Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive Kadın Mayo Modelleri

Sportive kadın mayo modelleri ile yüzme sırasında hiçbir engelle karşılaşmayın. Yüzme için uygun kullanılmış kumaşlar sayesinde hareket kapasiteniz en yüksek seviyeye çıkar. Bu sayede artık yüzerken sizi engelleyecek hiçbir şey kalmayacaktır.

Sportive Kadın Mayo Modelleri

Arena Team Swimsuit Swim Pro Solid Kadın Kırmızı Yüzücü Mayosu

Yüzme sırasında en önemli detaylardan biri kişilerin hareket kabiliyetinin kısıtlanacak kıyafetler giyilmemiş olması. Bunun için de mutlaka uygun kumaşlardan üretilmiş olan kadın mayo modelleri tercih edilmeli.

Arena team swimsuit kadın kırmızı yüzücü mayosu hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacak kaliteli ve son derece esnek kumaş ile üretildi. Vücudu saran formu sayesinde yüzme sırasında sizi oldukça rahat hissettirecek.

Her bir kulaçta daha rahat hissetmenizi sağlayacak bu mayo modeli sayesinde özgürlüğün derinliklerine doğru inmeye korkmayın. Yüzücülere özel tasarlanmış tasarımı ile ihtiyacınız olan her şey tek bir mayo içerisinde toplandı.

Arena 50Th Triangle Kadın Siyah Yüzücü Bikini

Mayo tercihi yaparken her zaman tam vücut mayo giymek yerine kimi zaman yüzücü bikinileri tercih edebilirsiniz. Oldukça estetik tasarıma sahip olan bu bikiniler yüzme sırasında herhangi bir şekilde kayma problemine sahip olmaz.

Arena 50th triange yüzücü bikini modeli sayesinde vücudunuzu tam saran yapısının yanında ağırlık yapmayan kumaşa sahiptir. Böylece özgür bir şekilde yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Farklı renkte modellere sahip olan bikini modelleri sayesinde hem tarzınızı yansıtacak hem de yüzme sırasında siz oldukça rahat hissedecek bir model tercihi yapın.

Yüzme sırasında maksimum rahatlık elde edebileceğiniz bu bikini sayesinde düşündüğünüz tek şey performansınız olsun.

Arena Powerskin Carbon Core Fx Le Ob Kadın Mavi Yüzücü Yarış Mayosu

Yüzme sırasında maksimum rahatlık arayan kişiler Arena Powerskin kadın yüzücü yarış mayosundan yana tercih yapabilir. Tüm kıvrımlarını tamamen rahat hissettirecek bu yüzüğü mayosunun tasarımında ihtiyacınız olabilecek her şey hesaplandı.

Esnek yapısının yanında özellikle bel bölümünde ihtiyaç duyulması durumunda kullanılabilecek ekstra özel yapı esneklik sayesinde yüzme sırasında mayonuz hiçbir şekilde sizi engellemez.

Çarpıcı renkleriyle oldukça şık görünen bu mayalar aynı zamanda spor için düzenlendi ve kadın yarış yüzücülere özel olarak Sportive içerisinde kazanmak için doğru seçim yapanları bekliyor.

Karbon kafes teknolojisine sahip olan bu kumaş yapısı sayesinde kas sıkılaştırılması sağlanırken bantlama sistemi sayesinde su içinde vücut pozisyonunuzu korumanıza yardımcı olur.

Iç kısımlarına yerleştirilmiş olan özel bantlama sistemleri ile oluşturulmuş astar sayesinde vücudunuzun desteklenmesi sağlanır.  Sırtı açık olarak tasarlanan bu mayo türünde maksimum esneklik amaçlandı. Yüzme sırasında sizi siz kadar düşünen bu mayo sayesinde her bir kulacınız daha güçlü olsun.

Sportive Kadın Mayo Modelleri

Arena Swimsuit U Back Allover Kadın Sarı Yüzücü Mayosu

Renkli tasarımıyla göz alıcı tasarımının yanında yüzücülere özel olarak geliştirilmiş olan kumaş sistemi sayesinde rahatlık ve güzel görünümlü bir araya getiren U back alloverr kadın yüzücü mayosu,  esnek tasarımı ile yüzüş sırasında maksimum konfor sağlıyor.

%80 Polyamide, %20 Elastane içeren kumaş yapısı sayesinde su tutma özelliği azaltılırken mayonuzun yüzme sırasında sizi ağırlık yapması engelleniyor. Vücudunuzu saran esnek yapısının yanında iç astarında bulunan destekler sayesinde yüzü sırasında pozisyonunuzu korumanız için yardımcı bir destek bulunuyor.

Askılı yapısı sayesinde vücudunuza sabitlenmesi daha kolay olan bu mayo türünü özellikle günlük ya da çok profesyonel olmayan yüzme sırasında kullanımı uygun olacaktır. Esnek kumaş yapısı sayesinde vücudunuzun tam formunu alan mayonuz, yüzme sırasında herhangi bir kayma problemi oluşturmaz.

Isterseniz günlük isterseniz de profesyonel olarak kullanabileceğiniz bu yüzme mayosu, farklı model ve seçenekleriyle Sportive içerisinde sizleri bekliyor.