Kategoriler
Doğru giyin!

The North Face Markalı Kadın Kıyafetler

sportive.com.tr The North Face Markalı Kadın Kıyafetler yazlık, kışlık, sportif pek çok ürün çeşidine ulaşmanızı sağlar. Modeller hem stil tarzda hem ise mükemmel bir rahatlıktadır. Kadın erkek bireyler için modeller sunan siteyi, ziyaret etmek için sadece verilen linklere tıklamanız yeterli gelecektir. Öyleyse durmayın! Bu ürünlere bir göz atın ve ihtiyacınız olan ürünleri, evinizin konforunda sepetinize ekleyin.

The North Face Neverstopexploring Tee-Eu Kadın Beyaz Outdoor Tişört NF00A6PRLB11

sportive.com.tr günlük kullanım ya da sportif faaliyetlerinizde hoş duruşu ile yardımcı ve destekçiniz olacak bu ürün ile tanıştınız mı?

Ürün 2 farklı renk olarak imal edilmiş ve seçimi sizlere bırakmıştır. Ön kısmında “keşfetmekten asla vazgeçme” yazısının İngilizcesi olan slogan yazılı ve kırmızı renge sahip logo basılıdır. Arka kısmında sağ omuz bölgesinde de siyah renge sahip logo basılı olarak sunulur. Ürün normal kesime sahip olmasının yanı sıra, bel bölgesini kapatacak uzun bir duruşa sahiptir. Kısa kollu olarak imal edilmiş ve oldukça sade bir modeldir. Günlük kullanımlar için ya da sadeliği sayesinde, her türlü kombineler adına uygun bir model olduğunu söylemek mümkün olur. Görmek için, verilen linke tıklaman yeterli olacak.

The North Face W Stretch Down Hoodi Kadın Lacivert Outdoor Mont NF0A4R4KRG11

sportive.com.tr platform; kışlık ya da mevsimlik ihtiyaçlarınızı da karşılamaya aday.

Ürün lacivert renkte olarak imal edilmiştir. Şişme mont görünümüne sahip ve enine doğru dolgulu ve çizgili olarak sunulur. Ürün kapüşonlu bir model olup, istenmesi halinde çıkarılabilir bir yapıdadır. Tam boy fermuarlı yapıda olan ürün; boyuna kadar da uzun olarak tasarlanmıştır. Sadelik ile sunulan modelde beyaz logo ve sayı baskılar bulunur.

The North Face Thermoball Eco Kadın Lacivert Outdoor Mont NF0A5GLDRG11

sportive.com.tr mont ihtiyacı olanlar için kaçırılmayacak ve şimdiden alınacak ürünler arasında.

3 farklı renk çeşidine sahip olarak sunulmuş olan üründe, seçimi siz zevkinize göre yaparsınız. Ürün mont olup, yarım boy modeldir. Thermoball teknolojisi ile imal edilmiş model; yağışlı olan zamanlarda dahi uzun süreler boyunca izolasyon sunar. Kareli yapıda sunulması sayesinde, görsellik kazandırılmıştır. Ürün tam boy fermuarlı yapıya sahiptir. İki yan kısımda gizli fermuarlı cepleri bulunur. Boyunluklu olarak tasarlanmıştır.

The North Face Markalı Kadın Kıyafetler; The North Face W Resolve Woven Kadın Gri Outdoor Pantolon NF0A556LVQ81

sportive.com.tr hoş tasarımlara sahip ürünler ile özgün olmak istersen, hemen yukarıda verilen linke tıkla ve sende gel.

Gri renkte tasarlanmış bir kadın pantolonudur. Ürün oldukça sade bir modeldir. Hareket kazandırılması açısından, fermuar cep detayları sunulmuştur. Bu cepler üst kısımda iki yanda bulunur. Hemen onun altında yatar olarak yine iki cep bulunur. Diz kısımlarına ufak bir kapak eklenmiş ve tasarım özgün hale getirilmiştir. Yine aşağıya doğru iki yana detaylar kazandırılarak ürün hareketli ve sportif bir tarza dönüştürülmüştür. Sadelik ve sportif görünümün birlikte sunulduğu ürün; tek düğmeli ve fermuarlı bir durum ile giyme çıkarma hususunda kolaylık sunar. Dilenirse ya da ihtiyaç duyulması halinde, bel kısmında bulunan kemer tutma alanlarına kemer takılması ile de kullanılabilir.