Kategoriler
Kendini motive et!

Sevgilinizle Yapabileceğiniz Sporlar

Yılın en romantik ayındayız. Hal böyle olunca sevgililerin bağlarını güçlendirme yollarından biri olarak da birlikte spor yapmayı düşünebilirsiniz. Birbirine sevgiyle ve tutkuyla bağlanan çiftlerin bir arada yaparak bağlılıklarını arttırabileceği ve eğlenceli anlar geçirebileceği birçok aktivite bulunmaktadır. Sevgililik sadece birlikte sinemaya gitmek ve sahilde el ele dolaşmak değildir. Birlikte yapacağınız farklı aktiviteler ile aşkınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Ayrıca sevgilinizle spor yapma fikri size oldukça güzel geldiyse sizlere önereceğimiz aktivitelerin yanında en kısa sürede beraber bir salona da yazılarak bu keyfi sürdürebilirsiniz. İyi okumalar.

Kamp Macerası

Geride bıraktığımız yılda neredeyse herkes kampçı oldu ve çadırlar satış rekorları kırdı. Şehir hayatından uzakta dilerseniz deniz manzarası, dilerseniz dağ manzarası ve ormanlık bir alanda sevgiliniz ile baş başa kamp keyfi sürebilirsiniz. Romantik bir veya birkaç gün geçireceğiniz kamp maceranızı planlamak ise tamamen zevkinize kalmıştır. Kamp esnasındaki sessizlik ve huzur daha önce belki konuşmaya fırsat bulamadığınız konuları açarken belki de sevgilinizin hiç bilmediğiniz bir özelliğini keşfedebilirsiniz. Şehrin ışıklarından uzak olacağınız için gecenin sonunda yıldızların arasında ve sevdiğiniz insanın yanında huzurlu ve bol oksijen içerisinde oldukça kaliteli bir uyku çekebilirsiniz.

Kayağa veya Buz Pistine Gidebilirsiniz

Sevgiliniz ile yapabileceğiniz eğlenceli aktivitelerden biri ise kuşkusuz ki kaymaktır. Bembeyaz manzarada rengarenk giyinerek dünyasını renklendirmek isteyebilirsiniz. Birlikte kayarken özgürlüğünüzün tadını çıkarırken etrafınızda sevgilinizin de olması sizi çok mutlu edecektir. Dilerseniz şömine başında güzel vakit geçirebilir veya kardan adam yaparak çocuklar gibi şenlenebilirsiniz. Sevgilinizde yapabileceğiniz bir diğer spor ise buz pateni olabilir. Eğer çok vaktiniz yok ve günü birlik bir aktivite arıyor iseniz buz pateni de iyi bir tercihtir. Sevgilinizin elinden tutarken hızlı adımlar atarak yine özgürlüğün içerisindeki aşkı yaşayabilirsiniz. Ayrıca başınıza gelebilecek tatlı düşüşler ile çok gülecek ve düşmemek için birbirinize daha sıkı kenetlenmeniz hem aşkınızı hem de güveninizi arttıracaktır.

Trekking

Sevgilinizle dilerseniz romantik dilerseniz macera dolu bir yürüyüş yapabilirsiniz. Yürümek kan akışını hızlandırırken mutluluk hormonunun salgılanmasına da yardımcı olacaktır. Bir de sevgilinizle el ele yürüyerek daha fazla dopamin hormonunun salgılanmasını sağlayabilirsiniz. Nerede yürümek istediğiniz ise tamamen size kalmıştır. Dilerseniz yürüyüş parkurlarında dilerseniz sizi zorlayacak ve birbirinize güveninizi arttıracak alanları tercih edebilirsiniz. Baş başa kalacağınız süre zarfında uzun sohbetler etmek yine aranızdaki bağı güçlendirecektir.

Diğer Sporlar

Sevgilinizle yapabileceğiniz sporları sınırlandırmanıza gerek yoktur. Kalplerinizin bir attığını hissettiğiniz insanla yapacağınız her spor aktivitesinden keyif alabilirsiniz. İsterseniz koşabilir veya ata binebilirsiniz. Daha önce hiç binicilik yapmadıysanız atlarında vermiş olduğu olumlu enerji ile at üzerine yavaş yavaş ilerlerken sohbet etmek sizi çok heyecanlandıracaktır. Eğer daha önce de deneyiminiz var ise atın üzerinde dört nala koşarken sevgilinizin yanınızda olmasının verdiği keyif ise paha biçilemezdir. Son olarak ise iki kişi ile yapılan tüm sporlar uygundur. Dilerseniz tenis oynayabilir veya badminton müsabakası düzenleyebilirsiniz. Ne de olsa kazanan her daim aşk olacaktır. Sevgiyle kalın…