Kategoriler
Genel

En İddialı Tarza Sahip Basketbolcular

Dünyada oldukça popüler bir yere sahip olan spor dallarını başında gelen basketbolun özellikle sporcuların hayatlarını da daha çekici bir hale getirdiği bilinmelidir. Kişilerin basketbolculara hayranlık beslemesi durumunda direkt olarak hem özel hayatları hem de giyinme tarzlarına kadar birçok alanda incelemeler gerçekleştirilmektedir. Basketbolcuların özel hayatlarında da tarzların genel olarak oldukça rahat olduğu ve klasik giyinen basketbolcuların sayısının oldukça düşük olduğunun da ayrıca belirtilmesi gerekmektedir. En iddialı tarza ve özel hayata sahip olan basketbolcuların kişilerin ilgisini çektiği ve basketbol performansları kadar kişilerin özel hayatı ile alakalı da incelemelerin gerçekleştirildiği belirtilmektedir. Özellikle genç basket oyuncuları ve bu konuda markalaşmış olan isimlerin hayranlarının sayısı oldukça yüksektir.

Ülkemizde Basketbola Karşı Tutum Nasıl Şekillenmektedir?

Ülkemizde yer alan girişimlere bakıldığı zaman futbolun basketbola göre kat kat ön planda olduğu net olarak görülmektedir. Basketbolun sağlamış olduğu heyecan ve adrenalin çok daha fazla olsa da hem sporun tanınırlığının daha düşük olması hem de takımların performanslarının bazı noktalarda yetersiz kalması sebebi ile ülkemizde bu konuda büyük bir ilgili kesim söz konusu değildir. Fakat genç oyuncular ve adı artık markalaşmış olan basketbolcuların milli maçlarda ön plana çıkması ile beraber hem özel hayatları hem de performansları detaylı bir biçimde incelenmektedir. Basketbola olan ilginin artması ile beraber oyuncuların hayatının incelenmesi de kat ve kat artış göstermektedir.

Türk Basketbolcular ve Tarzları Hakkında İnceleme

Türk basketbolcular asında tarzları ile dikkat çeken isimlerden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Mehmet Okur; Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren ve yaşı oldukça ortalamanın üstünde olsa da performans sergilemeye devam eden Mehmet Okur evliliği ile de dikkat çekmektedir. Yeliz Okur ile evliliğinden3 adet çocuk sahibi olan bu genç babanın muhteşem bir giyim tarzı bulunmaktadır. Yine aynı şekilde rahatlık ön planda olsa da gömlek kullanımına da büyük önem verilmektedir. Gömlekler ile şıklığın spor tarza yansıması elde edilmektedir. Mehmet Okur hem spor hem de şık bir tarza sahip olmak isteyen kişiler için muhteşem bir tercih olacaktır.
  • Ersan İlyasova; Türkiye milli takımının adından en sık söz ettiren isimlerinden bir tanesidir. Sadece sergilemiş olduğu performans ile değil aynı zamanda kişilere sağlamış olduğu spor şık tarz ile de yol göstericidir. Spor bir çizginin ön planda olduğu bu tasarım içerisinde Ersan İlyasova sizin için şıklığın en önemli sembollerinden biri olacaktır. Daha ok koyu renkleri tercih eden bu ismin basketbolun rahatlığı ile modern şıklığı en iyi bir araya getiren isimlerden biri olduğu da belirtilmelidir.

Bu isimlerin spor tarzın dışında klasik çizgide ancak özel olan aktivitelerde fotoğraf verdikleri de bilinmektedir. Basketbol bir kondisyon işi olduğu için kişilerin her alanına bu gelişimi ve değişimi, rahatlığı, hareket kabiliyetini yansıtmaları gerekmektedir. Yine de istisnai olarak özel davetlerde ve katılmak gereken devlet protokollerinde resmi elbiseler de kullanılabilmektedir. Bu noktada kişilerin genel olarak siyah rakım elbise ve beyaz gömlek ikilisi ile gidilmektedir. Bunun dışında herhangi bir özel gün söz konusu değilse kişiler genel olarak rahat bir tarzı benimsemektedir.

Ülkemize basketbola olan ilginin artması ile beraber basketbolcuların giyim tarzlarından başlayarak özel hayatlarının bütün noktalarının detaylı bir biçimde incelendiği ve merak konusu olduğu da belirtilmelidir. Fakat burada büyük bir ikilem bulunmaktadır. Özellikle genç oyuncuların bulundukları alanda büyük bir kariyer atılımı yaşamaları adına özellikle özel yaşamları aracılığı ile gündeme gelmenin en aza indirilmesi gerekmektedir. Bu şekilde sadece sportif manda gerekli olan gelişim eğrisi kısa sürede elde edilmektedir. Gelen ilgi artsa da profesyonel basketbolcuların eğitim ve performans konusunu odak noktası haline getirmeleri dikkat çekmektedir.

Yabancı Basketbolcular ve Kıyafet Tercihleri

Ülkemiz ile bir kıyaslamaya girişildiği zaman yabancı ülkelerde basketbolcuların daha sık gündeme özel hayatları ile oturdukları net olarak görülmektedir. Özel hayata gösterilen ilgi aynı şekilde kıyafet seçimleri konusunda da incelenmektedir. En sık adından söz ettiren basketbolcular ve tarlarına dair birkaç ipucunun elde edilmesi için dikkate alınması gereken hususlar;

  • Lebron James; Günlük hayatı ile alakalı araştırmalar yapıldığı zaman bu basketbolcunun genellikle desenli şortları tercih ettiği görülmektedir. Şortların üzerine seçilen bol beyaz tişörtler ile muhteşem bir görünüm elde edilmektedir. Aynı şekilde spor ayakkabıda da basketbol tarzının ön plana çıkarılması ile muhteşem bir görünüm elde edilmektedir. Tabi ki resmi davetlerde de bu renkli duruşunu koruyan yıldızın sadece takım elbise ile yetinmediği kendi tarzını yansıtan bir öğeyi muhakkak tasarımın içerisine yerleştirdiği de belirtilmelidir.
  • Kobe Bryant; Günlük hayatta özel organizasyonların dışında oldukça temel bir tasarım tercih etmektedir. Önceliğin rahatlık olduğu yapılan kombinlerin her birinden net olarak anlaşılmaktadır. Kobe sayesinde hem şıklığın hem de spor duruşun muhteşem bir bileşim elde ettiği eklenmelidir. Seçmiş olduğu takım elbiselerinde genellikle mavi renklerin bir biri arasında geçişleri kullanılmaktadır.

Aynı ülkemizde olduğu için günlük hayatta da rahatlıktan yana olan bir anlayış söz konusudur. Günlük hayattaki yaşantının temel öğelerine bakıldığı zaman kişilerin tarzlarının en belirleyici noktasının rahatlık olduğunun da altı çizilmelidir. Kısa bir süre içerisinde basketbol kapsamında sergilenen tarzın aynı şekilde günlük hayata da yansıtılması ile beraber basketbolcuların hayranlarının da aynı tarza doğru yöneldikleri de eklenmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır.

Anadolu Efes ile Tarzınızı Tamamlayın

Anadolu Efes son senelerde en sık takip edilen ve performans konusunda da takip edilen takımların başında gelmektedir. Takımınıza yardımcı olurken aynı zamanda tarzınızın tamamlayıcı unsurlarını bulmak isterseniz Sportive iş birliği ile bu konuda gerekli olan girişimleri tamamlayabilirsiniz. Anadolu Efes ve Sportive iş birliği ile hazırlanan kreasyonun her biri kişilerin takımlarının lisanslı ve orijinal kıyafetlerini ürünlerini satın almalarını sağlayacaktır.

Satın alım işleminin sonrasında ürünler kısa bir süre içerisinde paketlenip kargoya verilmektedir. Bu aşamanın da oldukça hızlı bir biçimde tamamlanması kişilerin Sportive markasından memnun kalmasını sağlayacak olan noktalar arasında yer almaktadır. Markanın ürünlerini iade ve değişim ile geri gönderebilirsiniz. Memnuniyet oranına bakıldığı zaman kişilerin genel olarak satın aldıkları ürünlerden yüksek bir memnuniyete sahip oldukları da ek olarak belirtilmelidir.

Sportive İşbirliği

Sportive işbirliği ile oluşturulan kreasyon içerisinde kişilerin özellikle kalite ve takımın orijinal ürünleri olması sebebi ile dikkat çektiği k olarak belirtilmelidir. Anadolu Efes takımına özel bir ilginiz varsa özellikle bu ürünlerden satın alarak takımınıza destek verme imkanını da elde edebilirsiniz. https://www.sportive.com.tr/anadolu-efes-takim-urunleri linki üzerinden bütün modellere erişim sağlayabilirsiniz.

Kreasyon kapsamında en hakim olan renk mavi olarak belirlenmiştir. Kişilerin kısa süre içerisinde hem bu renk hem de beden alternatiflerine göre Sportive alıverişlerini tamamlayarak takımınıza destek olma ve gardırobunuzun vazgeçilmez unsurlarını bir araya getirme imkanını elde edebilirsini. Kalite konusunda herhangi bir sorun olmaması için orijinallik konusunda gerekli olan belgeler direkt olarak satın alan kişilere gönderilmektedir. Sportive ve Anadolu Efes forma iş birliği son senelerin en iyi kreasyonlarından birinin oluşmasını sağlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir