Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive ile Konforlu Fitness Sporları

Spor sadece dış sahada değil fitness salonlarında da rahatlığı ve konforu ön plana çıkaran ayakkabı seçenekleriyle yapılmalıdır. Spor yapılan ortamın zeminine ve tarzınıza uygun spor ayakkabı modelleri tercih edilmelidir.

Fitness sporları; pilates, bisiklet, zumba, koşu bandı, yoga gibi birbirinden farklı ekipmanlarla yapılmaktadır. Aynı zamanda dış saha sporlarıyla, kapalı alan sporlarında kullanılan spor ayakkabıları, yapı itibariyle farklıdır. Fitness kadın ayakkabıları, Sportive kalitesi ve farkıyla sizlere sunulmaktadır.

Nike Flex Trainer 9 Kadın Pembe Antrenman Ayakkabısı AQ7491-004

Fitness salonlarında istasyon çalışmaları için ideal olan Nike Flex Trainer 9 antrenman ayakkabısı, fileli yapısı sayesinde ayaklara nefes aldırır. Taraklı ayaklara sahip kadınlar için destekleyici platforma sahip ayakkabı, esnek bir yapıya sahiptir. Basıncın doğru ve eşit dağıtılması için yıldızlı tabana sahip olan ayakkabı, kolay aşınmaz. Bileğin yan kısımlarında bulunan Nike logosu, ayakkabıya ayrı bir hava katmaktadır.

Reebok Flexagon Energy Tr Kadın Kırmızı Antrenman Ayakkabısı DV9363

Reebok Flexagon Energy Tr antrenman ayakkabısı, şıklığının yanında konforu ve zarifliği de ön plana çıkarmaktadır. Salon sporları sırasında ayakların zemine tam oturması için tasarlanan ürün, beyaz kauçuk tabanıyla hareketlenmektedir. Fileli kumaşı sayesinde ayakları terletmeyen ayakkabı; nasır, mantar gibi sorunlara yol açmaz. Reebok logosu ve pembe kalın şeritler, ayakkabıyı daha havalı hale getirmektedir.

Nike Flex Essential Tr Kadın Siyah Antrenman Ayakkabısı 924344-001

Nefes aldıran üst kısmı, zemini tutuş özelliği sayesinde Nike Flex Essential Tr antrenman ayakkabısı, hafifliği ve esnekliği ile de göz doldurur. Sadece antrenmanlarda değil, gün içinde de rahatça giyilebilen ürün, topukta ve taban kısmında bulunan kauçuk zemini ile oldukça dayanıklıdır. Bağcık kısmı, topuk ve ayak tarak bölümünde bulunan deri parçalarıyla daha da hareketlendirilen ayakkabı, hareketlerin daha kolay yapılmasına olanak tanımaktadır.

Nike City Trainer 2 Kadın Siyah Antrenman Ayakkabısı AA7775-001

Her spor kıyafetle ve günlük kıyafetler altına da rahatlıkla kombin edilebilecek Nike City Trainer 2 antrenman ayakkabısı; hafifliği, rahatlığı ve dayanıklı yapısıyla tercih edilebilir. Özellikle Fitness sporu kardiyo çalışması yapan kadınların güvenle kullanacağı ayakkabı, yanlarda ve orta kısımda destekleyici yapısıyla oldukça konforludur. Altıgen yapılı kauçuk taban, çok yönlü tutuş sağlarken, ayak tarağı bölgesindeki oluklar, ayaklarda doğal hareketi sağlamaktadır.

Nike Renew Rival 2 Kadın Gri Antrenman Ayakkabısı AT7908-005

Uzun mesafe koşularda büyük rahatlık sağlayan Nike Renew Rival 2 antrenman ayakkabısı, ayağı tam olarak kavrar ve rahat hareket etmeyi sağlamaktadır. İç kısmında yarım boy iç astar kullanılan ayakkabı, bilek yüksekliği de düşüktür. Yastıklamanın mükemmel ve dengeli olduğu antrenman ayakkabısının yenilenen bağcık sistemi sayesinde topuğu sabitlemesi, herhangi bir sakatlık riskini de azaltmaktadır. Pembe Nike logosu ise ayakkabıyı hareketlendirerek daha şık görünmesini sağlamaktadır.

Nike Renew 9 Kadın Siyah Antrenman Ayakkabısı AR4543-007

Üstün koruma performansı, uzun süreli rahatlık ve esneklik sağlayan Nike Renew 9 antrenman ayakkabısı, hafifliği ve dengeli yapısı sayesinde oldukça rahattır. Tabanının düz olması, orta ve yanlardan geçen kalın kemer desteği, ayağın ayakkabı içine tam oturmasını sağlar. Kauçuk tabanın yan tarafından bulunan mavi Nike logosu ile oldukça havalı olan ayakkabı, delikli yapısıyla nefes aldığı için ayağı terletmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir