Kategoriler
Doğru giyin!

Vücudunu Sev, Büyük Bedenler Sportive ile Şık

Aynanın karşısında uzun vakitler harcayıp kendinizi beğenmiyorsanız, artık buna bir demeniz gerektiğini bilmelisiniz. Siz kendinizi sevdiğiniz ve kendinizle barıştığınız sürece, kimsenin sizin nasıl göründüğünüzü umursamayacağını bilmelisiniz. Kendinize ne kadar çok eleştiri yaparsanız, dışarıdan da o kadar eleştiri alırsınız.

Herkes Şımartılmayı Hak Eder

Kendinize eleştiriler yağdırmak yerine, uyandığınızda sağlıklı bir bedene sahip olduğunuz için mutluluk duymayı denemelisiniz. Bununla birlikte herkes şımartılmayı hak eder. Kendinizi herkesten çok siz şımartabilirsiniz. Kendinize her gün iltifat etmeyi unutmayın. ayna karşısında harcadığınız vakitlerde kendinizi eleştirmek yerine, iltifat etmeyi deneyin ve barışınızı ilan edin. Bunları yaptıktan sonra, göreceksiniz ki sizin için her şey daha kolay olacak. Bir yerden başlamanız gerektiğiniz unutmayın. O yer kendinizle barış ilan etmeniz…

Kendi Bedeninizi Başkalarıyla Karşılaştırmayın

Herkesin en çok yaptığı hatalardan birisi, kendisini ve nasıl göründüğünü başkalarıyla kıyaslamak oluyor. Kalıplara sığmak zorunda değilsiniz. Birileri tarafından belirlenmiş güzel kadın profili, size göre öyle olmayabilir. Güzelliğin göreceli bir algı olduğunu unutmamalısınız. Birçok insana göre de siz daha güzel olabilirsiniz. Kalıpları reddedip kendinizi olduğunuz gibi sevmeye başladığınızda, kendiniz için her şeyin daha güzel ilerlediğini düşünmeye başlayacaksınız.

Her Bedene Göre Spor Kıyafetleri Sportive’de

Birçok kişinin kendisine problem ettiği şeylerden birisi, bedenine göre kıyafet bulamıyor olması. Emin olun bunu yaşayan kişi sadece siz değilsiniz. Bu anlamda herkesin sıkıntı yaşama ihtimali söz konusu. Ki aradığınız her beden spor kıyafetini, Sportive’de bulabilme imkanınız var. Sportive’i ziyaret edin size uyum sağlayacak pek çok seçenek arasında gezinmeye başlayın. Sportive’de yer alan büyük beden ürünlerden bazılarına örnek vermek gerekirse;

Adidas D2M 3S Erkek Siyah Antrenman Tişört DT3043 XL

Spor yapmak istiyorsunuz ve bunun için bir antrenman tişörtü arıyorsanız, Adidas D2M 3S Erkek Siyah Antrenman Tişört seçeneklerinizden birisi olmaya hazır. Yuvarlak yakası boğaz kısmında hafif boşluk bırakır ve antrenman esnasında sizi çok fazla sıkmaz. Polyester kumaşı sayesinde teri üzerinizde tutmaz ve kolaylıkla terin dışarı atılmasına yardımcı olur. Şık tasarımı Adidas D2M 3S Antrenman Tişörtüyle daha fazla dikkat çekebilirsiniz.

Adidas D2M Tee Erkek Mavi Antrenman Tişört EI5662 XL

Adidas D2M Tee Erkek Mavi Antrenman Tişörti petrol mavisi rengiyle spor yaparken aynı zamanda şık ve estetik görünmenize de yardımcı olur. Rahat kumaşı sayesinde hareketlerinizi kısıtlamadan rahatça egzersizlerinizi yapmanıza olanak tanır. Yine Polyester kumaşı teri içerisine hapsetmez. Böylece ter problemleriyle uğraşmazsınız. Adidas D2M Tee Antrenman Tişörtü, bu sayede en iyi seçeneklerinizden biri olur.

Sportive Falcon Erkek Kırmızı Basketbol Forması 500036-0KB XXL

Basketbol tutkunuzu bir formaya sahip olarak taçlandırmak isterseniz, Sportive Falcon Erkek Kırmızı Basketbol Formasını tercih edebilirsiniz. Beden anlamında birçok seçeneğe sahip olan Falcon basketbol forması, her yaşa her bedene uygunluk gösterebilir. formanın sahip olduğu V yaka sayesinde antrenmanlarınız ve oyunlarınız sırasında sıkılmadan ve kısıtlanmadan hareketlerinize devam edebilirsiniz. Turuncu ve beyaz renkleriyle sahalarda sizi ön plana taşır ve dikkatler sizin üzerinizde olur.

Sportive Marion Erkek Gri Voleybol Şortu 500062-ANT XXL

Voleybol oynarken kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacak hareketlerinizi kolaylaştıracak Sportive Marion Erkek Gri Voleybol Şortu, şık ve rahat tasarımıyla ön plana çıkıyor. Nefes aldıran dokusu sayesinde kendinizi her anlamda daha rahat hissedenilirsiniz. Günlük kullanımlarınız için de uygun bir model olan Sportive Marion Erkek Gri Voleybol Şortu, size farklı bir tarz katacak.

Mountrex MON-SOFTPANTMAN XL

Yürüyüşlerinizde, kam aktivitelerinizde ve benzeri durumlarda sizi rahat ettirecek bir pantolona ihtiyaç duyuyorsanız, tam da bunlar için tasarlanmış Mountrex MON-SOFTPANTMAN modeline bir göz atın. Kemerli seçeneği ile belinize göre ayarlayabilirsiniz. Üzerinde birden fazla cep seçeneğinin olması, temel malzemelerinizi yanınızda taşımanız için iyi bir araç olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir