Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive ile Yürüyüşler Daha Kolay

Yürüyüş yapmayı seven kadınların çoğu daha fit görünmeyi ve spor yaparken şıklıklarını ve konforlarını da düşünmektedir. Özellikle yürüyüş sporunda ayakların yere sağlam basması, ayak tabanının yürüyüşe dayanıklı olması önemlidir.

Sağlıklı yürüyüş yapmak için ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Trekking yapan kadınların ayakkabı seçerken bazı özellikleri göz önünde bulundurması gerekir. Bunun için outdoor ayakkabılar öncelikli gelmektedir. Sportive, trekking yürüyüşlerinizde sizlere eşlik edecek ayakkabıları sizlere sunmaktadır.

Adidas Terrex Ax3 Gtx W Kadın Gri Outdoor Ayakkabı BC0573

Gri, siyah ve mavi rengin harmanlandığı Adidas Terrex Ax3 Gtx outdoor ayakkabı, tırtıklı tabanı ile yere daha sağlam basmayı sağlar. Ayakkabının ön yüzü hasır desen yüzeyden oluşmaktadır. Bağcık kısmı, ayakların daha rahat sabitlenmesini sağlarken, özellikle karda yürüyüş yapacak kadınlar için tabanın tırtıklı olması ve Continental lastik taban özelliği, ayakkabının karda ve buzda kaymasını önlemektedir.

Columbia Crestwood Mid Waterproof Kadın Kahverengi Outdoor Ayakkabı BL5371-269

Soğuk havalarda trekking yapan kadınlar, yağışlı havalarda Columbia Crestwood Mid Waterproof kahverengi outdoor ayakkabıyı tercih edebilir. Kahverenginin hâkim olduğu ayakkabı; siyah, gri, pembe renkleriyle daha da canlı hale gelmiştir. Boğazlı yapısıyla ayakları daha rahat koruyan ayakkabı, bağcıklarıyla bileklerin ayakkabı içinde daha rahat sabitlenmesini sağlamaktadır. Suya dayanıklı ayakkabı, yoğun yağmur ve kar yağışlı havalarda da rahatlıkla kullanılabilir.

North Face Hedgehg Fp Gtx(Eu) Kadın Gri Outdoor Ayakkabı TOCXT4H70

Özel vibram kauçuk dış taban yapısıyla oldukça konforlu olan Nort Face Hedgehg Fp Gtx(Eu) outdoor ayakkabı ile karlı ve yağmurlu havalarda kullanım için idealdir. Mevsim geçişlerinde rahat edilen ayakkabı ile dağ yürüyüşlerine çıkılabilir. Su geçirmeyen, nefes alan yapısı, aşınmaya dayanıklıdır. Topuk kısmının sentetik kaplaması ile konforlu yürüyüşler sağlar. Gri rengin mavi ve siyah renkle harmanlandığı outdoor ayakkabı, havalı yapısıyla, spor kombinlerin altına tercih edilebilir.

Jack Wolfskin Rocksand Texapore Low W Kadın Gri Outdoor Ayakkabı 4022361-4650

Su geçirmeyen yapısı, EVA taban ve parmakların topuk desteğiyle sağlamlaştığı Jack Wolfskin Rocksand Texapore Low W outdoor ayakkabı, sentetik nubuk, deri ve kumaştan imal edilmiştir. Nefes alan ve hızlı şekilde kuruma özelliği olan polyester astar ile oldukça sağlıklı yapısı bulunmaktadır. Hafifliği ve yürümede esneklik sağlamasıyla rahattır. Nubuk üzerinde bulunan pati logosu ve yuvarlak şekiller, ayakkabıya estetik katmaktadır.

Columbia Redmond Waterproof Kadın Gri Outdoor Ayakkabı BL3947-031

Her mevsim rahatlıkla yürüyüş yapılabilecek Columbia Redmond Waterproof outdoor ayakkabı, su geçirmez yapısıyla, uzun mesafe yürüyüş ayakkabısıdır. Orta tabanındaki hafif yastıklı yapısı sayesinde rahattır. Süet deri, örgü ve dokuma yapıya sahip ayakkabı, dış tabanı kauçuk malzemeden imal edilmiştir. Her türlü arazi yürüyüşüne uygun ayakkabı, tırmanmaya da uygundur. Delikli yüzeyi sayesinde, sıcak hava ve nem dışarı atılırken, soğuk havayı içeri almadığı için ayakları üşütmez. Hayalinizde kilometrelerce yürüyüş varsa, bu ayakkabı tam da size göre!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir