Kategoriler
Kendini motive et!

Nike İle Stressiz Bir Yaşam!

Nike ile stressiz bir yaşam! Kalite ve şıklık herkesin hakkı ancak ayakkabı modellerinde kalite sadece rahatlığı ve şıklığı sunmaz! Ayaklar birçok sinir noktasının bulunduğu kısımlar olup, sürekli gün içerisinde bu bölgeler bası haline sahiptir. Dolayısı ile sürekli ayakta duran kişilerde stres düzeyi de yorgunluk da daha fazla olur. Öyle ise stressiz bir yaşam için, yüksek teknolojileri ile stresinizi azaltacak ayakkabılar ile tanışın!

Nike W Legend Essential 2 Kadın Beyaz Antrenman Ayakkabısı CQ9545-101

sportive.com.tr şık ve kaliteyi birlikte yakalamana olanak tanıyan ayakkabılar, oldukça rahat. Kendi gözlerinle görmek için verilen linke tıkla.

Nike W Legend Essential 2 Kadın Beyaz Antrenman Ayakkabısı CQ9545-101; 3 ayrı renk çeşidi olarak imal edilen ürün, şık bir görünüme sahiptir. İncelenen model her ne kadar beyaz renge sahip olsa da; logoyu çevreleyen kısım ile taban kenarlarında farklı renk tonları katılmış ve bu sayede sade ve zarif bir görünüm elde edilmiştir. Ürün yüksek tabanlı bir modeldir. Ürünün arka kısmında bulunan çıkıntı, rahat giyme ve çıkarmaya olanak tanır. Yastıklama teknolojisi sayesinde ise ürün olası darbeleri emici şekilde tasarlanmış ve böylece ayakların yere sağlam ve rahat basmasına imkan sunmuştur.

Nike Air Max Ap Erkek Beyaz Günlük Stil Ayakkabı CU4826-008

sportive.com.tr erkeklerin şıklığına özen gösteren firma, rahat ve sağlam basmaları için ise son gücü ile çalışıyor. Sunulan model de bu tarzlardan. Hadi görmek için hemen tıkla.

Nike Air Max Ap Erkek Beyaz Günlük Stil Ayakkabı CU4826-008; Günlük olarak rahat bir kullanım sağlayan ayakkabı modeli, siyah- gri renk kombinine sahiptir. Bu ürünün başka renk çeşidi ise bulunmaz. Ürün geneli gri renkte olsa da, iç astarı, alt tabanında kısmı bölgeleri, logo detayı siyah olarak imal edilmiştir. Modelde, file saya kullanılmış ve bu sayede hava ile nefes alır bir yapıda olması sağlanmıştır. Dolayısı ile terleme yapmaz. Ürün yüksek taban olup air max olarak teknoloji ile üretilmesi sağlanılmış ve yüksek yastıklama sunarak ayakların rahat etmesine olanak tanımıştır. Topuk kısmı dışa bir miktar çıkıntılı olması ise, destek sunarak; ayakta uzun süreler dahi durulsa rahatsızlığa meydan vermeyecektir.

Nike Court Legacy Nn Erkek Beyaz Günlük Stil Ayakkabı DH3162-101

sportive.com.tr sadeliği sunan platform, rahatlığı da elden asla bırakmıyor! Birçok insanın tercihleri arasında bulunan bu model ile tanışmak için sende geç kalma hemen tıkla.

Nike Court Legacy Nn Erkek Beyaz Günlük Stil Ayakkabı DH3162-101; Ürün beyaz ve siyah renk çeşidi ile müşterilerinin zevkine sunuluyor. Üründe sadece alt taban kısmında ince bir şerit halinde siyah renk kullanılmış olup; ayakkabının iç, dış, astarının tamamı beyaz renk olarak imal edilmiştir. Bu sayede sade ve zarif bir model olduğunu söylemek ise kesinlikle mümkün olacaktır. Ürün, günlük kullanıma uygun bir model olarak tasarlandı ve çok beğenildi. İnsanların sıklık ile tercih ettiği modeller arasında yerini bulan bu modeli sen de görmek istersen verilen linke tıklaman yeterli olacak.

Nike Crater Remixa Erkek Beyaz Günlük Stil Ayakkabı DC6916-100

sportive.com.tr rahatlık ile tanış.

Nike Crater Remixa Erkek Beyaz Günlük Stil Ayakkabı DC6916-100; Model 3 ayrı renk çeşidine sahip olup seçimi size bırakır. Yüksek topuk modeldir. Orta tabanı kalın krater köpük yapıya sahip olup, ayaklarınızın yere yumuşacık inmesine olanak tanır.