Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive Kadın Sırt Çantası Ürünleri

Sportive kadın sırt çantası ürünleri, hem spor hem de şık tasarımları ile gözde modeller arasında bulunuyor. Farklı birçok markanın spor çanta modeline ulaşarak ihtiyacınız olan büyüklükteki çantayı kolaylıkla alabilirsiniz. Kaliteli markaların bir araya toplandığı Sportive içerisinde tüm sezonun ürünlerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sportive Kadın Sırt Çantası Ürünleri

Nike Elemental Unisex Gri Günlük Stil Sırt Çantası

Hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilecek günlük stil çanta modeli, antrenman ya da işe giderken kullanılabilecek günlük bir modele sahiptir. 2 fermuarlı bölüm ve 2 cepli tasarımı sayesinde dilerseniz spor eşyalarınızı dilerseniz de okula ya da işe giderken kitap defterlerinizi koyabileceğiniz tasarım bulunuyor.

Çift fermuarlı ana bölme sayesinde büyük eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda 2 yanda bulunan cepler hem su hem de küçük eşyalarınızı taşımak için uygun olacak. Dilerseniz dolgulu omuz askılarını kullanarak sırt desteğini sağlayan yapısını kullanabilir dilerseniz de taşıma sapı ile elinizde taşıma gerçekleştirebilirsiniz.

%100 polyester ile üretilmiş olan bu ürün, suya karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir. 21 lt kapasiteye sahip olan yapısı sayesinde günlük tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Sportive Kadın Sırt Çantası Ürünleri

Sportive Kadın Sırt Çantası Ürünleri;  The North Face Y Court Jester Unisex Siyah Outdoor Sırt Çantası

Özellikle dağcılık ya da kamp gibi sporlarda kullanılabilecek outdoor sırt çantası modeli, yüksek taşıma hacmine sahip son derece dayanıklı bir çanta modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Bir adet büyük fermuarlı bölüme sahip olan çantanın 2 yanında ayrıca 2 cep bulunuyor. Süt destekli formu sayesinde yüksek ağırlıkları dahi zorluk çekmeden taşımanızı sağlayan bu çanta modelinden dolgulu kutlar kullanılarak maksimum konfor amaçlandı.

Esneyebilen yapısı sayesinde çok daha geniş bir hacme sahip olan çantayı özellikle fazla eşya taşımanız gerektiği zamanlarda tek bir çanta taşımak için kullanabilirsiniz. Ipli tasarımı sayesinde hem göz alıcı hem de dayanıklı olan çanta, geliştirilmiş teknolojisi sayesinde suya karşı da dayanıklı olarak eşyalarınızı koruyor.

Günlük kullanım için büyük olabilecek bu çanta genellikle fazla eşya kullanılması gereken durumlarda tercih ediliyor.

Sportive Kadın Sırt Çantası Ürünleri

Vans Ranged 2 Kadın Pembe Günlük Stil Sırt Çantası

Sevimli tasarımı ve günlük kullanım için geliştirilmiş yapısı sayesinde hem işte hem de sporda kullanabileceğiniz bir çanta modeli, 3 fermuarlı sisteme sahiptir. Büyük olan fermuarlı bölüm çift fermuarlı olarak geliştirilmiş. Buraya dilerseniz eşyalarınızı dilerseniz de okula ve işe giderkenki defterlerinizi koyabilirsiniz.

Orta boy göz sayesinde ekstra eşyalarınızı taşıyabileceğiniz bir alan bulunuyor. Geniş tasarımı sayesinde burada kalemlik ve benzeri eşyalar kullanılabilir. En küçük bölmesi ise adeta bir cüzdanı andırıyor ve küçük eşyalarınızın taşınabilmesi için uygun bir ortam oluşturuyor.

Yuvarlak kesimli yapıya sahip olan bu çantayı günlük olarak kullanmanız uygun olacaktır.

Sportive Kadın Sırt Çantası Ürünleri

Adidas Fi 3S Glam Bp Unisex Mavi Günlük Stil Çanta

Göz alıcı tasarımı ve reflektif kumaşı sayesinde fark edilmenizi sağlayacak olan bu çanta, günlük tasarım ile oluşturulmuş. 2 farklı göze sahip olan çantanın büyük bölümünü spor ya da işe giderken eşyalarınızı taşımak için kullanabilirsiniz.

Ikinci göz seçeneği ise orta boy olarak tercih edilmiş ve eşyalarımı taşıması için kolaylık oluşturulması amaçlanan tasarıma sahiptir. Bel destek sistemi sayesinde sırtınızı koruyan çanta modeli, ayarlanabilir kol seçenekleri ile tam pozisyonunuzu koruyacak bir boyuta getirilebilir.

Yumuşak sırt desteği sayesinde eşyalarımızın taşınması sırasında kolaylık sağlayan ve ağır yüklerin kaldırılması durumunda dahi sırtınızı rahat hissettiren bir yapısı bulunuyor. El taşıma kulpu ile çantanızı dilerseniz sırtınızda dilerseniz de elinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.