Kategoriler
Doğru giyin!

Ümraniye Spor Kıyafetleri Sportive Farkıyla

Ümraniye Spor fanları hem kulüplerine destek verebilmek hem de takımlarına olan aidiyetlerini ifade edebilmek adına özel olarak tasarlanmış spor kıyafetlerini tercih edebilirler. Birçok değişik kategoride yer alan ürünler, maç günü ya da gündelik bir biçimde kullanılabilir. Renk opsiyonların fazla olması, her beğeniye uygun tasarımları, çeşitliliği arttırıyor.

Ümraniye Spor Erkek Forma

Çubuklu erkek forma, gerek kalitesi gerekse ilgi çekici görünümüyle beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Özel bir kumaş kullanılarak üretildi. Bu sayede uzun yıllar boyunca üstünüzde taşıyabilirsiniz. Hiçbir şekilde bozulma, renk atması ya da solması söz konusu değildir. Siyah ve gri renkler öne çıkıyor. Çubuklu bir biçimde dizayn edilmiş. Bu çubuklar genel olarak biraz daha dar. Böylelikle farklı bir görünüm ortaya çıkmış. Rahat olan yaka tipi ise kullanım kolaylığı sağlamakta. Takımın kırmızı ve yeşil renklerden logosu ise ürünün sol kısımda yer alıyor. Kollarda tek renk kullanımı söz konusu.

Nike Ümraniye Spor Erkek Eşofman

Rahatlığına önem veren kişiler için tasarlanmış olan Ümraniye Spor eşofmanı, Nike firmasının klasik çizgilerini taşıyor. Siyah rengin asaleti ilk bakışta kendisini hemen gösteriyor. Bel bölümünde çok sıkı olmayan lastikli bir yapı söz konusu. Ürünün sağ kısmında ise takımın logosu, çok özel bir baskı ile ilgili alana yerleştirilmiş. Diğer bacak kısmında ise beyaz renkli Nike amblemi var. Bilek bölümü dar değil. Her türlü sportif faaliyet için rahatlıkla kullanılabilir. Nispeten geniş kesim olması, hızlı bir biçimde hareket edebilmenizi sağlamakta.

Nike Ümraniye Spor Erkek Futbol Şortu

Ümraniye Spor ürünleri arasında yer alan bir diğer opsiyon ise şort. Takımın klasik ve ana rengi olan kırmızı kullanılarak üretilmiş. Bel bölgesinde tam kararında olan lastikli bir yapı söz konusu. Dar şekilde tasarlanmamış olması, büyük bir avantaj. Futbol maçlarına sık sık katılan kişiler için çok ideal. Şortun alt kısmında sağ bölümde takımın simgesi var. Beyaz renkli Nike logosu unutulmamış. Fileli olarak üretilmiş. Her türlü sıvı ve terlemeye karşı çok dayanıklı. Kendisini kısa süre içerisinde kurutabiliyor. Böylelikle performansınızda bir düşüş ortaya çıkmıyor.

Nike Polo Yaka Ümraniye Spor Tişört

Ümraniye Spor takımına gönül veren ve aynı zamanda şıklığıyla dikkat çekmek isteyen kişiler, Nike firmasının özel serisi olan polo yaka tişörtü hemen tercih edebilirler. Kırmızı renkli olan tişörtün yan kısımlarında, koltuk altından başlayarak aşağıya kadar uzanan beyaz bir hat söz konusu. Bu tasarım ürüne değişik bir hava katmış. Aynı dizayn, yaka bölümünün hemen altında da kullanılıyor. Yakanın olduğu yerde aynı zamanda düğme de var. Takım ve Nike logosu, iki yana simetrik bir şekilde yerleştirilmiş. Dışarıda giyim için çok ideal bir ürün.

Nike Ümraniye Spor Erkek Sweatshirt

Erkek Sweatshirt, Ümraniye Spor takımının kırmızı rengiyle, farklı bir biçimde tasarlanmış. Boğaz bölümü yakalı. Bunu indirebilirsiniz. Ayrıca iki yanda olmak üzere cepler de değişik bir hava katmış. Ürünün yakasından, dirsek bölümüne kadar uzanan beyaz şeritler çok sık. 30 derecede yıkanılması mümkün. Günlük kullanım, spor maçları ve daha birçok değişik amaç için ideal.

Nike Ümraniye Spor Beyaz Erkek Forma

Beyaz renkli forma hem sade hem de çok şık. Sadece maça giden beyler için değil, aynı zamanda spor yapmak isteyenler için de tercih edilebilecek bir yapısı var. Nike logosunun siyah olması, uyumu tamamlama konusunda çok başarılı. Ayrıca tişört, her türlü pantolon ile tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir