Kategoriler
Doğru giyin!

Vans Günlük Erkek Ayakkabı Modelleri

sportive.com.tr Vans Günlük Erkek Ayakkabı Modelleri görünüşleri ile stil, kullanımı ile konforlu bu ürünler ile erkekler çok tarz! Stoklarla sınırlı ürünleri kaçırmamak için verilen adresleri ziyaret etmek için acele etmelisin.

Vans Atwood Erkek Lacivert Günlük Ayakkabı VN000KC44K11

sportive.com.tr sevimli görünümlü ve lacivertin ağırlığını üzerinde barındıran bu ürün ile mutlaka tanışmalısın. Sen ya da sevdiklerine çok yakışacak ürün, kaliteyi de beraberinde getirecek. Bence sen buna layıksın.

Lacivert renk olarak tasarlanmış, günlük kullanım için uygun bir modeldir. Ürün düztabana sahip olup taban kısmı beyaz yapıdadır. Üzerinde ise ince bir lacivert şerit barındırarak, şıklık kazandırılmıştır. Bağcıklı ve bilek altı bir model olarak sunulur. Ürün 2 ayrı parçadan oluşuyor gibi bir görünüm elde edilmesi sağlanarak; ayakkabıya stil ve tarz verilirken, ayakkabıdan da size şıklık sunulur. Kanvas kumaş kullanılan ürün; kumaş iç astara sahiptir. Yaka ve dil tasarımı ise yumuşak ve dolgulu şekilde tasarlanmıştır. Böylece gün boyu rahatlık sunar. Hoş tasarımı sayesinde birçok kombineleriniz ile oldukça uyumlu bir şekilde kullanılabilir bir üründür. Burun kısmı, yuvarlak yapıda olması ise ayaklarınızı sıkmamaya yardımcı olur. Ayakkabı, sportif bir modeldir.

Vans Asher Erkek Beyaz Günlük Ayakkabı VN000SEQW511

sportive.com.tr şıklığı ve konforu sevenlerin yanı sıra, özgün olmak isteyen bireylerin tercihi olacak bu modeli gördünüz mü?

Tamamen beyaz bir renk olarak tasarlanmış olan, sade ancak detaylar ile şıklık kazandırılmış bir üründür. Topuk ve burun kısımlarında kareli beyaz kanvas malzeme kullanılması; ürüne hoş ve özgün bir duruş sağlar. Ürün, bağcıksız yapıda üretilmiştir. Giyim kolaylığı açısından ise yan kısımlarda elastik alanlar bulunur. Model bileksiz slip-on ayakkabı şekilde tasarlanmıştır. Ürünün malzemesi kanvas iken, tabanı ise kauçuk kullanılarak imal edilmiştir. İç dokusu ise kumaş olarak sunulur. Bu durum sayesinde ise ayağınıza yumuşak bir doku sağlaması söz konusu olmuştur. Ürün bilek bölgesinde dolgulu yaka yapısı kullanılır. Böylece ayak bileklerini rahatsız edebilecek durumların önüne geçilmiştir.

Vans Mn Seldan Erkek Siyah Günlük Stil Ayakkabı VN0A4TZE1871

sportive.com.tr günlük ayakkabı denildiğinde, rahatlık akla gelmelidir. Rahatlık denilince ise akla gelecekler arasında olan marka Vans.

Siyah renkte imal edilmiş olan ürün; beyaz detaylar ile hareket kazanmıştır. Ürünün tabanı; bağcıkları, ürün logosu, dikişleri ve bileğe yakın ufak bir kısım beyaz renge sahiptir. Bilekten olan bu modelde, ürün bilek kısmı da dolgu yakaya sahiptir. Bu durum, ayak bileklerinizin rahat etmesine olanak sunar. Oldukça sade, şık ve rahat bir modeldir. Alt kısmı Vans ayakkabılarda oldukça kullanılan waffle tabana sahiptir. Böylece yeri sağlam tutarak kayma gibi durumların önüne geçer.

Vans Günlük Erkek Ayakkabı Modelleri; Vans Ward Erkek Bordo Günlük Ayakkabı VN0A38DM8J71

sportive.com.tr farklılığı sevenlerin tercihi olan Vans ayakkabılar ile karşınızda!

Ürün bordo renge sahip olarak imal edilmiştir. Beyaz tabanı bordo çizgi ile hareketlendirilmiştir. Oldukça sade olarak tasarlanan modelde; beyaz ince detaylar eklidir. Ürün simgesi, tabanı ve ürünün dikişleri beyaz renktedir. Düztaban modele sahiptir. Burun kısmı yuvarlak yapıdadır. Sayası, kumaş olarak imal edilmiştir. Bu durum hareket hususunda rahatlık sunar. Kanvas kumaş ile sunulur. Ürün retro havası sunar. Bağcıklı bir model olarak satıştadır.