Kategoriler
Kendini motive et!

Adidas FIN IST ile Sahanın Yıldızı Siz Olun

Bu yıl Şampiyonlar Ligi, ülkemizde dünyanın en önemli şehirlerden birisi olarak nitelendirilen İstanbul’da oynanacak. Türkiye’de çok sayıda futbol severin bulunduğunu ve Şampiyonlar Ligi’nin ülkemizde büyük bir heyecanla takip edildiğini düşünürsek, Şampiyonlar Ligi’ne yakışı bir karşılaşma izleyeceğimizi tahmin edebiliriz. Özellikle sahanın yıldızlarından biri olan, Adidas tasarımcılarının İstanbul’dan esinlenerek tasarladığı Adidas FIN IST, oyundaki en göz alıcı şeylerden birisi olacak.

Adidas FIN IST Istanbul’dan Esinlenerek Tasarlandı

İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda izleyeceğimiz Şampiyonlar Ligi, kitleleri şimdiden heyecanlandırmış durumda. Lig finalinin İstanbul’da yapılıyor olmasına özel olarak, oyunda yer alacak futbol topu, İstanbul’a özel olarak tasarlandı. Adidas tasarımcılarının yeteneklerini İstanbul’un görsel zenginliğiyle birleştirerek ortaya çıkardığı Adidas FIN IST, maçın en göz alıcı noktalarından birisi olacak. Sahip olduğu renkleriyle, canlı bir maç izlemenize fırsat tanıyacak.

Şampiyonlar Ligi’nin Şampiyonlara Yakışacak Topu

Şampiyonlar Ligi’nde hangi takımların finale kalacağı şimdiden merak ediliyor ve ortaya tahminler atılıyor. Net olarak bilinen şeylerden birisi, son 16’ya bakılırsa hangi takım kalırsa kalsın, heyecanın dorukta olacağı bir karşılaşma izlenecek. Bununla birlikte, heyecana heyecan katacak en önemli etmenlerden birisi, Adidas FIN IST olacak. Şampiyonlar Ligi final heyecanına yakışacak şekilde tasarlanan Adidas FIN IST, canlı renkleri, İstanbul’dan izler taşıması nedeniyle, diğer toplardan farklı bir yere sahip olacak. Sahanın şüphesiz en dikkat çeken şeylerinden biri olacağı gibi, Şampiyonlar Ligi’nin daha önce böyle bir topa tanıklık etmediğinin de altını çizebiliriz.

Topun Her Rengi Farklı Bir Anlam İçeriyor

Adidas tasarımcıları tarafından özel olarak tasarlanan Adidas FIN IST, renkleriyle birtakım ifadeleri de içerisinde barındırıyor. Topu yakında incelediğinizde, beyaz yıldızların altında kalan zeminde, mor rengin ve gün ışığı renklerinin tonlarına vurgu yapıldığını görebilirsiniz. burada İstanbul’da güneş batarken deniz üzerinde oluşturduğu renk cümbüşünden esinlenildi. Topun her santimetrekaresinde, İstanbul’dan bir şeyler yansıtılmaya çalışıldı. Ortaya çıkan desenlerle birlikte amaçlanan gelenekselliği Adidas FIN IST ile buluşturmak oldu. Doğu ve Batı’yı bir araya getiren İstanbul’un o birleştirici etkisi de Adidas FIN IST ile yansıtılmaya çalışıldı.

Sanat ve Futbol, Adidas FIN IST ile Birleşti

Birilerine sanat ve futbol kelimeleri hakkında ortak bire şeyler söyle deseniz, belki de size bu konuda tek bir cümle kuramaz. Birçoğumuz sanat ve futbolun, birbirinden çok uzak iki kavram olduğunu düşünüyoruzdur. İkisini yan yana getirmeyi bile reddediyoruzdur. Fakat Adidas tasarımcıları, bu algıyı Adidas FIN IST ile yıkmaya çalıştı. Yaptıkları Adidas FIN IST tasarımı ile sanat ve futbol kavramlarını yan yana getirdiler ve iki kavramın aynı cümle içerisinde geçebilmesini sağladılar. Adidas FIN IST topunu elinize alıp incelediğinizde, kullanılan her desende sanattan izler taşındığını görebilirsiniz. Gördükleriniz sonrasında siz de bu cümlelerde haklılık payı bulacaksınız.

İstanbul’un Kültürel Mirasının İzleri Bu Topla Buluşturuldu

Ülkemizde kültürel miras dediğimizde sayılabilecek o kadar çok şehir var ki belki de bu anlamda dünyanın en zengin ülkesi olduğumuzu söyleyebiliriz. Türkiye’nin her karışında kültürel bir mirasa rastlamak mümkündür. Bu anlamda en zengin şehirlerimizden birisinin, tarihe tanıklık etmiş İstanbul olduğunu söyleyebiliriz. Tarhiten birçok izler taşıyan İstanbul, aynı zamanda kültürel miras bakımında da oldukça zengin ve dünyanın gözünün üzerinde olduğu bir şehir.

Adidas tasarımcıları tüm bunları düşünerek, Adidas FIN IST futbol topu yoluyla bu kültürel mirasın aktarımını yaptı. Topta geçmişten gelen kültürel mirasların izlerini görürken, aynı zamanda yeniliğin de geçmişle harmanlandığına tanıklık edeceksiniz. Adidas FIN IST üzerinde yer alan her bir yıldızda, İstanbul’dan bir iz bulacaksınız.

Adidas FIN IST TRN ile Daha Yüksek Performans

Bir futbol maçından verim alabilmeniz her şey sizi etkiler. Bu noktada etkisi en yüksek olan şeylerden birisi, elbette oynadığınız top olacaktır. Adidas FIN IST TRN Şampiyonlar Ligi’nin kalitesi daha da artarken, siz de Sportive’den bu topa sahip olup kendinizi yıldız gibi hissetmek için bir adım atabilirsiniz.

Adidas FIN IST TRN, sizi oyunda özel hissettireceği gibi, daha iyi bir performans sergileyebilmeniz adına size imkan tanır. Adidas FIN IST ile yapacağınız her hareket, her zamankinden çok daha şık duracak. Topun tasarım aşamasında, oyuncuların en yüksek performansı gösterebilmesi ve akrobatik hareketlerini, daha iyi yapabilmeleri gibi noktalar göz önünde bulunduruldu. Adidas FIN IST’in diğer toplara göre farkını ortaya koyduğunu, topun ayağınıza değmesiyle birlikte daha çok hissedeceksiniz.

Adidas FIN IST Sportive’de

Çarpıcı tasarımı ve göz alıcı renkleriyle görenleri kendisine hayran bırakan Adidas FIN IST TRN Sportive ile size oldukça yakın. Şampiyonlar Ligi Finali’ne özel olarak tasarlanmış olan Adidas FIN IST futbol topuna sahip olup, kendinize bu topa sahip olma ayrıcalığını tattırabilirsiniz. Futbol topunun tanıtımının gerçekleşmesiyle birlikte, Sportive’de yerini alan Adidas FIN IST TRN, dikişsiz bir yüzeye sahip. Dikişsiz yüzeyi sayesinde de tasarımda size çok daha estetik bir görüntü sunuyor. Topa vuruşlarınızda, kendinizi yıldız olmaya bir adım daha yakın hissedebilirsiniz.

Renkli zeminin üzerine konumlandırılmış beyaz yıldızlar. Şampiyonlar Ligi’ne yakışır şekilde topu donatıyor. Bu anlamda topun geri kalan kısımlarında gördüğünüz mor ve gün batımı renklerinin yarattığı cümbüş, futbol oynarken kendinizi daha enerjik hissetmenizi sağlayacak.

Ürünü satın almak için görsellerden birine tıklayınız ya da ürene gitmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir