Kategoriler
Kendini motive et!

Büyük Göğüsler İçin Hileler

Büyük Göğüsler İçin Hileler; Küçük göğüslü hangi kadın daha fazla göğüs dekoltesi istemez ki? Büyük göğüsleriniz varsa, bir gömlek veya bir bikini mükemmel uyum sağlar. Ama göğüslerinizi büyütmek için estetik ameliyat oluyor musunuz? Olmak zorunda değil! Göğüslerinizi doğal olarak “büyütmek” için ameliyat veya sihre ihtiyacınız yok. Çünkü yardımcı olabilecek bazı doğal ilaçlar ve küçük hileler var ve bunlar herhangi bir meme büyütme işleminden daha iyi çalışıyor. Protez veya çorap kullanmadan göğüslerinizi nasıl büyüteceğinizi öğrenin. İşte bazı ipuçları: Doğru yiyecekleri yiyin ve belirli egzersizler yapın.

Büyük Göğüsler İçin Hileler

Göğüslerinizi Büyütmek mi İstiyorsunuz?

Süpermarketlerde alışveriş yaparken selüliti önlediği ya da kısa sürede kilo vermenize yardımcı olduğu söylenen besinlerle karşılaşabilirsiniz. Ancak kapsüllerden, shake’lerden ve benzerlerinden çok fazla şey beklemeyin. Daha sağlıklı, daha tanımlanmış bir vücudun anahtarı, dengeli beslenme ve egzersizin bir kombinasyonudur. Ancak göğüs dekoltenizi doğal yollarla artırmak için kullanabileceğiniz bazı yiyecekler var. Meme hacmini arttırmanın en etkili doğal yollarından biri, fitoöstrojen içeren yiyecekler yemektir. Bunlar östrojen benzeri moleküller veya sütyenleri dolgunlaştırmaya yardımcı olan hormonal etkilere sahip fitokimyasallardır. Fitoöstrojenler örneğin şunlarda bulunabilir:

  • Rezene
  • Süt
  • Soya
  • Zeytin
  • Fındık
  • Keten tohumu

Büyük Göğüsler İçin Beslenme

Doğru beslenme ve seçilmiş besinlerle meme hacmini ameliyatsız artırabilirsiniz. Fitoöstrojen yönünden zengin besinlerin yanı sıra dekolte bölgesini güzelleştirmenin bir yolu daha var. Burada spordan bahsediyoruz. Evet, ne yazık ki daha büyük göğüsler için biraz daha yoğun bir varyasyon. Ancak doğal göğüs büyümesini destekleyebilecek özel egzersizler vardır. Spor salonundayken ağırlıklı olarak göğüs kaslarımı çalıştırırım. Bu hem meme gücünü hem de boyutunu artırır. Evde kolayca yapabileceğiniz halter, göğüs presleri ve şınavlar etkilidir.

Büyük Göğüsler İçin Hileler

Büyük Göğüslerin Günlük Yaşamdaki Etkileri

Büyük göğüsler günlük hayatta rahat olmayı ve sevenler ile çekici hissetmekten memnun olanlar arasında tartışma konusu olabilir. Peki bunlardan hangisi daha artı avantajlı kişiden kişiye değişkenlik gösterir.

Günlük hayatta aktif hareket eden kadınlar büyük göğüsleri kendilerinde fiziksel engel olarak görür.

Düşünmek bu durumu psikolojik engele çevirmeye başlar. Hayatları boyunca bununla yaşama düşüncesi birçok kadında depresif düşünceler ortaya çıkarır. Bu sadece kadınlarda değil erkeklerde de aynı sonucu doğurur. Genç yaşlı demeden toplumun çoğu kesiminde beslenmeden kaynaklı olan hızlı kilo alışverişlerinde, fazla sigara tüketiminde ve ileri yaşlarda ortaya çıkan hücre değişimlerinde meydana gelen sarkmalar olumsuz düşünceleri kurtuluş yolu olan spora sürükler.

Bu durumdan memnun olan kadın kesim ise var olan büyüklüğü daha sıkı ve dikkat çekici hale dönüştürmek için olumsuz kesimle aynı yola itelenir. Bir kısım kurtuluş için spor yaparken diğer kısım var olanın üzerine artılar katmak ister. Aslına bakıldığında her kadın ve her erkek rahatlığına ve estetik görünümüne fazlasıyla önem verir. Düzensiz ve ani kilo alışverişleri göğüste farklılıklar meydana getirir. Bununla beraber anne adaylarının çoğu da bu durumla karşı karşıya kalır.

Süt bezlerinin dolması ve bebeklerini emzirmeleri var olandan çok daha büyük ve iri göğüslere sahip olmalarının başlıca sebeplerindendir. Doğalında iri göğse sahip kadınlar emzirme evresinde farklı fiziksel ağrılara maruz kalırlar. Bu ağrılar duruş bozukluğundan kaynaklı da olabilir. Olması gerekenden büyük olan göğüsler kadınlarda öne eğilime neden olur. Sırt ve bel ağrılarını beraberinde getirir. Rahatsızlık eşiğine gelen boyutta ise kişiler daha hızlı çözüm olmak ister.

Göğüs Büyümelerinde Spor Etkileri

Spor ve egzersizlerin zaman kaybı olduğunu düşünen daha küçük göğüslü kişiler hızlı sonuç almak için estetik cerrahi operasyonlarla kısa sürede dolgun ve büyük göğüslere sahip olurlar. İstedikleri bedene istedikleri sürede kavuşarak mutlu birey haline gelirler. Hoş ve ilgi odağı olunabilecek görünüme sahip olmak için detaylı ve dikkatli araştırmalar sonucunda en profesyonel hekimlerle işlemlerin ilerletilmesi kişide önemli kriter olmalıdır.