Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive Önerisi: Trend Erkek Spor Ayakkabıları

Günümüzde spor ayakkabı deyince aklımıza birçok model ve işlevselliği gelmektedir. Tasarım modellerin yanında ikonik koleksiyonlar ile spor ayakkabı çılgınlığı tam gaz devam ederken markalar her geçen gün koleksiyonlarına yeni modeller eklemekte olup kullanıcıların beğenilerine sunmaktadır. Belirli bir branşın kullanımı için yapılan ayakkabılar kadar günlük kullanım içinde hazırlanan modeller arasında en trend olanları sizler için derledik.

Nike React infinity Run Fk Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı Cd4371-102

Nike markasına ait bu model koşucuların verimini arttırmak için tasarlanmış olup günlük kullanıma da uygundur. Özel teknoloji ile hazırlanan bu tasarım koşu sırasında dengeyi arttırıcı özellikler sunarken hafifliği ve hava geçirgen özelliği ile uzun süre ayakta kalındığında kişiyi yormaz ve sağlıklı kullanım sağlar. Ayak tabanı ve topuğunda yer alan ekstra köpük sistemi yumuşaklığını arttırırken yastıklama özelliği sunması ile olası sakatlıkların ve taban ağrılarının önüne geçerken orta tabanı sürtünmeyi azaltarak sporcunun daha fazla hızlanmasını desteklemektedir. Sentetik ve tekstil tasarımı dayanıklılığını arttırırken modern dokunuşlar ile dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır.

Adidas Response Sr Erkek Beyaz Koşu Ayakkabı FX3789

Günlük koşu ayakkabısı tercihinde diğer öne çıkan model Adidas markasından. Uzun soluklu yürüyüşler veya tempolu koşular için tasarlanmış bu model orta taban desteği ve topuk kısmındaki fazladan köpüğü ile konforu arttırırken bağcıklı tasarımı ile ayağınızı tam kavrar. Nefes alabilen özelliği ile ayağı terletmez ve kauçuk dış tabanı ile dayanıklılığı yüksektir. Özel iç tabanı yine ayağın konforunu arttırmak amaçlanırken renkli tasarımı ile sokak stiline uygundur.

Adidas Grand Court Se Erkek Beyaz Tenis Ayakkabısı FW6689

Klasik tenis stilinin modern sokak stiline uygun olarak yenilenen bu modelin vintage havası sizleri etkileyecektir. Oldukça sade ancak bir o kadar iddialı bu ayakkabının teknik özellikleri günlük kullanıma da uygundur. Tenisten esinlenerek hazırlanan modelin burnundaki süet ve topuğundaki deri kısım güzel bir karışım sağlarken yastıklı tabanı ve bağcıklı tasarımı ile ayağınız rahat edecektir. Kauçuk taban yapısı uzun süreli kullanım imkânı sunarken zamansız stili ile joker ayakkabı olmaya adaydır.

Nike Zoom Winflo 7 Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı CJ0291-005

Yenilenen tasarım ve daha yükse tabanları ile Zoom Winflo 7 dikkatleri üzerine çekiyor. Uzun süreli kullanım için hazırlanan bu model hafifliği ve rahatlığı ön plana almaktadır. Air Zoom ’un yeni zemini ile özel yastıklama sistemi uzun mesafe koşularda size yardımcı olurken ayak tarak kısmının büyütülmesi ile kişinin ayak sağlığını da korumaktadır. 4mm ekstra yükseklik ile daha hızlı tepki vermenizi sağlarken köpükler dayanıklılığını da arttırmaktadır. Tekstil ve sentetik karışımı kullanarak hazırlanmış dış kısmındaki fileler hava geçirgenliğini sağlamaktadır. İplerin sentetik dokusu ayakkabının hafifliğine katkı sağlarken farklı renk seçenekleriyle zevkinize hitap edecektir. Diğer trend modelleri incelemek için www.sportive.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir