sportive Shinetight Kadın Mor Parlak Tayt

Parlak taytlar özellikle son zamanlarda büyük bir trend! Doksanlı yıllara atıfta bulunan bu esnek Sportive taytların parlak yapısı ile ilgi odağı sizsiniz! Sporun yanı sıra günlük hayatta da kadınlar tarafından tercih konusu olan Sportive Shinetight kadın mor parlak tayt, rahatlığı ile de göz doldurur nitelikte. Kaliteli kumaşı ile uzun süreli kullanım sağlayan Sportive tayt, pek çok renk seçeneği ile de zevkinize hitap etmekte.

Adidas Response 3/4 Kadın Siyah Koşu Taytı

Yaz aylarında ya da spor salonlarında yapılan aktivitelerde kısa taytlar oldukça sık tercih edilir. Adidas bu kısa tasarımlı taytı ile hem serin kalmaya yardımcı oluyor hem de teri vücudundan anında uzaklaştırır. Çabuk kuruyan kumaşı, bakteri üretimine engel olur. Arka kısmında bulunan küçük cebi size saklama alanı sağlar.

Arena Icons Caroline Team Kadın Günlük Tayt

Günlük kullanımlarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu tayt ile çok daha esnek, çok daha rahatsınız! Sol bacağında bulunan amblemi ve her iki bacağının yan taraflarında bulunan beyaz şeritleri ile şık, spor bir görünüm sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir