Kategoriler
Genel

Hangi Basketbolcu Kiminle Evli?

Basketbolcuların kariyerlerini en net olarak etkileyen noktaların bir diğeri de kesinlikle kiminle evli olduklarıdır. Birçok sporcu evlilik hayatında meydana gelen çalkantılar sebebi ile spor kariyerinde de çöküşe uğramıştır. Aynı zamanda bir magazin konusu olarak da sıklıkla dikkat çektiğinin ayrıca belirtilmesi gerekmektedir. Basketbolcuların hayatları ile yakından ilgilenen yabancı basın özellikle NBA sporcuları ve eşleri konusunda sayfalarca haber hazırlayabilmektedir.

NBA Sporcuları ve Eşleri

Adından sıkça söz ettiren çiftler denildiği zaman akla gelen ilk seçenekler şu biçimde sıralanmaktadır;

 • Tony Parket; Eva Longoria
 • Kobe; Venessa
 • Shaqille O Neal; Shaunie O’Neal
 • Mehmet Okur; Yeliz Okur
 • Hidayet Türkoğlu; Banu Türkoğlu
 • Pau Gasol; Silvia Lopes Castro
 • Chris Bosh; Adrienne Williams

Bu ikililerin hayatında olup bitenler ile alakalı olarak birçok haber yapılmaktadır. Sporcuların genel olarak kariyer eğrilerinin olumsuz etkilenmemesi adına özel hayatın muhakkak koruma altında tutulması ve yansıtılmaması gerekmektedir. Fakat yabancı basın buna çok da müsaade etmemektedir.

Yabancı liglere ve oyunculara gösterilen bu ilginin aynı şekilde yerli oyunculara ve takımlara da gösterilmesi gerekmektedir. Futbol kadar büyük bir destekçi kitlesi olmayan basketbolun ülkemizde daha büyük bir gelişim kaydedebilmesi için muhakkak taraftar desteğine ihtiyaçları bulunmaktadır. Yabancı liglere ve bunun yanı sıra oyuncuların özel hayatlarına gösterilen ilgi aynı şekilde yerli oyunculara da net olarak gösterilmelidir.Anadolu Efes bu konuda en iddialı takımların başında gelmektedir. Son senelerde gerçekleşe önlenemez yükselişi ile dikkat çeken bir duruş sergilemektedir.

Yerli Takımlar ve Özel Hayat Hususu

Ülkemizde de özel hayata olan ilginin son dönelmede büyük bir artış içerisine girdiği de net olarak görülmektedir. Tam da bu nedenle kişilerin kariyer hedefleri varsa muhakkak magazin bültenlerine düşürecek olan hareketlerden uzak durmaları gerekmektedir. Yerli takımlar arasında sergilemiş olduğu kapsamlı kadro ve özel hayata dikkat eden geç oyuncular ile Anadolu Efes bir adım daha ön plana çıkmaktadır. Halkımızın bu konuda bakış açısı belli olduğu için özel hayatın sıklıkla teşhir edilmesi yanlış bulunakta ve oyuncuların bu konuda optimum derecede dikkatli olmasına da özen gösterilmektedir. Bu durum sadece basketbolcular için de geçerli değildir. Hemen hemen bütün spor dallarında aynı özenin gösterilmesi gerekmektedir. Birçok oyuncu takımları ile bu sebep ile bağlarını koparmak zorunda kalmıştır.

Anadolu Efes’in En Gözde Oyuncuları

Takım kapsamında eşlerden ya da özel hayattan ziyade kişilerin performanslarının ön plana çıkmasına önem verilmiştir. Anadolu Efes ülkemizde 1976dan bu yana aktif şekilde performans sergileyen takımların başında gelmektedir. Kadronun oluşturulması sırasında özel hayat da bir kriter olarak alınmış ve takımın başarılarının önüne geçecek hususlara yer verilmemesi de önem arz eden noktalardan olmuştur. Takımın adından söz ettirmesi gereken tek nokta kesinlikle başarılar olmalıdır. Anadolu Efes de bu şekilde oluşturulmuş gayet düzgün bir kadro ile liglerde kendini göstermeye devam etmektedir.

Anadolu Efes’in Türk Basketbolundaki Yeri

Yerli basketbol seyircisinin ilk aklına gelen takımların başında olan Anadolu Efes sağlamış olduğu performans ile dikkat çekmektedir. 1976 senesinden bu yana sorunsuz bir biçimde hizmet veren ve başarıları ile dikkat çeken bu takımın kadrosunda hem yerli hem de yabancı isimlere yer verilmektedir. Tam da bu nedenle basketbolda hem yerli hem de yabancı gelişimi takip etme ve performans analizi yapma imkanını elde edebilirsiniz. Takımın oyuncu kadrosuna bakıldığı zaman şu isimler dikkat çekmektedir;

 • James Anderson
 • Vasilije Micic
 • Tibor Pleiss
 • Buğrahan Tuncer
 • Adrien Moerman
 • Sertaç Şanlı
 • Onuralp Bitim
 • Birkan Batuk
 • Metecan Birsen

Bu isimlerin her biri hem sosyal yaşantısı hem de özel yaşamı ile dikkat çekmeyen sadece performansını ortaya koyan kişilerdir. Bu konuda prensiplere uymayan ve özel hayatı ile dikkat çeken kişilerin uyarılar yapıldıktan sonra olabildiğince kadrodan uzak tutulduğu da ek olarak belirtilmelidir.

İsimlerin performans konusunda da kendilerini her geçen sene adım adım ön plana çıkartmakta olduğu ek olarak belirtilmesi gereken hususlardandır. Siz de kısa bir süre içerisinde kadronun detaylı analizini yaparak takımın gelişim göstermeye ne denli açık bir konumda olduğu ile alakalı bilgi alabilirsiniz. Takımın yöntemin kadrosuna bakıldığı zaman da kalite kolaylıkla algılanabilmektedir. Kalitenin en üst noktaya çıkarılması için antrenörden takımın en basit üyesine kadar her seçim büyük bir özenle yapılmaktadır.

Sportive Anadolu Efes İş Birliği

Sportive firması son senelerde spor ürünleri ve daha birçok konuda ön plana çıkan girişimlerin başında gelmektedir. Tam manası ile güvenilir olan yapısı ile yerli gelişime destek vermektedir. Aynı zamanda spora da destek verdiği ve takımlarımızın performans konusunda ve tanınırlıkta bir kademe daha ön plana çıkabilmesi için gerekli tedbirleri almaktadır. Son yapılan anlaşmalar ile beraber kişilerin Sportive markası aracılığı ile Anadolu Efes’in lisanslı ürünlerine erişim sağlamaları mümkün kılınmıştır.

Sportive markasının son senelerde bu denli ön plana çıkmasının sebepleri arasında hem kalite hem de uygun fiyatlı duruşu dikkat çekmektedir. Siz de kısa bir zaman dilimi içerisinde internet üzerinden  https://www.sportive.com.tr/anadolu-efes-takim-urunleri linkine tıklayarak koleksiyon hakkında aha fazla bilgi alabilirsiniz. Aynı kalitede ürünleri diğer marklarda çok daha yüksek miktarlar ödeyerek satın almanız gerekirken Sportive sayesinde kişilere sunulan fiyat aralığı çok daha makul bir seviyeye gelmiştir.

Sportive Markasının Koleksiyonu Hakkında İnceleme

Sportive ve Anadolu Efes’in bu iş birliği içerisinde satışa çıkardığı koleksiyon içerisinde yer alan parçalar basketbolcuların ve genel olarak sporla ilgilene kişilerin performansını ön plana çıkarmaya yöneliktir. Kişilerin özel hayatlarından ziyade bu tür performanslarını artıracak iş birlikleri ile gündeme gelmeleri ülkemizde yer alan basketbol kalitesini de direkt olarak artırmaktadır. Sportive markası tarafından satış çıkarılan bütün ürünlerin gerekli olan kalite kontrollerinden geçirildikten sonra kişilere sunulması da ayrıca memnuniyet veren hususlar arasında yer almaktadır. Bu noktada siz de dilediğiniz bedende ya da adette spor ürünleri satın alabilirsiniz. Süreç içerisinde ürünlerin kalitesi ile alakalı olarak herhangi bir şikayetiniz olursa bu konuda Sportive markasına dönütte bulunabilirsiniz. Ürünler garantili olduğu için kalite ile alakalı meydana gelen herhangi bir deformasyon söz konusu olduğu zaman direkt olarak ürün değişimi yapılabilmektedir.

Koleksiyon içerisinde kapüşonlu hoodie modellerinden başlayarak tişört ve eşofmana daha birçok noktada hizmet verilmektedir. Basketbol oyuncularının veya genel olarak spor ile uğraşan kişilerin performanslarını daha da artıracak rahat bir tasarıma sahip olan ürünler kullanılması dikkat çeken detaylar arasındadır. Sportive hem hafif hem de kişilerin vücut yapısına tam uyum sağlayan, hareketleri asla kısıtlamayan bir sistem oluşturmuştur. Bu nedenle spor aktiviteleri sırasında aska herhangi bir kısıtlanma ya da rahatsızlık hissetmemeniz sağlamaktadır. Beden ve renk konusunda alternatifler yer almaktadır. Anadolu Efes’in asıl rengi olan mavinin koleksiyon içerisinde ağırlıkta olduğun da ayrıca belirtilmesi gerekmektedir.  Sağlanan bu kaliteye rağmen kişilerin ödemeleri gerekecek olan tutar oldukça uygun fiyatlı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir