Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive Kadın Koşu Ayakkabıları ile Bütün Gözler Üzerinde!

Koşu ayakkabısı seçimi yapılırken, özellikle kadınların en dikkat ettiği özelliklerin başında elbette ki tasarımları geliyor. Kadınlar sporda da her daim şıklığını korumak istiyor. Sportive birbirinden farklı tasarımlara sahip ve hepsi birbirinden rahat yürüyüş ayakkabılarını sizler için derledi.

Nike Zoom Gravity Kadın Pembe Koşu Ayakkabısı

Nike Zoom Gravity koşu ayakkabısı ile bütün yarışların galibi sensin. Gerek tasarımı ile gerek ise rahatlığı ile sizi şampiyon yapacak bu ayakkabı yüksek tempolu koşular için harika bir seçim. Ayak tarağında bulunan esnek itiş gücü sayesinde, artık çok daha hızlısınız. Orta ve iç kısmında yer alan yastıklamaları ile ayağınız çok daha dengeli, çok daha rahat olacaktır. Pembe ve siyahın uyumunu birleştiren bu koşu ayakkabısı, bağcık yapısı ile ayağınızı sıkmadan sabitler. Bilekten yukarı doğru hafif bir şekilde uzanan zarif tasarımı da bütün spor kıyafetleriniz ile iyi bir tamamlayıcı olacaktır.

Nike Revolution 5 Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı

Ben siyahtan vazgeçemem diyenler için asaleti ile dikkat çeken bu koşu ayakkabısını listemize ekledik. Siyah renk gerek günlük ayakkabılarda gerek ise fitness ve koşu ayakkabılarında sıkça tercih edilen bir renk. Çünkü siyah hemen hemen her kıyafet ile uyum sağlar, sizi yormaz. Bu siyah koşu ayakkabısı da her renk ve her modeldeki sporcu taytlarınızla, eşofmanlarınızla uyum sağlar niteliktedir. Alt tabanındaki petekli dokusu ile detay sevenler için yerinde bir seçim olacaktır. Yumuşak köpük ile ayağını destekleyen yapısı, eşsiz bir koşu deneyimi yaşatır.

Reebok Royal Cl Jogger 2 Kadın Pembe Koşu Ayakkabısı

Pembe severlerin oldukça beğeneceği bir tasarıma sahip olan Reebok kadın koşu ayakkabısı rengi ile iddiasını ortaya koymuştur. Tasarımındaki minimal detaylar ile abartıdan uzak, fakat rengi ile de bir o kadar dikkat çekici bir modeli bizlere sunar. Ayakkabının yan ve arka kısmında bulunan Reebok yazıları, ayakkabının kalitesini ortaya koyar. Yine aynı şekilde yan kısımlarında kullanılan çizgiler de koşu ayakkabısına daha sportif bir hava katar. Kaliteli ve sağlam görünüşü ile uzun yıllar koşularınızda size eşlik eder.

Reebk Endless Road Kadın Gri Koşu Ayakkabısı

Deniz mavisi ve grinin sportif, uyumlu, eşsiz tasarımı. Deniz mavisinin en güzel tonunu bu ayakkabısında kullanan Reebok, gri ile muhteşem bir uyum yakalamıştır. Ayakkabının bir o kadar da sade tasarımı kombinlerinizde size kolaylık sağlayacaktır. Yan kısımlarında bulunan Reebok amblemi de tasarıma ayrı bir hava katmıştır. Hava alan delikli yapısı ile ayaklarınız terlemez, mantar ve diğer ayak sağlığı sorunlarının da böylece önüne geçer.

Adidas Cloudfoam Refine Adapt Kadın Beyaz Koşu Ayakkabısı

Klasik bağcıklı spor ayakkabıların dışına çıkan tasarımı ile Adidas farkını ortaya koymuştur. Beyazın asaletini ve temizliğini, bağcıksız tasarımı ile farklılaştıran Adidas, bu ayakkabısındaki giyme kolaylığı ile de göz doldurur niteliktedir. Üst kısmındaki elastik bant ile hem ayağınızı sıkmaz, rahat ettirir hem de sizi bağcık derdi ile uğraştırmak zorunda bırakmaz. Ayağı adeta çorap gibi saran yapısı, en ön plana rahatlığınızı almıştır.

Adidas Springblade Nanaya Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı

En havalı ve farklı ayakkabı tasarımlarının mimarı Adidas bu modeli ile de klasik spor ayakkabı anlayışının oldukça dışına çıkmış, fark yaratmış durumda. Zemin ile ayağınız arasında muhteşem bir esneklik yaratan bu ayakkabı ile performansınızı arttırın. Alt tabanının yapısıyla dikkat çeken Adidas Springblade Nanaya Kadın Koşu ayakkabısı ile bütün gözler sizin üzerinizde!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir