Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive ile Potanın Yıldızı Sizsiniz

Basket ayakkabıları, geneli itibarıyla özelliklerine göre tercih edilmelidir. Basketbol ayakkabılarında dayanıklılık ve darbeleri kolay savuşturması önemlidir. Yükün çok fazla ayaklara binmemesi için basket ayakkabılarında sağlamlık önemlidir.

Basketbol ayakkabılarında taban yapısı havalı olmalıdır. Havalı tabanlar, basket oyuncusunun seri şekilde, pratik ve hızlı hareket etmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda basket ayakkabılarında ayağın şeklini alması ve ayakların rahat olması önem kazanır. Sportive, sizlere en sağlıklı ve uygun basketbol ayakkabılarını sunmaktadır.

Nike Jordan Max Aura Erkek kırmızı Basketbol Ayakkabısı CQ9451-600

Boğazlı konça sahip olan Nike Jordan Max Aura basket ayakkabısı, kırmızı rengiyle de dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bir tasarıma sahiptir. Parmak ucu kısmı parlak deri olan üründe basket topu ve bir insan figürü, ayağın yan taraflarında da vardır. Delikli yapısı bulunan gövde kısmı ise, ayaklara nefes aldırır. Topuk kısmındaki bölüm, ayakların rahat olmasını sağlarken, yere basarken, basıncın azalmasını sağlar. Taban kısmındaki mavi ve gri renkli hava yastığı tasarımı, oyun sırasında oyuncuya konfor ve rahatlık sağlamaktadır.

Nike Jordan Zoom Zero Gravity Erkek Kırmızı Basketbol Ayakkabısı AO9027-601

Efsanevi Michael Jordan gibi yükseklere sıçramak ve sımaç atmak isteyenler Nike Jordan Zoom Zero Gravity basketbol ayakkabısını tercih edebilir. Zoom Air teknolojisi sayesinde hızlı ve çevik olan basketbol oyuncusu, bağcıklar sayesinde ayağın sabitlenmesini sağlamaktadır. Ayakkabının orta bölgesinde bulunan geniş siyah bant sayesinde ayaklar sabitlenir. Dinamizm dolu, seri hareketler için oldukça ideal bir forma sahiptir.

Nike Jordan Access Erkek Siyah Basketbol Ayakkabısı AR3762-001

Karşınızda gün içinde rahatlık sunan ve nefes aldıran yapısıyla Nike Jordan Access basketbol ayakkabısı! Boğazlı yapısı, bileklerin sabit durmasını sağlarken, üst yan kısımlarda bulunan delikler, ayakların hava almasını sağlar. Deri ve sentetiği birleştirerek esneklik sağlanan ayakkabının basketbol topu tutan adam simgesi olan jumpman logosu bulunmaktadır. Kırmızı alt tabanı yuvarlak ve çapraz şekillerle daha sağlam tutuş sağlamaktadır.

Adidas Pro Next 2019 Erkek Beyaz Basketbol Ayakkabısı EF0475

Beyaz ve turuncu rengin enfes tasarımıyla imal edilmiş Adidas Pro Next 2019 basketbol ayakkabısı, konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Ekstra zemin tutuşu sağlamak için balıksırtı dış tabanı ile oldukça rahattır. Cloudfoam orta tabanı ile ayakların rahat ettiği ayakkabı, fileli kumaş yapısıyla, ayaklara nefes aldırmaktadır. Yanlarda bulunan geniş kısa bantlar ise ayakkabıya ayrı bir hareket katmaktadır.

Adidas Runthegame Erkek Beyaz Basketbol Ayakkabısı EE9648

Sadeliği yanında tabanındaki grinin tonlamalarıyla yapılan renklendirme Adidas Runthegame basketbol ayakkabısı farklı bir tasarıma sahiptir. Adidas klasik çizgi hatlarını bozmadan yine bu ayakkabıda kullanmıştır. Ön tarafı deri yan tarafları delikli kumaşla tasarlanan ürün, ayaklara rahat ve konfor katar. Yüksek arka kısmı, bileklerin oyunda daha dengeli olmasını sağlamaktadır. Kalın taban kısmının yan bölümleri sıçrama stili desenle hareketlendirilmiştir. Dil kısmındaki fileli bölge yine ayakların üst bölgesine nefes aldırırken, yumuşaklığı ile ayaklardaki basıncı azaltmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir