Kategoriler
Doğru giyin!

Yazın Öğle Vakti Dışarda Spor Yaparken Ne Giyilir

Yaz sporları hayatımızda önemli ve ayrı bir yer teşkil ediyor. Öyle ki yazın spor yapmak insanı daha çok motive ediyor. Yazın spor yapmak güneşin yararlı vitaminlerinden yararlanabilmemiz için de oldukça önemli. Özellikle sahil kenarları ve yeşil alanlar yaz sporlarında en çok tercih edilen alanların başında geliyor. Bu gibi açık alanlarda hem temiz havadan faydalanıp enerjimizi yukarı çekiyoruz hem de güneşin sağladığı D vitaminlerinden oldukça faydalanıyoruz. Günümüzde spor giyiminde her tarza ve her stile uygun seçenekler bulabilmek mevcut. Peki yazın öğle sporu yaparken dışarıda ne giymeli?

Reebok Wor Comm Capri Kadın Siyah Tayt

Kısa bir tayt ile spora başlamanın konforu tarif edilemez. Hele ki sıcak yaz günlerinde. Güneşli ve sıcak öğle saati sporlarınızda kullanabileceğiniz Reebok Capri kadın siyah tayt, bacaklarınızı hava aldıran yapısı sayesinde terlemelerin önüne geçer. Eşsiz esnekliği ile de rahat bir şekilde spor yapabilmenize olanak sağlar. Bel detayında bulunan rahat lastiği ile de kusursuz bir görünüm sağlar.

Nike One Tght print fa19 Kadın Beyaz Antrenman Taytı

Benim tercihim uzun taytlardan yana olur diyenler için ise Nike kadın beyaz antrenman taytı harika bir seçim. Öyle ki beyaz rengin üzerine tasarlanmış harika desenleri ile yaz günü sporlarına çok iyi ayak uyduracak bir parça. Vücut hatlarınızı ortaya çıkaracak bu tasarım ile sporun keyfine doyasıya varın.

Nike İndy Air Grx Bra Kadın Pembe Sporcu Sütyeni

En konforlu sporların vazgeçilmezi sporcu sütyenleri. Bir sporcu sütyeninden beklediğimiz en önemli özellik bizi kusursuz bir biçimde sarması ve rahat bir şekilde spor yapabilmemize olanak sağlamasıdır. Nike kadın pembe sporcu sütyeni, göğsünüzü harika bir biçimde sarar, yürüme, koşma gibi her türlü aktivitede size büyük bir rahatalık sağlar. Üstelik uzun ve kısa taytlarınızla da güzel bir uyum yakalar. Rengi ile yaz günlerinin sıcaklığını üzerinizde taşımanıza olanak verir. Askılarında ve alt bant kısmında bulunan Nike Air yazısı ile Nike kalitesinde şıklığı yakalamanızı sağlar.

Nike Dry Side tie Grx Kadın Pembe Antrenman Tişört

Nike pembe sporcu sütyeninizin üzerine giyebileceğiniz, Nike kadın pembe antrenman tişört güzel bir uyum sağlamakla birlikte, yaz günlerinizin vazgeçilmez parçası olacak. Spor yaparken rahatlığını düşünen pek çok kişi için bu tişört harika bir seçim. Öyle ki yaz ayının sıcak öğlen saatlerinde, teri teninizin üzerinden uzaklaştıracağı gibi, kumaşının yumuşaklığı ile de öğlen sporlarınızın vazgeçilmez parçası oluyor. Üstelik ön kısmında bulunan bağlamalı detayı ile de göz dolduruyor.

Puma Weave XT Wn s Kadın Beyaz Koşu Ayakkabısı

Ayakkabı unsuru spor yaparken atlanmaması gereken önemli maddeler arasında yer almaktadır. Özellikle yaz sporlarında ayakkabı seçiminde ayrı bir özen göstermek gerekmektedir. Terden ve sıcaktan ayaklarımızın zarar görmemesi ve sağlığını koruyabilmesi için bu önemlidir. Puma kadın beyaz koşu ayakkabısı kombininizin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Pembe üst ve taban detayları ile, pembe sporcu sütyeniniz ile harika bir uyum yaratacaktır.

Nike H86 CAP METAL SWOOSH Günlük Stil Beyaz Şapka

Yazın öğle vakti dışarıda yapılacak spor aktivitelerinde şapka olmazsa olmaz bir parçadır. Öyle ki başınızı güneşin zararlı ışınlarından koruyacağı gibi, spor kombininizin de tamamlayıcı bir parçası olacaktır. Ter emici özelliği ile saç sağlığınız için de iyi bir seçimdir. Beyaz rengi sayesinde sporcu taytlarınıza ve üstlerinize kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir