Kategoriler
Doğru giyin!

Yaz Sporları İçin Ürünler!

Yaz sporları için ürünler sunarak, size yaz sıcaklarında; keyifli zamanlar yaşamanıza olanak tanıyacaktır. Her tür sportif faaliyetlerde yanınızda olan platform üzerinde; erkek, kadın ve çocuk bireylere yönelik her kategoride binlerce tür ürün bulunur. Ve tek tıklama işlemi sayesinde ise tüm bunlara kolaylıkla ulaşmanıza olanak tanır. Size ise keyifle ve zevkinize göre, pek çok çeşitli ürün arasından dilediğinizi seçmek kalacaktır. Hadi, sende sportive ile sportif aktivitelerine destek bul.

Quiksilver Hoody Erkek Mavi Antrenman Havlu AQYAA03233-KQZ0

sportive.com.tr platform üzerinde sunduğu, pratik ürün ve çözümler ile sportif faaliyetlerde terleyerek rahatsızlanmanıza göz yummaz.

Siyah zemin renk üzerine palmiye desen baskılar ile geliştirilmiş bir modeldir. Palmiye desenler ise sarı ve mavi renk karışımlarını içerir. Ürün kapüşonlu bir model olup; antrenman sonrası terinizi emecek ve sizin kuru kalmanıza vesile olacak bir çözümdür. Bu sayede yaptığınız antrenmanların en büyük arkadaşı ve yanınızda bulunacak ürünler arasında yer alır. Özellikle yaz dönemi için; hem havanın sıcaklığı hem de yapılan sportif faaliyetler insanların daha fazla terlemesine neden olur. Bu ürün ise sizin terinizi emerek, antrenmanlarda rahat hissetmenize yardımcıdır.

 Arena Polyester II Unisex Mavi Yüzücü Bone 002467720

sportive.com.tr deniz ve su sporları için uygun olacak gerekli ürünleri platformda kolaylıkla bulmanıza olanak tanınmış.

Ürün %100 polyester yapıda kumaş ile imal edilmiştir. Böylelikle su tutarak ağırlık oluşturmaz ve kolay şekilde kuruma sağlar. Ayrıca polyester malzeme ile üretilmesi sayesinde, silikon bone çeşitlerine göre giymek ve çıkarmak daha kolay şekilde gerçekleşir; saçlarınızı çekerek canınızı yakmaz! Ürünün ayrıca 3 renk çeşidi bulunmakta olup, müşterilerinin ihtiyaç ve görsel zevkine göre seçme hakkı sunulur. Beden kalıbı ise standart model olarak sunulmuştur.

Arena Premium Snorkeling Set Unisex Siyah Yüzücü Şnorkel 002018505

sportive.com.tr Bir yüzücü bireyin ihtiyaçları arasında yer alan ürünlerdendir.

Siyah renk ve standart kalıp olarak imal edilmiş ürün set şeklindedir. Set içeriği ise gözlük ve nefes borusu ile ağızlık içerir. Ürün alaşımlı bir madde olarak imal edilmiştir. Şöyle ki Polikarbon, silikon, Thermoplastik elastomer, Thermoplastik rubber. Ürün sayesesinde deniz ya da havuz tabanını izleyerek yüzücü olmak muhteşem keyifli olacak. Bu zevki denemek için, sende ürünü edinmelisin!

Arena Tropical Summer Jr Tankini Çocuk Çok Renkli Yüzücü Mayosu 003085105

sportive.com.tr kaliteli ürünler sunarak, yaz sezonunu açmanıza ve pilajlara akmanıza yardımcı olacak! Platform; Erkek ve kadın bireyleri düşündüğü gibi, çocukların ihtiyaç duyduğu ürünleri de tasarlıyor. Böylelikle ise siz değerli müşterileri ile buluşturmaya yardımcı olarak; yorulmadan kolaylıkla alışveriş keyfini yaşamanıza olanak tanıyor. Öyle ise yapmanız gereken tek şık linklere tıklamak kadar olacak.

Pembe ve gri iki ayrı renk çeşidi ile müşterilerine sunulan modeller; zevk ve ihtiyaca göre seçme şansını sizlere bırakmış. Ürün 12 yaştan 15 yaşa kadar beden seçimine sahiptir. İnce askılı ve atlet tarzı üste sahip olan ürünün, arka kısmı da öne nazaran biraz aşağıda kesilmiş ve çapraz ipler ile sırt desteklenmiştir. Ayrıca üst model kısa kesime sahip olup, beli komple örtmez. Alt kısmı ise kısa şort model olarak tasarlanmıştır. Ürün çizgili ve desenli bir yapıda sunulur.