Kategoriler
İlk adımı at!

Nike Renew ve Sen! Rahatsın Rahat

Bir ayakkabı da aradığınız ilk özellik ayakkabının rahat olmasıysa, Nike Renew kendisini öne atacaktır. Sportive’de birçok modelini bulabileceğini Nike Renew, size birçok anlamda beklentilerinizi karşılayacak özellikler sunuyor ve ayağınızın konforunu düşünüyor. Özellikle spor yapanlar için tasarlanmış Nike Renew modelleri, kullanımlarınızda sizi rahat ettirmeyi başarıyor.

Yaptığınız Her Sporda Nike Renew Yanınızda

Spor türleri söz konusu olduğunda sayılabilecek pek çok spor dalından söz edilebilir. Siz hangi sporlar uğraşmak isterseniz isteyin, Nike Renew modelleri size eşlik edebilir. Farklı özelliklere ve tasarımlara sahip Nike Renew modellerinden kendinize en uygun olanlardan birini seçme özgürlüğü tamamen size kalmış.

Rahat ve Esnek Yapı

Sporcuların çok çeşitli antrenman planları olabiliyor. Buna bağlı olarak yapılan hareketler de çeşitlilik gösteriyor. Nike Renew modelleri, size tüm hareketlerinizde eşlik edebilecek özelliklerle donatıldı. Rahat ve esnek yapısı sayesinde, ayaklarınızın her hareketinde size uyum sağlar ve hatta yaptığınız hareketleri kolaylaştırır. Birçok antrenman modelinde ve koşularınızda, Nike Renew modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Dayanıklı Yapısı Sayesinde Uzun Yıllar Kullanın

Nike Renew tasarımında dayanıklılık ön plana çıkarıldı. Her yıl yeni bir ayakkabı almak isteyenler, Nike Renew ile uzun yıllar spor yapmaya devam edebilir. Dış yüzeyi darbelere karşı dayanıklı file kumaş ile kaplı olan Nike Renew modelleri, aşınmaya karşı da kendini hemen koyuvermiyor. Böylece Nike Renew ile uzun yıllar sahalarda kalabiliyorsunuz.

Sportive’de bulabileceğiniz bazı Nike Renew modelleri ve özellikleri;

Nike Renew Rival 2 Erkek Siyah Antrenman Ayakkabısı AT7909-002

Spor antrenmanlarınızda ve koşularınızda size eşlik edecek Nike Renew modellerinden birisi olan Nike Renew Rival 2 Erkek Siyah Antrenman Ayakkabısı, her hareketinize uyum sağlar. Ayağınızı sararak hareketlerinizde size rahatlık veren Nike Renew Rival Erkek Siyah Antrenman Ayakkabısı, ayakaltında yer alan dengeli yastıklama sayesinde, duruşlarınızın daha sağlam olmasına yardımcı olur. Yeni bağcık sistemi sayesinde ayağınızın üzerinde bir basınç hissetmezsiniz. Bu da topuğunuzun sabitlenmesine yardımcı olur. Bağcık deliğinden topuk kısmınıza doğru uzanan ağ halkalarına sahip olması, bu sistemi güçlendiren unsurlardan birisidir. Tüm spor antrenmanlarınızın yanında, koşu ve yürüyüşlerinizde de kullanabilirsiniz.

Nike Renew 9 Kadın Beyaz Antrenman Ayakkabısı AR4543-006

Nike Renew Sezonluk Kadın Antrenman Ayakkabısı, hareketlerinizde dengeli bir tutuş sağlar. Antrenmanlarınızda darbeleri ayaklarınızın hissetmesine izin vermez ve ayağınızı yüksek enerjili hareketlere karşı korur. Çift yoğunluklu yastıklama sistemi, koşu için ideal bir tercih olmasını sağlar. Tabandaki ayak köpük yapısı da koşularınız esnasında ayaklarınızın uzun süreli aktif olmasına ve daha geç yorulmasına olanak tanır. Tasarımında bağcıkların üzerinden geçen bir bant bulunur. Bu bant sayesinde ayakkabının için de ayağınız sabitlenir ve buna bağlı olarak koruma oranı artar.

Nike Renew Retaliation Tr Erkek Gri Antrenman Ayakkabısı AT1238-001

Sabah ya da akşam koşularını kaçırmayanlar için Nike Renew Retaliation Erkek Antrenman Ayakkabısı tüm yükü üzerine almaya hazır. Antrenman programında koşuya sıkça yer verenlerin sahip olması gereken ayakkabı modellerinden birisi olan Nike Renew Retaliation Erkek Antrenman Ayakkabısı, dayanıklılık söz konusu olduğunda kendisini öne atar. Ayakkabıda hızlı aşınan alanlara ekstra yüzey eklenmesi, ayakkabının dayanıklılık konusunda üst düzey bir performans sergilemesine ve bununla beraber uzun yıllar kullanılabilmesine imkan tanır.

Özellikle yüksek yoğunluklu antrenman programlarına göre tasarlanmış olması, her sporda yanınızda olmasını sağlar. Nike Renew Retaliation Erkek Antrenman Ayakkabısı, kauçuklu yapısı ve ayağın orta kısmında yer alan destek bandı sayesinde, ayaklarınızın rahatlığına da önem verir. Bununla beraber bu sistem, dengenizi kontrol etmenizi kolaylaştırır.

Nike Renew Retaliation Tr Erkek Mavi Antrenman Ayakkabısı AT1238-400

Koşu ve antrenman programlarınızda tercih edebileceğiniz başka bir Nike Renew modeli de Nike Renew Retaliation. Yoğun ve gün boyu sürebilen antrenman programlarınızda, bu yoğunluğu kaldırabilecek dayanıklı yapısı, sporcuların Nike Renew Retaliation’ı tercih etmesini sağlıyor. Aşınmalara karşı modele eklenen ekstra yüzeyler ve üst kısımdaki dayanıklı file, ayakkabıyı darbelere karşı koruyor. Uzun süreli kullanım imkanı tanıyor. Yastıklama sistemi, ayaklarınızı rahat ettiriyor ve bunun yanında ayağın orta kısmında bir destek bandının yer alması,  zemine tutunmanızı kolaylaştırıyor. Antrenmanlarında dengenin kontrolün kendisinde olmasını isteyenler için, iyi bir tercih olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir