Kategoriler
Doğru giyin!

Zinde Kal! Nike ile Koş ve Koş!

Nike ile enerjini topla, aktivitelerini çok daha konforlu hale getir! Ayak sağlığını ve konforunu ön planda tutan Nike koşu ayakkabıları ile durma, koş!

Koşu ayakkabıları gerek esnekliği gerek ise taban konforu ile seçiminde oldukça dikkat edilmesi gereken tarzda ayakkabılardır. Nike bu alanda geçmişten günümüze gelen kalitesi ve adı ile koşu ayakkabılarında bir numara olarak yer almaktadır. Nike koşu ayakkabıları, size olduğundan daha hafif hissetmenizi sağlayıp, benzersiz bir egzersiz deneyimi yaşatacaktır.

Nike Legend Trainer Erkek Kahverengi Koşu Ayakkabısı

Nike Legens Trainer kahverengi koşu ayakkabısı ile, daha önce tatmadığın bir koşu keyfi yaşa! Kahverenginin siyah ve gri ile muhteşem uyumunu barındıran bu erkek koşu ayakkabısının orta kısmındaki Flywire teknolojisi sayesinde ayağın sabitlenmesine yardımcı olurken, aktivite esnasına yaşanabilecek herhangi bir sakatlanmanın da önüne geçmektedir. Dayanıklılığı ile de göz dolduran bu erkek koşu ayakkabısını uzun yıllar kullanabilmek de mümkün gözükmektedir.

Nike Joyride Run Flykint Erkek Çok Renkli Koşu Ayakkabısı

Kim demiş erkek ayakkabıları yalnızca siyahtan ibaret diye! Nike çok renkli bu koşu ayakkabısı modelinde, pembenin en güzel tonlarını kullanmış. Yan ve üst kısımlarında kullanılan logoları ile de markanın kalitesini ortaya çıkarmıştır. Bu model yaz, kış demeden en enerjik koşularınızda, vazgeçilmez arkadaşınız olacaktır.

NIKE ZOOM WINFLO 6 SHIELD

Mavinin turuncuyla uyumunu yakalayan bu rahat Nike koşu ayakkabısı, performansınıza performans katacak. Turuncu tabanı ve yan çizgileri ile iddialı bir görüntü sergileyen bu model erkek koşu ayakkabısı tasarımında yeni bir çığır açmış durumda.

Nike WMNS ODYSSEY REACT 2 SHIELD

Kalın tabanlı yürüyüş ayakkabıları, özellikle son yıllarda kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Nike bu kadın koşu ayakkabısı modelinde, kalın ve konforlu tabanı ile gönülleri fethetmektedir. Öyle ki morun ve sarının n güzel tonlarını taşıyan bu ayakkabının, siyahtan vazgeçemem diyenler için tamamen siyah tasarıma sahip bir modeli de mevcut. Özellikle kış aylarında rahatla kullanılabilecek Nike koşu ayakkabısı ile her türlü hava şartından korunmanız mümkün olmaktadır. Öyle ki yalıtımlı dikişleri ile su geçirme olasılığı imkansızdır. Tabanındaki yastıklama sitemi ile de benzersiz bir aktivite deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır.

WMNS NIKE AIR HEIGHTS

Nike markasının bu modeldeki koşu ayakkabıları, yıllardır en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Yıllardır popülaritesini kaybetmeyen bu model rahatlığı ile de öne çıkmaktadır. Kırmızının canlılığını ve beyazın asaletini bize en iyi şekilde yansıtabilen bu model, kadınlar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Koşu ayakkabısının beyaz rengi, hemen hemen tüm spor kıyafetleriniz ile de uyum sağlayacaktır.

Nike Wms Nike Renew İn-Season Tr 9 Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı

Nike bu koşu ayakkabısı ile klasik bağcıklı modellerin dışına çıkarak, ön kısmında kullandığı geniş bant ile ilgi odağı olmaktadır. Spor keyfini, iddialı seçimleri ile taçlandırmak isteyenler için harika bir seçim olan bu koşu ayakkabısı modeli, enerjikliği ile göz doldurmaktadır. Ön kısmında kullanılan mor bandı ekstra rahatlık ve esneklik sağlamasının yanı sıra, giyme kolaylığı ile de avantaj sağlamaktadır. Derin ve rahat tabanı sayesinde darbeleri emen teknolojisi ile ayaklarınızı en iyi şekilde korumaktadır. Yere sağlam basan ayakların en büyük öncüsü olan Nike ile artık aktiviteleriniz çok daha iddialı ve çok daha dikkat çekici. Morun en güzel tonunun, siyah ile birleştiği bu model ile koşularınız daha enerjik, daha hayat dolu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir