Kategoriler
Doğru giyin!

Tutkuyla Spor Yapanların Tercihi Kırmızı

Kırmızı renginden hoşlanmayan çok az insan vardır. Yaşamın, aşkın, tutkunun, canlılığın rengidir kırmızı. Tutkularımızı dile getirirken kan akışı hızlanır ve heyecan seviyesi artar. Bu sebeptendir ki heyecanlanan insanların yüzü, boynu veya elleri kızarır. Ayrıca özgüveni yüksek ve girdiği ortamda dikkat çekmekten hoşlanan kişiler de kırmızı rengini tercih etmektedir. Böyle olmasa şık akşam yemeklerinde neden kadınların çoğunluğu kırmızı elbisesi ise davete katılsın? Özel bir renk olarak yorumlansa da günlük hayatta da kırmızının yeri yadırganamaz. Spor yaparken etkili ve göz alıcı olmak istiyorsanız sizler için seçtiğimiz kırmızı ürünlerden çok hoşlanacaksınız.

 

Nike Eşofman Takımları İle Göz Doldurun

Eğer çok net kırmızılardan hoşlanmıyorsanız daha koyu veya vişne çürüğüne kaçan tonları tercih edebiliriz. Nike markasının ürettiği günlük eşofman takımı pürüzsüz ve yumuşak dokusu ile sizi kusursuz hissettirirken kırmızının canlılığını beyaz ile dengelemek istemiş. Fitilli manşetleri ve elastik bel bandı ile orta bel eşofman takımını günlük hayatınızda veya spor yaparken tercih edebilirsiniz.

Düşman Ayağa Bakmak Zorunda Kalsın

Kırmızı bir spor ayakkabı ile her zaman iddialı ve spor şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Yeni trend olan beyaz tabanlı ayakkabılar yerine net kırmızı veya siyah ve kırmızı uyumlu modelleri de tercih edebilirsiniz. Beyaz bir tshirt ve eşofmanınız ile kırmızı spor ayakkabı tercih ederek cool bir görünüm elde edebilir veya tek renk çabasız şıklık elde etmek istediğiniz zamanlarda dikkati ayakkabınıza çekerek yine farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Sweatshirtler Artık Çok Daha Havalı

Sokak modasında sweatshirt giymek çok popüler ve herkesin dolabında mutlaka yer alıyor. Kapüşonlu, yuvarlak kesim, fermuarlı veya fermuarsız birçok modeli olmakla beraber kesimlerde de farklılık gözlenmektedir. Sokak stilini yansıtırken havalı ve canlı görünmek istiyorsanız kırmızı renk en doğru tercih olacaktır. Teninizin rengi veya saçınız ne renk olursa olsun bu renk ile çok daha enerjik görünebilirsiniz.  Gün boyu rahat hareket etmenizi sağlayacak bu ürünler kumaş yapıları ile spor öncesi veya sonrası da tercih edilebilir.

Sporda Gözler Üzerinizde Olsun

Bu düşüne çoğu insanı korkutmaktadır. Ancak kırmızı şortunuz ile çok daha fazla göz doldurabilirsiniz. Önümüz bahar ve sıcak yaz günlerinde yine kırmızı deniz şortunuz ile bronzlaşmış teninize ışıltı katabilir ve çok daha güzel durmasını sağlayabilirsiniz. Beyaz tenli iseniz daha koyu kırmızılar seçmenizi önerirken bronzlaşma seviyeniz arttıkça açık veya neon kırmızılar çok daha şık duracaktır.

Ayrıntılardan Gelen Güzellik

Kırmızı rengini seviyorsanız elbette ki ana ton olarak kullanmak zorunda değilsiniz. Örneğin kırmızı bir çorap tarzınızı yansıtmaya yetebilir. Yahut spor salonunda veya sokakta spor yaparken kırmızı bir suluk tercih edebilir veya kırmızı bir boyunluk takarak kıyafetinize renk katabilirsiniz. Kırmızının diğer insanlar üzerindeki gücünü hafife almayın ve hayatınızda kırmızıya yer açın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir