Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive Outdoor Ürünleri ile Çok Şıksın!

Outdoor ürünler özellikle dağcılık, kış sporları gibi aktivitelerden hoşlanan ve kamp yapmaktan hoşlananların, hayatlarının bir parçası niteliğinde, soğuktan korunmanızı ya da doğal yaşama ayak uydurabilmenizi sağlayacak tüm outdoor ürünleri, Sportive’de bulabilirsiniz. İndirim fırsatlarından da yararlanarak, Sportive’de daha avantajlı duruma geçebilirsiniz.

Jack Wolfskin Flexshield Basic Siyah Eldiven

Outdoor bir eldivenin size sunması gereken birçok özelliği bünyesinde bulunduran Flexshield Basic Siyah Eldiven, Jack Wolfskin imzasını taşıyor. Sportive de bu eldivene %40 indirimli sahip olmanızı sağlıyor. Jack Wolfskin Flexshield Basic Siyah Eldiven suya karşı dayanıklı yapısı sayesinde su geçirmez. Suyun yanında rüzgara karşı da ellerinizi korur. Nefes alabilen yapısı sayesinde, ellerinizde uzun süre kalırsa terleme gibi sorunları beraberinde getirmez. Yumuşak kumaşlı Flexshield Basic Siyah Eldiven, nem düzenleyici QMC termal astar teknolojisini de size sunar.

Jack Wolfskin Northern Point Kadın Mor Kapüşonlu Üst

Kamp yaparken ya da koşunuz esnasında spor giyinmek zorundasınız ama bu  şık görünmenize engel değil. Jack Wolfskin Northern Point Kadın Mor Kapüşonlu Üst size tam anlamıyla bunu veriyor ve şıklığınızdan ödün vermenizin önüne geçiyor. Sportive’de %40 indirimli etikete sahip olan Jack Wolfskin Northern Point Kapüşonlu Üst, su ve rüzgarı geçirmeyen kumaşı sayesinde, sizi yağmurdan ve rüzgardan da korur. Dayanıklı ve kolay yırtılmayan kumaşı, doğadaki koşullara kolay ayak uydurmanızı sağlar.

Jack Wolfskin Rocksand Texapore Mid M Erkek Kahverengi Outdoor Ayakkabı 4022311-5690

Doğal şartlarda giydiğiniz her ayakkabı doğaya uyum sağlamanıza yardımcı olmayabilir. Çok çeşitli zeminlerde yürümek zorunda kalabilirsiniz ve bunun için ayakkabınızın dayanıklı olması gerekir. Jack Wolfskin Rocksand Texapore Outdoor Ayakkabı, bu şartlarda yarı yolda kalmamanızı sağlar. Su geçirmez ve nefes alabilen yapısıyla hava koşullarına da uyum sağlar. Yürüyüş esnasında esnek yapısı ayağınızı rahatsız etmez. Jack Wolfskin Rocksand Texapore Outdoor Ayakkabı, Sportive’de %40 indirimde.

Jack Wolfskin Zenon Softshell Kadın Siyah Alt 1505111-6000

Jack Wolfskin Zenon Softshell Siyah Alt, rahat kıyafetler giymekten hoşlananlar için ya da sabah – akşam yürüyüşlerinde kendisine rahat bir şeyler arayanlar için iyi bir seçenek olabilir. Rüzgara ve suya karşı dayanıklı kumaşı, hareketler söz konusu olduğunda özgürlüğünüzü kısıtlamaz Sportive’de %35 indirimli alabileceğiniz Jack Wolfskin Zenon Softshell Siyah Alt, nefes alabilir yapıdadır ve yürüyüşlerinizin yanında Trekking için de kullanılabilir. 2 el cebinin yanında bacak kısımlarında ve arka tarafında da cep bölmeleri yer alır. Böylece yanınızda çanta yük etmeden küçük parça eşyalarınızı bu ceplerde taşıyabilirsiniz.

Jack Wolfskin Midnight Moon Erkek Kırmızı Polar Sweatshirt 1703853-2049

Jack Wolfskin Midnight Moon Erkek Kırmızı Polar Sweatshirt, hem Sonbahar hem de İlkbahar aylarında giyebileceğiniz bir seçenek. Ilık havalar için tasarlanan Jack Wolfskin Midnight Moon Polar Sweatshirt, tamamıyla geri dönüştürülmüş malzemelerden üretildi. Trekking gezilerinde de kullanabileceğiniz Wolfskin Midnight Moon Polar Sweatshirt’e, Sportive’de %40 indirim seçeneğiyle sahip olabilirsiniz.

Columbia W Thermarator Glove Kadın Siyah Eldiven CL9040-010

Soğuk hava şartlarında ellerinizi her türlü havada korumak için tasarlanan Columbia W Thermarator Glove Kadın Siyah Eldiven, %40 indirimli fiyatıyla karşımıza çıkıyor. Columbia W Thermarator Glove Eldiven, kış sporlarıyla uğraşanların ya da soğuk havalarda da kamp sevdasından vazgeçmeyenlerin ilk tercihlerinden birisi. Columbia W Thermarator Glove Eldiven, Omni-HEAT ısı yansıtma özelliğine ve dokunmatik ekran uyumlu parmak ucuna sahip. Telefonlarınızı kullanmak istediğinizde, soğuk havalarda elinizden çıkarmanıza gerek kalmaz.

Columbia Firecamp Boot Kadın Gri Outdoor Ayakkabı BL1766-053

Outdoor ürünlerde en çok ön plana çıkan ürünler genellikle ayakkabılar oluyor. Şehir içerisinde de tercih edebileceğini Outdoor ayakkabılar, birçok hava koşuluna eksi derecelerdeki soğuklara uygun üretiliyor. Columbia Firecamp Boot Kadın Gri Outdoor Ayakkabı, bunlardan birisi ve Sportive’de %40 indirimli. Dayanıklı yapısı ile her türlü doğa koşulunda ayaklarınızı koruyabilir.

Columbia Buxton Peak Mid Wp Wide Erkek Siyah Outdoor Ayakkabı BM5527-010

Columbia Buxton Peak Outdoor Ayakkabı, kalın ve taraklı tabanı ile zeminle hem aranızdaki bağı kesmenize hem de zemine tutunmanıza yardımcı olur. Columbia Buxton Peak Outdoor Ayakkabı, su geçirmez ve nefes alabilen bir dış yüzeye sahip. Ayağınızla zemin ilişkisini kestiği için, zor zeminlerde ayaklarınızın zarar görmesini engeller ve sakatlanma riskinizi azaltır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir