Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive ile Trendleri Kaçırmayın; Sezonun Trendi Eşofman Takımları

Eşofman takımları satın alırken sadece markasına, modeline veya rengine bakmak eksik olacaktır. Vücut tipine uygunluğu eşofmanın içerisinde daha konforlu olmanızı ve daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Vücut tipine uygunluğu belirlendikten sonra gündelik hayatta veya spor yaparken gibi kullanmak istediğiniz alanı belirlemelisiniz. Seçtiğiniz takımın yapacağınız spora uygun olması ürünün uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Bunun yanında kumaş seçimi de önemlidir. Yaz aylarında kullanacaksanız hava geçirgen özellikte olmasına özen gösterirken her mevsime uygun takımlarda bulunmaktadır. Hassas bir tene sahipseniz anti alerjik takımlar da tercihleriniz arasında olabilir. Tüm bu özellikleri barındıran ve sezonun popüler eşofman takımlarını merak ediyorsanız sizler için irdeledik.

Modası Hiç Geçmeyen Eşofman Takımları

Her sezon hit modeller değişiklik gösterse de klasik takımlarım modası asla bitmez ve demode olma kaygısı taşımadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Klasik eşofmanlarda genel olarak ceket için uzun etek ucu veya normal kesimler hakimken alt takımda ise dar ve ayarlanabilir kesimler gözlenmektedir. Klasik modellerde genellikle manşetler dikkat çekerken farklı bir hava yaratmak için kanguru cepli modelleri tercih edebilirsiniz. Her mevsim kullanabilmek için pamuk ve polyester kumaş karışımlı eşofman takımlarını seçmek en uygunu olacaktır. Klasik eşofman takımlarında ayrıca yüksek uyum söz konusudur ve gözü yormadan spor şıklığı ister sporda ister günlük hayatınızda kolayca yansıtabilirsiniz.

Bol Kesim Eşofman Modası Sürüyor

Bir dönem daha dar ve bedene tam yapışan eşofman takımları hit ürünlere yükselse de hala yerini koruyan bol kesim eşofman takımları kadın-çocuk ve erkek modelleri ile artıyor. Klasik tasarıma daha modern vurgular yapılarak yumuşak dokusu ile kişiyi memnun eden bu takımlar hafif parlak yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Klasik örgü file astarı ve hava akışını sağlayan kumaşı ile kişinin konforunu arttırırken paça uçlarında ki lastikler ile spor ayakkabının da öne çıkmasını sağlıyor. Bol kesim takımlar rahatlığın ön plana çıktığı gün içerisinde zamansız kullanılan modeller arasında çok fazla tercih ediliyor.

Antrenman Stili Sokağa Çıktı

İster spor yaparken ister günlük giyim için 70’lerin modası günümüze taşındı. Antrenmanda giyilen takımlar canlı ve renk geçişleri ile son dönemde oldukça tercih ediliyor. Yün kumaştan imal edilen bu takımlar hava geçirgenliği ile terlemeyi önlüyor ve dört mevsim kullanılabilir. Normal bel kesimli bu takımlar günlük hayatta rahatlığı kişiye sunarken manşetli yapısı ile dikkatleri çekerken kanguru cepleri ile serbest hareket edilmesini sağlıyor.

Vücuduna Güvenenlerin Tercihi

Dar kesim eşofmanlar yine zamansız parçalar arasındadır ve özellikle yaz aylarının yaklaşması ile daha fazla tercih edilmeye başladı. İster alt üst tek renk veya bloklu olsun günlük hayatta veya sporda kendine güvenen ve rahatlığı seven kişiler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Bu modeller tam boy olup sadelikten yana olanların tercih ettiği ürünler arasındadır. Yan cep fermuarı, kanguru cepleri, bel ve kol lastikleri ile kişinin bedenine tam yapışırken eşofman rahatlığını yaşatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir