Kategoriler
Doğru giyin!

Yürüyüş Yaparken Seçilecek Ayakkabılar

Ayakkabı seçimi, spor aktivitelerinde önemli bir yer teşkil etmektedir. Öyle ki günümüzde pek çok kişi, ayakkabı seçimi yaparken görünümüne daha çok dikkat etmektedir. Oysa ki spor ayakkabı seçerken modelinin yanı sıra, rahatlığı, konforu da çok önemli bir unsur. Yürüyüş ayakkabısı seçerken görüyoruz ki, pek çok markanın pek çok modeline rastlamak mümkün. Burada önemli olan ilk olarak rahatlığınız ve konforunuz, ikinci olarak da zevkinize hitap etmesi elbette.

Nike Air Heights Nike Kadın Beyaz Koşu Ayakkabısı

Koşu ve yürüyüş ayakkabılarında alt tabanı yüksek ayakkabılar son zamanlarda oldukça dikkat çekmektedir. Rahatlığı ile göz dolduran Nike kadın beyaz koşu ayakkabısı, turuncu, mavi ve beyazın uyumunu çok iyi bir şekilde taşımaktadır. Sporun enerjik ruhunu, barındırdığı renklerle ortaya çıkarmaktadır. Konforlu tabanı ile performansınızı maksimum seviyelere çıkartmaktadır. Yürüyüş ayakkabısında kullanılan ekstra teknolojiler ile ayağınız rahat etmektedir, size de keyifli bir sporun tadını çıkartmak kalmaktadır.

WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 2

Nike, Air Max serisi ayakkabıları ile oldukça büyük beğeni kazandı. Nike Air Max Bella modelinde de gördüğümüz üzere, harika bir tasarımın yanında eşsiz bir rahatlık da bize sunulmaktadır. Asasletini bordonun en güzel tonlarından alan bu model ile sporda fark yaratacaksınız. Yan taraflarındaki parlak detayları ile de göz kamaştıran model, klasik kadın yürüyüş ayakkabılarından farklı ve iddialı bir tasarıma sahip.

Adidas Lite Racer Cloudfoam Erkek Koşu Ayakkabısı

İddialı rengi ile dikkat çeken Adidas erkek koşu ayakkabısı, yürüyüş keyfinizi arttırmanın yanı sıra, hafifliği ile de kullanıcısına, ayakta yokmuş hissi vermektedir. Beyaz OrthoLite ve Cloudfoam Tabanı ile konforu son adımınıza kadar hissedeceğiniz bu ayakkabıda, yanlarda kullanılan Adidas’ın meşhur çizgileri ile de minimalist bir tasarım yakalanmış. Bu tasarımda iddialı kırmızı, minimalist çizgiler ile harmanlanmış.

Reebok Lite Erkek Gri Koşu Ayakkabısı

Erkek koşu ayakkabılarında gri oldukça öne çıkan bir renk. Grinin asaletini yürüyüş ayakkabısı ile buluşturan Reebok, bu tasarımı ile hem sadeliği hem de kaliteyi bir araya getirmiş. Nefes alabilen üst yüzeyinin yanı sıra, tasarımındaki Reebok amblemi ile sade fakat bir o kadar da kaliteli bir duruş sergilemiştir.  Parmaklara hareket özgürlüğü sağlayan bu model ile, yürüyüşler ve aktiviteler artık çok daha keyifli çok daha rahat!

 

Reebok Flexagon Energy Tr Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı

Yürüyüş ayakkabılarındaki siyah ve beyaz uyumu, yıllar geçse de her zaman trend, her zaman şık bir görüntü sergilemektedir. Siyahın ve beyazın uyumunu en iyi şekilde yansıtan Reebok Flexagon Energy kadın siyah koşu ayakkabısı, tırtıklı ve esnek tabanı ile de size konforlu bir yürüyüş deneyimi yaşatıyor. Yan kısımlarındaki Reebok logosu ile de zengin bir görünüm sergilemektedir. Unutmayın ki ayakkabı önemli bir unsurdur ve yaptığıız aktiviteden aldığınız hazzı arttırmakta da önemli bir etkendir.

Puma Flex Essential Core Erkek Gri Koşu Ayakkabısı

Puma bu modeldeki gri yürüyüş ayakkabısı ile sarının ve grinin muhteşem uyumunu tasarımına en iyi şekilde yansıtmıştır. Tasarımında hem sade detaylar hem de oldukça iddialı renkler bulunduran bu model ile spor yaparken tüm gözler sizin üzerinizde! Nefes alabilen delikli üst yapısı ile ayaklarınızı terletmediği gibi, mantar gibi rahatsızlıklara karşı da ayaklarınızı koruyor. Yürüyüşü eğlenceli hale getirip, dinamizmi ayaklarınıza hissedebilmenize olanak sağlıyor. Ön kısmında kullanılan küçük Puma logosu ile de kalitesini yansıtıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir