Kategoriler
Doğru giyin!

Yazlık Sandalet Modelleri İle Rahat Et!

sportive.com.tr yazlık sandalet modelleri ile rahat et! Platformun sunduğu birbirinden şık, renk ve model çeşitliliğine sahip terlik- sandalet & deniz ayakkabıları kategorisinde bulunan ürünler ile yazın yanan sıcaklarında; ayaklarını rahata kavuştur. Hadi sende hemen gel ve bu güzel ürünleri kaçırma.

Merrell Cedrus Convert 3 Kadın Çok Renkli Günlük Stil Sandalet J036236

sportive.com.tr kadın modellerinden olan bu ürün, günlük kullanıma uygun olup ayaklarınıza çok yakışacak!

Merrell Cedrus Convert 3 Kadın Çok Renkli Günlük Stil Sandalet J036236; Çok renkli olarak rengi belirtilmiş modelin renk ağırlığı beyaz- kırık beyaz tonlara sahiptir. Çırtçırtlı yapısında yer yer, arka bilek iç kısmı, alt tabanı ve iç üst astar kısmı ise farklı renkler ile detaylandırılmıştır. Bu sayede hoş ve görsel bir durum sunulur. Ürün cırtcırtlı yapıya sahip olup bu durum hem önde 2 ayrı şekilde hem de arka bileği koruyan bantta kullanılmış ve fonksiyonel şekilde kolay kullanım sağlanmıştır. Model, yüksek tabanlıdır. İç tabanı küçük şekilde tırtıklara sahip bir yapıda olup, aynı şekilde dış tabanı da büyük tırtıklara sahiptir. Bu sayede olası durumlarda ya da ıslak yerlerde kaymayı önleyerek; zemine sağlam tutuş sağlar. Bedenleri bitmeden, ürünü incelemek için verilen linke buyur.

Skechers Footsteps-Breezy Feels Kadın Pembe Günlük Stil Sandalet 111054 BLSH

sportive.com.tr sunduğu kaliteli ve şık tasarımlar ile ayakları rahat ettirir.

Skechers Footsteps-Breezy Feels Kadın Pembe Günlük Stil Sandalet 111054 BLSH; Ürün 3 ayrı renk çeşitliliği ile kadın müşterilerinin beğenisine sunulmuş. Model yüksek tabanlı olarak imal edilmiştir. Bilek kısmından cırtcırtlı yapıda olup kolay giyme ve çıkarmaya olanak tanır. Ürün 2 adet bant ile model edilmiştir. Bantlar ise düz bir şekle sahiptir. Tabanı, astarı, bantları ise aynı renk kombinine sahiptir. Bu rahat ürün, günlük kullanıma uygun olarak tasarlandı.

Skechers Stamina Sandal Erkek Siyah Günlük Stil Sandalet 237396 BKGY

sportive.com.tr erkeklerin rahatlığını düşünerek tasarladığı bu modelleri, görmek için verilen linke tıkla.

Skechers Stamina Sandal Erkek Siyah Günlük Stil Sandalet 237396 BKGY; Günlük kullanıma uygun olarak imal edilmiş üründe; siyah ton hakim olup, beyaz ve gri renk ile de detaylandırılması sağlanılmıştır. Üründe bantlar yerine kalın çanta askı-iplerini andıran ipler kullanılmıştır. Yine çantalarda bulunan açma kapama mekanizmaları ile modele şık bir detay eklenmiştir. Bu sayede kolay ve pratik şekilde kullanım sağlar. Yüksek taban olan modele, ayrıca file detaylar ile şıklık kazandırılmıştır.

Skechers Footsteps – Transcend Kadın Beyaz Günlük Stil Terlik 111070 WHT

sportive.com.tr terlik mi sandalet mi? Aynı üründe 2 ayrı fonksiyon ile sunulan bu modelde, ne giymek istediğine sen karar verirsin.

Skechers Footsteps – Transcend Kadın Beyaz Günlük Stil Terlik 111070 WHT; 3 ayrı renk kombini ile müşterilerine sunulan ürün; terlik ve sandalet olarak kullanılabilir özelliktedir. Arka bilek desteğinin kaldırılması ile tamamen terliğe dönüştüğü gibi indirilmesi ile de sandalet model olur.

Igor Star Bicolor Çocuk Pembe Günlük Stil Sandalet S10270-018

sportive.com.tr şık annelerin çocukları için tercihi olacak ürünler sunar.

Igor Star Bicolor Çocuk Pembe Günlük Stil Sandalet S10270-018; Pembe renk olarak imal edilmiş bir üründür. Yüksek tabanlı modelin taban kısmı beyazdır. Bantlı yapısı ile ayakların hava almasını sağlayacak model, arka destekli ve bilek kısmından cırtcırtlı olması ile kolay giyilir.