Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive Koşu Ayakkabıları ile Daha Hızlı ve Rahatsın

Koşu ayakkabılarının seçimi, günlük ayakkabılara nazaran çok daha zordur. Çok daha ilgi isteyen bir konudur. İyi ve sağlıklı bir koşu ayakkabısı performansınızın artmasını sağlarken, ayak sağlığınızı için özenle seçilmemiş bir koşu ayakkabı ise aktivite sırasında sizi olduğundan daha fazla yorar. Bu sebeple ayakkabıların modelinin yanı sıra, rahatlığına, ayak yapımıza uygunluğuna, koşu için uygun olup olmadığına bakmak oldukça mühimdir.

NIKE ZOOM GRAVITY

Kırmızı ve siyahın ilgi çekici tasarımına sahip Nıke Zoom Gravıty erkek koşu ayakkabısı ile artık çok daha hızlısın. Antrenmanlarına hız kazandıracak bu rahat koşu ayakkabısı ile seni hiç kimse geçemeyecek. Tamamen sporcunun rahatlığı üzerine tasarlanmış ayakkabıda, ayak tarağındaki özel yapı ile esneklik sağlar. Bu esneklik size hız kazandırır. Dış tabanında kullanılan kauçuk ile koşularınızda, havalanıyormuş hissiyatı verir. Yumuşak ve dengeli yastıklama sistemi olası sakatlıkları en aza indirger. Rahat, konforlu, eşsiz bir koşu deneyimini size sunar. Yan kısmında kullanılan büyük Nike logosu ile de kalitesini gözler önüne sere. Alt tabanında kullanılan granit efekt, bu koşu ayakkabısına bambaşka bir ambiyans katmıştır.

NIKE AIR MAX AXIS

Turuncunun enerjisini ve sıcaklığını en iyi şekilde yansıtan Nike Aır Max Axıs erkek koşu ayakkabısı, rahatlığının yanı sıra tasarımı ile de ön plana çıkar. Zarif fakat bir o kadar da sportif duruşu, koşularınızda bütün dikkatleri üzerine çekmenizi sağlayacak. Aır Max stiline yeni bir soluk getiren Nike, bunu tasarımında en iddialı biçimde yansıtmıştır. Bu erkek ayakkabısı tasarımı ile doksanlı yılların koşu modeline de atıfta bulunur niteliktedir. Eşsiz işlenmiş dikişleri ayakkabıya daha zarif bir görünüm katar. File üst kısmı sayesinde, hava alır.

NIKE AIR ZOOM PEGASUS 36 HKNE

Nike tasarımlarının en dikkat çekici, en yaratıcı ve en farklı tasarımları arasında yer alan bu erkek ayakkabı rahatlığı ile göz doldurur nitelikte. Klasik Nike logosunun kullanılmadığı bu tasarımının farklı bir de hikayesi var. Her yıl Japonya üniversitelerinden gelen başarılı ve yetenekli koşucuların, Tokyo’dan Hakone’ye koşarak geri döndükleri, eşsiz ve nefes kesici bayrak yarışından ilham alınmıştır. İkon yaratacak bir stil olan bu ayakkabı tasarımında, hafiflik, çarpmalara karşı koruma özelliği, yere sağladığı tutuş ön plandadır.

Adidas Duramo 9 Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı

Beyaz rengin naifliğini, asaletini koşularınıza taşıyan Adidas bu tasarımı ile gönülleri fetheder niteliktedir. Beyaz rengi hemen hemen bütün spor kıyafetleriniz ile uyum sağlar. Koşularınızda harika kombinlerin en dikkat çekici ve tamamlayıcı parçası haline gelir. Bu ayakkabısında da konfora oldukça önem veren Adidas, nefes alabilir üst yüzeyi ile ayağınızı terletmez. Destekleyici bağcık bölgesi ile ayağınız oldukça rahat eder. Özel olarak tasarlanmış iç ve dış tabanı ile koşularınızın baş tacı olur.

Puma Nrgy Neko Engineer Knit Erkek Bej Koşu Ayakkabısı

Puma kalitesinin sportif bir tasarımla harmanlandığı bu ayakkabı, bej renginin en güzel tonunu içerir. Arka topuk kısmındaki lacivert Puma yazısı ile, oldukça dikkat çeker. Lacivert ve bej rengini en güzel şekilde harmanlayan tasarım, erkekler için eşsiz, rahatlığın ön planda olduğu bir seçim olacaktır.

Puma Nrgy Neko Knit Erkek Gri Koşu Ayakkabısı

Sade tasarımlardan hoşlanan erkekler için oldukça yerinde bir seçim olacak bu spor ayakkabıda, esneklik ön plandadır. Kullanılan bağcık yapısı ile de dikkat çeken tasarımın arka kısmında bulunan ufak sarı dokunuşlarda, küçük fakat zarif bir detay olarak karşımıza çıkmıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir