Kategoriler
Doğru giyin!

Yazı Sportive Tişörtlerle Serin Yaşa!

Yazı Sportive Tişörtlerle Serin Yaşa!; Yaz günlerinde içinizi ferah tutacak tişört modelleriyle güneşin kavuran sıcakları sizi etkilemesin. Dilerseniz günlük dilerseniz de antrenman sırasında tercih edebileceğiniz bir spor tişört modelleri tarzınızı yansıtacak binlerce modele sahip. Yazın sıcaklığını arkanızda bırakın ve Sportive tişört modelleriyle serinliği yaşayın.

Yazı Sportive Tişörtlerle Serin Yaşa!

Arena Team Kadın Günlük Stil Tişört

İnce ve rahat bir kesim sayesinde vücudunuzu özgür hissettirecek tasarımı, teminen görünen kısa kollar ile hem rahat hem de ferah bir seviyeye taşındı. Klasik modellerden ayrılmak istemeyen kişilerin tercih edebileceği bu tişört modeli, günlük kullanım için uygun bir stile sahiptir.

%100 pamuktan üretilmiş olan kumaş yapısı sayesinde hava alan bir sistemi bulunuyor. Sıcak yaz günlerinde teninizde rüzgarı hissetmek için tercih edebileceğiniz bu tişört modelini dilerseniz spor pantolonlarla kombinleyerek göz alıcı bir kombine sahip olabilirsiniz.

Vücudunuzu saran yapısı sayesinde herhangi bir ağırlık hissetmenizi engelleyecek olan bu tişört modeli, terleme gibi durumlarda kaşıntı yapmaz. Yaz günleri için en iyi arkadaşınız olacak.

Yazı Sportive Tişörtlerle Serin Yaşa!

Nike Dri-Fit Erkek Antrenman Tişört

Dilerseniz antrenmanlarımız dilerseniz de günlük tasarım için kullanabileceğiniz bu tişört modeli klasik modelden bir tık uzağa gidiyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan modelden senin için en uygun olan rengi seçerek tarzını yansıtabilirsin.

Rahatça antrenman yapılmasını sağlayan yumuşak yapısının yanında ter tutmayan desteği sayesinde hem günlük hem de antrenmanlarda size maksimum rahatlık sağlıyor. Kuru kalmana yardımcı olacak kumaş teknolojisi sayesinde yazın en sıcak günlerde dahi güvenle tercih edebilirsiniz.

Standart kesime sahip olan bul tisortun kumaşında%60 pamuk ve %40 polyester kullanıldı. Makinede kolaylıkla yakalayabileceğiniz bu tişört modelini yaz günlerinde serinliği hissetmek için tercih edebilirsiniz.

Hem antrenmanlarımız hem de günlük ferahlığı hissetmek için en büyük arkadaşınız bul tişört modeli olacak.

Yazı Sportive Tişörtlerle Serin Yaşa!

Puma Evostripe Kadın Siyah Günlük Stil Tişört

DryCELL teknolojisine sahip kumaş özelliği ile oluşturulmuş olan bu tişört maksimum esneklik sunarken aynı zamanda tişörtünün kuru kalmasına yardımcı oluyor. Vücudunuzdan emerek buharlaşmasını sağlayan bu tişört sistemi sayesinde tişörtün ıslak kalmıyor.

Aynı zamanda egzersiz ya da günlük kullanımda terlemeyi azaltmayı amaçlayan hava alan yapısı sayesinde tüm gün boyunca rahatlığı hissedebilirsiniz. Dilerseniz koşu ya da pilates gibi diğer spor alanlarında kullanabileceğiniz bu tişörtü spor pantolonlar ile kombinleyerek günlük olarak da kullanabilirsiniz.

Standart kesime sahip olan bu tişört önünde büyük logosu ile dikkat çekerken ortalama kol boyu ile maksimum rahatlığı sunmayı amaçlıyor. Logosu, oldukça dayanıklı kauçuk baskıdan oluşturulduğu için yıkama ya da kullanım gibi durumlarda çatlama ve silinme yapmayacaktır.

%50 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiş olan bu tişört, tamamen sağlıklı yapısının yanında dünyaya da olumlu etkiler sağlıyor.

Yazı Sportive Tişörtlerle Serin Yaşa!

Puma Evostripe Erkek Gri Günlük Stil Tişört

Spor tasarım ve hava alan kumaş teknolojisi sayesinde yaz boyunca serin hissetmenizi sağlayacak olan bu tişört, hem amcam anlarınızda hem de günlük hayatınızda vazgeçemeyeceğiniz bir parçanız haline gelecek.

Koşu ve benzeri sporlarda rüzgarı teninizde hissetmenizi sağlayan yapısının yanında terlemeye karşı teknolojiye sahip olan kumaş yapısı sayesinde üzerinizde oluşan ağırlığı en aza indiriyor.

Özgür bir şekilde hissetmenizi sağlayacak olan bu tişört modelini farklı alanlarda kullanarak her zaman serinliğin sizinle beraber gelmesini sağlayabilirsiniz. Yaz günlerinde sizi son derece ferah tutacak tişört modellerine Sportive üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz internetten dilerseniz de fiziki mağazalardan alışveriş yaparak bu yazı en serin siz geçirin.