Kategoriler
Doğru giyin!

The North Face Detaylı Bakış

Yaz aylarında olsak dahi önümüz kış ve bazı kişiler yaz aylarında zorlu kamplar ile sınırlarını zorlamak için planlarını yapmaya çoktan başladı. Bu yazımızda farklı ürün skalası ile son dönemlerde outdoor giyim denilince akla gelen önde markalardan biri olan The North Face ürünlerini inceleyeceğiz.

The North Face Hedgehog Fastpack Gtx Erkek Kahverengi Outdoor Ayakkabı NF00CXT3BQW1

The North Face markası bu ayakkabı tasarımını ve özelliklerini hazırlarken kullanıcısını gün boyu rahat ettirmeyi hedeflemiş ve kısa bilekli tasarımı ile tüm zeminlerde bileklerin ve ayak tabanlarının rahatlarını önemsemiştir. Su geçirmez alt tabanı ile nemin ayakkabının dışında tutarak aynı zamanda nefes alabilir özelliği ile ayağı da terletmemesi sağlanmıştır. Engebeli veya dağ yürüyüşü yapmak isteyen kişiler için denge sağlayıcı tabanı ile rahatlık sunarken ayakkabının ortalama ağırlığı numaraya göre değişkenlik göstermekle birlikte 700 gramdır. Topuk sabitleme teknolojisi ve kauçuk dış tabanı ve paslanmaz yapısı ile uzun yıllar güvenli ve konforlu bir şekilde kullanım vaat etmektedir.

The North Face Rovereto Erkek Mavi Koşu Ayakkabısı NF0A3ML3MY51

Hem günlük hayatta hem de arazilerde kullanmak için koşu ayakkabısı arayışında iseniz bu model ilginizi çekecek ve size ihtiyacınızı verecektir. Farklı renk seçenekleri de bulunmakla birlikte mavi tonlarının bezeli olduğu model son dönemlerde tercih edilen modeller arasındadır. Eva tabanı ile yastık özelliği bulunurken su geçirmez ancak hava geçirir özelliği ile her mevsim ayaklarınızın kuru ve nemi alınmış şekilde kalmasını sağlayacaktır. Ayrıca özel tabanı ile yüksek zemin tutma özelliği bulunur ki bu da onu her türlü zemin için kullanabilmesini sağlamaktadır.

The North Face Diablo II Erkek Siyah Outdoor Pantolon NF0A3YGJMW01

Birçok farklı modeli bulunmakla birlikte Diablo II bizlere konforlu tasarım sunmak için hazırlanmıştır. Kumaş özelliği ile kişiyi kuru ve vücut ısısında tutmayı hedeflerken aynı zamanda dışarıdan gelen soğuk havaya karşı da dirençlidir. Dileyen kişiler tek başına veya katmanlardan biri olarak tercih edebilir. Nefes alabilen ve kaplaması ile her mevsim kullanabilirsiniz. Kumaş esnekliği ile her türlü aktivite de sizi kısıtlamazken kumaşın itici özelliği ile suyu da üzerinde tutmayacaktır. Kemer kısmının ayarlanabilir olması ve 2 adet fermuarlı cebi ile kullanıcısına kolaylık sağlarken outdoor sporcularının en fazla tercih ettiği modeller arasındadır.

The North Face Can Soft Shell Erkek Siyah Ceket NF0A3BRHJK31

%100 Polyester sert kumaştan polar arıyorsanız The North Face ’in bu ürünü sizi memnun edecektir. İki adet yan cepleri bulunurken bir adet göğüs cebi bulunur ve özel kumaş yapısı ile soğuk havaya karşı dayanıklıdır ve kullanıcısının normal sıcaklığını korumayı amaçlamaktadır. Soğuk havalarda tek başına veya alt katman olarak tercih edebilirsiniz.

Outdoor giyimi sevenler için kumaş yapısı ve hava geçirme özelliğinin çok önemli olduğu bilinmektedir. The North Face markası ürünlerinde en temel bu iki özelliği sunmakla birlikte kişilerin ihtiyacına göre özel ürünler de tasarlamaktadır. Çok daha fazlası için https://www.sportive.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir