Kategoriler
İlk adımı at!

Sportive’de 100 TL İndirim Kodunuzu Aldınız Mı?

Sportive spor ürünlerin alışverişlerini yapabileceğiniz bir alışveriş sitesi. Bu siteye girdiğiniz zaman birçok spor ürünü bulabilirsiniz. Aynı zamanda sporcuları korumak için de tasarlanan bu ürünleri satın alabilirsiniz. Satın alma işlemlerinizde çeşitli indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Sporcu Kıyafetleri

Sporcuların kendilerine özel bir tazları vardır. Bu nedenle her kıyafeti giymez ve beğenmezler. Sporcular özel kıyafetler ve özel tarzlara sahip olan insanlardır. Spor yaptıkları için hayatlarının büyük bir kısmında spor etkili olmuştur.

Hayatlarının büyük kısmını etkileyen spordan dolayı sporcular bunu hayata geçirmeyi severler. Bir meslek olmasının yanı sıra hobi olarak da spor yapan ve bunu hayata geçiren bir çok insan vardır. Bu insanlar alışveriş yaparken özellikle spor tazı kıyafetler satın almak isterler. Spor tarzında kıyafetleri sportive sitesinden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda satın alırken indirim kazanabilirsiniz.

Spor Ayakkabı

Spor ayakkabı birçok insanın gönüllerine taht kurmuştur. Genelde her mevsimde giyilen spor ayakkabı kolay vazgeçilen bir model değildir. Çeşit Çeşit olan spor ayakkabılar içinden hangisini satın alacağınızı bilemezsiniz. Hem kadınların hem de erkeklerin tarzları ne olursa olsun mutlaka tercih ettiği spor ayakkabılar vardır.

Spor ayakkabı herkesin kullanmasının yanı sıra sporcular için de özel olarak üretilir. Özel ayakkabılar oyun içerisinde kayma ya da düşme olmasını engellemek için kullanılan ayakkabılardır. Yanı sıra spor ayakkabılar spor tarzınız çok sevenlerin de vazgeçilmezidir. Eğer siz de spor ayakkabı seviyor ve almak istiyorsanız sportive sitesiden satın alabilirsiniz. Ayrıca satın alırken 100 tl indirim de kazanabilirsiniz.

Sporcu Ekipmanları

Spor yapan insanlar için çok fazla ekipman vardır. Her sporun ayrı ayrı ekipmanları vardır. Bu ekipmanlar özel olarak her spor için üretilmektedir. Aklınıza gelecek her spor için korumaya ihtiyacınız vardır. Bokstan tutun yogaya kadar her sporda dikkatli olmanız gerekir. Özellikle tehlikeli bir spor yapıyorsanız kesinlikle koruma ekipmanlarınız olması gerekir.

Koruma Ekipmanları

Koruma ekipmanları sizi spor yaparken alabileceğiniz darbelere karşı koruyan ekipmanlardır. Bunlar kask, dizlik, bandaj ve bileklik gibi bedenin belirli yerlerini saran ve korun ürünlerdir. Eğer spor yapmaya başladıysanız kesinlikle koruma ekipmanları almanız gerekir. Korunma olmadan spor yaptığınız zaman bedeninizde zor iyileşecek hasarlara sebep olabilirsiniz. Bu hasarlar sizi spor yapmaktan alıkoyabilir. Bu nedenle koruma ekipmanlarını hemen satın alabilirsiniz. Sportive sitesindeki 100 tl indirim ile koruma ekipmanları da alabilirsiniz.

Futbol Topu

Futbol türkiyede en çok sevilen spor dalıdır diyebiliriz . Bu nedenle özellikle erkek çocukları çok küçük yaşlardan itibaren futbol oynamaya başlarlar. Futbol oynayan çocuklar için futbol toplarının olması onların spora olan ilgisinin azalmaması açısından önemlidir. Eğer çocuğunuza futbol topu alırsanız sporu severek büyüyecek bir çocuk olabilir. Bunun dışında her yaştan insanın oynadığı futbol sporunda top oldukça önemlidir. Seçeceğiniz topa dikkat etmeniz gerekir. Eğer futbol topu almak istiyorsanız sportive sitesindeki indirimden faydalanarak top alabilirsiniz.

Basketbol Topu

Basketbol da en sevilen sporlardan biridir. Basketbol oynamak için alacağınız topun kalitesi ve yapısı oldukça önemlidir. Bu nedenle basketbol topu alırken özenle tercih yapmanız gerekir. Basketbol topu nerede oynanacağına göre değişen bir toptur. Eğer sahanız açık bir sahaysa ona uygun bir top almalısınız. Basketbol topu almayı düşünüyorsanız sportive sitesine girerek hem indirim kazanabilir hem de istediğiniz topu alabilirsiniz.

İndirim Kodu

Sportive’de 100 TL indiriminiz hazır. Nasıl mı? siteye girdikten sonra yapacağınız 800 liralık alışverişte 100 TL hediye. Bu indirimden faydalanmak için ödeme yaparken indirim kodu girebilirsiniz. Sitede sportif tüm ürünleri bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünlerin yanı sıra hediye indirim seçeneği ile de kendinize güzel bir spor kulaklık ya da güzel bir spor çanta alabilirsiniz. Eğer sportive indiriminden faydalanmak istiyorsanız indirim kodu:SUBAT100 olarak giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir