Kategoriler
Doğru giyin!

Yaz Kombinini Vans’tan Yap, Şık Ol! Sportive Ayrıcalıklarıyla!

Yaz Kombinini Vans’tan Yap, Şık Ol! Sportive Ayrıcalıklarıyla!; Yaz kombinin için aradığın her şey Vans’ta! Vans kalitesiyle yapacağın kombinlerinde Sportive ayrıcalıklarından yararlanan, hem şık hem rahat kombinlerinde maksimum kalitenin tadını çıkar. Tarzına uygun aradığın tüm Vans ürünleri Sportive içerisinde seni bekliyor.

Yaz Kombinini Vans’tan Yap, Şık Ol!

Vans Alumni Unisex Siyah Günlük Stil Sırt Çantası

2 bölmeli ve günlük stile uygun olarak tasarlanmış bu sırt çantası, dilersen işe giderken dilersen de sporda seninle beraber. İç hacmi oldukça geniş bir şekilde tasarlanmış olan bu çantayı okula ya da işe giderken kullanabilirsin.

Spor görünümün yanında 2 fermuarlı büyük alan sayesinde istediğin her şeyi kolaylıkla taşıyabilirsin. Küçük eşyalarını ise daha kolay bir şekilde taşıyabilmek için orta boy ön gözü bulunuyor.

2 adet cep tasarımına sahip olan bu çanta, yaz için istediğin kadar su taşımaya yardımcı olurken şık görünmek için en büyük bir anahtar olacak. Tüm yaz taşıyacağın her şey Vans çanta ile her zaman yanında.

Yaz Kombinini Vans’tan Yap, Şık Ol!

Vans Art Half Crew (9.5-13, 1P) Erkek Beyaz Günlük Stil Çorap

Tarzını yansıtacak çorap modelleri Sportive aracılığı ile Vans’ta. Kombinini tamamlayacak olan son bu dokunuş tarzını şekillendiren için en önemli parça olacak. Klasik Vans logosuna sahip olan bu çorap orta boy olarak üretildi.

Hem kadın hem de erkekler için uygun olabilecek bu çorap modeli, klasik Vans tarzını yansıtırken özellikle spor kombinlerine mükemmel bir tamamlayıcı olacak. Ayağı terletmeyen yapısı ve gün boyunca rahatlık sunacak olan bu çorap ile hem şıklığı hem de rahatlığı bir araya getirebilirsin.

Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yollarda dahil seninle birlikte adım atacak olan bu çorap, yaz için kombinini tamamlayacak en iyi parçalardan birisi olacak.

Yaz Kombinini Vans’tan Yap, Şık Ol!

Vans Knu Slip Unisex Siyah Sneaker Ayakkabı

Yaza uygun ayağını serin tutacak hem de şık gösterecek bu ayakkabı modeli kombinlerin için kurtarıcı olacak. En sıcak günlerde dahi maksimum konforu sunacak olan bu model, hem erkek hem de kadınlar tarafından tercih edilebilir.

Klasik tasarımının yenilikçi bir modele dönüşmesiyle oluşturulmuş olan bu model, yaz kombinlerinde şıklık yakalamak için favori parçan haline gelecek. Dilersen spor dilersen de elbise kombinlerine kullanabileceğin bu ayakkabı sayesinde yazın tüm gözler senin üzerinde olacak.

Vans kombinin son parçası olan bu ayakkabı, yaz boyunca tarzını yansıtmasına yardımcı olurken sunmuş olduğu maksimum konfor ile tüm günlük kombinlerinde elinin ilk gittiği parça haline gelecek.

Ayağı saran yapısı ve siyah beyaz detayları ile hem ayağına hem de kombinlerine uyum sağlayan bu ayakkabı Sportive aracılığı ile seni bekliyor.

Yaz Kombinini Vans’tan Yap, Şık Ol!

Yaz Kombinini Vans’tan Yap, Şık Ol!; Vans Resort Mix Kadın Pembe Günlük Stil T-Shirt

Kadın günlük kombinlerinde tercih edilebilecek bir model hava alan kumaş yapısı sayesinde serinliği içinize işliyor. Pembe yapısı ve önünde bulunan eğlenceli baskısı ile günlük tasarıma sahip olan bu tişört, Vans kombinizin tamamlayıcısı olacak.

Spor görünümü ile günlük spor kombinlerinize kolaylıkla uyum sağlayacak olan bu tişört, yarım modeli sayesinde sıcak yaz günlerinde serin bir hava almanızı sağlar. Kombinizin göz alan parçası haline gelecek bu tişörtü, günlük olarak tüm kombinlerinizde giyebilirsiniz.

Vans kalitesini ve tarzını üzerinizde taşırken Sportive avantajlarından da yararlanmak istiyorsanız firmanın web sitesinin ya da mağazalarını tercih edebilirsiniz. Şıklık ve rahatlığı avantaj ile birleştiren Sportive, en yeni sezon kıyafetleri sizlere sunuyor. Kombinlerinizde modanın gerisinde kalmayın, en yeni tasarımlar ile şıklığı yakalayın.