Kategoriler
Spor branşını seç!

İlginç Kamp Malzemeleri

Ülkemiz farklı birçok kamp yerine sahip olmasıyla, sessizlik ve sakinlik arayanların beklentilerini sonuna kadar karşılıyor.  Güzel zaman geçirebilmek için hazırlık yapanların farklı birçok ürüne ihtiyaç olması son derece normal. Böylelikle konforunuzu artırabilir ve aynı zamanda ihtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılayabilirsiniz. İlginç kamp malzemeleri bu anlamda merak edilmektedir. Neler olduğuna hep beraber bakalım.

Batonlar Avantaj Sağlıyor

İlginç kamp ürünleri içinde bulunan batonlar aslında bastonun daha farklı bir türü olarak dikkat çekmektedir. Yürüyüş esnasında kullanılır. Hem kaymayı hem de düşmeyi engellemesi ile bilinmektedir. Bazı modellerinde bileğe geçme aparatının bulunması büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Kafa Lambaları Çok İşlevsel

Kafa lambaları özellikle gece kitap okurken kullanılması ile dikkat çeken bir üründür. Bunun kampçıların da vazgeçemedikleri arasında yer aldığını hemen söylemek lazım. Portatif bir özelliği vardır. İstenildiği gibi hem aşağı ve yukarı hem de sağa sola olacak şekilde hareket ettirilebilir. Dileyen kişiler bunu rahatlıkla sabitleyebilirler. Sarı ve beyaz başta olmak üzere değişik renk opsiyonları ile sunulmuştur. Bundan dolayı beklentilere yanıt vermektedir.

Buff Son Dönemde Öne Çıkıyor

Buff, farklı birçok kumaştan üretilmiş olan ve aynı zamanda işlevselliği sayesinde değişik işlemler için kullanılan bir korumalıktır.  Kullanım alanları ise şöyledir;

  • Sinek ya da böceğin çok olduğu yerlerde göz kısmını güneş gözlüğü ile korurken, hem ağız hem de burnunuzu buff sayesinde kapatabilirsiniz. Çok kalın bir kumaştan yapılmadığı için nefes alma ve verme sırasında hiçbir sıkıntı ortaya çıkmaz.
  • Buff özellikleri arasında baş kısmına takılabilmesi de unutulmamalıdır. Özellikle bandana şeklinde bunun kullanımı çok yaygındır.
  • Soğu havalarda boyun kısmını korumak yine buff ile mümkündür.
  • Aynı zamanda sadece aksesuar için de tercih edilebilmektedir.

Bu açıdan bakıldığı zaman çok gerekli bir malzemedir. Hem desen hem de renk anlamında binlerce farklı türü vardır. Kendi beğeninize göre hemen bir seçim yapabilirsiniz.

Soğutucular Yeni Modelleri ile Dikkat Çekmekte

İlginç kamp malzemeleri arasına bulunan soğutucular özellikle yaz ayında kamp yapmak isteyen kişiler için her daim büyük bir avantaj anlamına gelmektedir. Sıcak bastırdığı zaman serinlemek adına sıvı tüketmek isteyen kişiler, bu özel aparat sayesinde bunu yapabilirler. En temel özelliği buzların da saklayabilmesidir. Değişik türden birçok içeceğin içine bunu katabilir ve bu sayede sıcakla başarılı bir biçimde mücadele edebilirsiniz. Farklı boyutları söz konusudur. Bu da fiyatlara yansımıştır.

İlginç kamp malzemeleri

Çadır Lambaları

Çadır lambaları yine popüler, ilgi çekici ve aynı zamanda işlevsel olması ile dikkat çekmektedir. Kamp yaparken gece bastırdığı zaman kullanılacak olan kafa lambaları her daim sizin beklentilerinizi karşılamayabilir. Bundan dolayı satılan bu ürünlerden edinmek gerekmektedir. Çadırın iç kısmına ya da ön tarafına asılmaktadır. Değişik renklerden üretilmiş olan farklı türleri mevcuttur. Bu sayede karanlık bastığında bile kamp hayatı içerisinde gündelik işlerinizi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz.

Karabina Birçok Avantaj Sağlıyor

Karabina genellikle ülkemizde çok bilinmeyen ancak özellikle ABD ve Avrupa’nın birçok yerinde kullanılan malzemelerin başında gelmektedir. Bunun en temel özelliğe, ağaca asılabilmesidir. İşlemin yapılmasının sonrasında çok farklı şeyler için tercih edebilirsiniz. Örneğin asılması gereken bir lamba bu şekilde sabitlenmektedir. Üstelik bunu çadırın içerisinde yapmanız da mümkündür. Pratik ve işlevsel olmasından dolayı son yıllarda çok sık tercih edilmeye başlanmıştır. Uygun ücretli bir biçimde satılmaktadır.

Portatif Tuvalet Beklentilerin Ötesinde

İlginç kamp malzemeleri denildiği zaman kesinlikle portatif tuvaletleri unutmamak lazım. Kamp demek her zaman çok zorlu olan şartlarda keyifli zaman geçirmek demektir. Bundan dolayı bazı ihtiyaçlarınızı karşılarken evinizdeki rahatlığı hiçbir zaman bulamamanız normaldir. Ancak seyyar tuvaletler bir nebze de olsa sizin için harika bir konfor sunuyor. Bunların hem tabure hem de klozet şeklinde tasarlanmış olan modelleri vardır. Üstelik fiyatının çok uygun olması büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkar.