Kategoriler
Doğru giyin!

Yeşillenin! Giresun Spor Formaları

Süper lige çıkabilmek için büyük bir çaba sarf eden Giresun Spor takımının formaları sportive.com sitesinde. Kulübün renklerine bağlı kalınarak üretilmiş olan ürünler, oldukça kaliteli olan malzemesiyle dikkat çekmekte. Sadece maç günü değil, aynı zamanda günlük kullanımlar için de uygun. Bu açıdan bakıldığı zaman oldukça işlevsel.

Nike Polo Yaka Giresunspor Tişört

Nike firmasının kalitesinin dikkat çektiği ürün, Giresunspor takımının ana rengi olan yeşil kullanılarak üretilmiş. Son derece klasik bir kesime sahip. Çünkü polo yaka söz konusu. İlgili bölümde yer alan düğmeler sayesinde, gerekli ayarlamaları yapabilir isterseniz burayı serbest bırakma işlemini düğmeyi açarak gerçekleştirebilirsiniz. Tişörtün sol göğüs üstünde takımın logosu çok başarılı bir biçimde basılmıştır.

Nike Giresunspor Erkek Sweatshirt

Giresunspor fanlarına özel bir biçimde hazırlanmış olan sweatshirt, son derece kaliteli olmasıyla dikkat çekiyor. Yeşil rengin fosforlu olanından yapılan tercih, ürüne değişik bir hava katmış. Yakası yuvarlak ve dik olarak tasarlanmış. Kolları oldukça rahat. Giyen kişiye tam bir hareket kabiliyeti sağlıyor. Giresunspor arması, kaliteli olarak dizayn edilmiş ve sol göğüs kısmında yer almakta. Ortasında yer alan fermuar sayesinde rahatlıkla giyip çıkabilirsiniz.

Nike Giresunspor Erkek Forması

Giresunspor takımının klasik formasına sahip olmak artık çok kolay. Nike, özel bir şekilde, son derece kaliteli bir kumaş üzerinden bunu tasarlamış. Efsane çubuklu forma yeşil ve beyaz renk kullanılarak üretildi. V yaka şeklinde dikkat çekiyor. Ancak ilgili bölümün çok sıkı olmaması, bunu giyen kişiye çok rahat bir biçimde hareket imkanı sağlıyor. Logo, yeşil hat üzerinde yer almakta. Kol bölümlerinde beyaz renk kullanılmamış. Böylelikle formaya çok dinamik bir hava katılmış. Nike logosu ise beyaz olarak tasarlanmış. Kumaş, teri geçirmeyen yapısıyla dikkat çekiyor. Bundan dolayı sadece maç günü stadyuma giderken değil, futbol oynanırken de tercih edilebilir. Beklentileri tamamen karşılıyor.

Nike Giresunspor Turuncu Forma

Değişik bir renk üzerinden tasarlanan turuncu forma, son derece dikkat çekici. Tamamen sade bir tasarımı var. Üstünde kullanılan siyah renkli Nike logosu, ürüne değişik bir hava katmış. Ayrıca Giresunspor logosu unutulmamış. Bu açıdan bakıldığı zaman beklentileri karşılıyor. Erkek formada tercih edilen yaka ise sıkı bir biçimde dizayn edilmemiş.

Nike Giresunspor Yeşil Forma

Yeşil renkli forma, kentin ormanlarına  vurgu yapabilmek için seçilmiş. Başarılı bir ton kullanılmış. Beyaz renk ile dizayn edilmiş olan Nike logosu, ise yeşil ile büyük bir uyum gösteriyor. Maç günü, maç sonrasında, spor esnasında ya da gündelik kullanımlarda tercih edebilecek bir üründür. Kirlendiği zaman gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Çekme ya da solma gibi durumlar söz konusu değildir. Takımınıza böylelikle katkı yapmış olacak ve daha büyük bir aidiyet hissedeceksiniz.

Nike Giresunspor Beyaz Forma

Giresunspor takımına özel bir biçimde oluşturulmuş olan koleksiyonun içinde beyaz forma da yer alıyor. Sadeliği ve saflığı simgeleyen bir renk, ürünün kullanım alanını da genişletmekte. Günlük olarak, dışarıda giyilmesi mümkün. Çünkü salt bir formadan çok daha fazlasını ifade etmekte. Başarılı bir kombin yaratılması için uygun. Şortun üstüne giyilebilir. Renk uyumu konusunda sorun çıkarmaz. Çünkü beyaz ile her türlü rengin tercih edilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra forma, pantolon ile de giyilebilir. Ortaya çıkacak olan başarılı uyum dikkat çekecektir. Düzenli bir şekilde spor yapan kişiler için uygundur. İdeal formatta olmasının temel nedeni ise teri hemen başarılı ve hızlı bir biçimde çekebilmesidir. Böylelikle uzun süreli kullanımlarda bile kuru hissedebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir