Kategoriler
Spor branşını seç!

Yoga İçin Uygun Ekipmanlar

Her türlü spor faaliyetlerinizin yegane yardımcısı olan platform üzerinde; kadın, erkek ve kız-erkek çocuk bireyler için pek çok ürün bir arada. Yoga için uygun ekipmanlar için, beğendiğiniz görsele tıklayın, ürüne gidin!

Sportive Spt Kadın Yeşil 20cm Pilates Topu SPT-2901V-YSL

Sportive.com.tr yoga faaliyetleri için gereken ve uygun olan ekipmanları birlikte bulacağınız site sayesinde, keyifli ve sağlıklı zamanlar geçireceksiniz. Yoga pilates topu olmaksızın, mümkün değildir. Öyleyse hemen bu ekipmanı edinmek için, linklere tıklayarak siteyi ziyaret edin.

Ürün pilates ve yoga aktiviteleri için her insanın ekipmanları arasında yer alması gereken şeyler arasında yer alır. Boyutu 20 cm olarak belirlenmiş ürün; yeşil renge sahip olarak müşterileri ile buluşur. Ürün bedenin esnekliğine olumlu anlamda katkı sunarak, gelişmesine yardımcı olur.

Yağ yakımına vesile olurken, kasların ise gelişip güçlenmesine de katkı sunar. Ürün içeriğinde şişme aparatı da beraberinde gelir. Vücudun duruşunun hoş ve düzgün bir görünüme kavuşmasını sağlar. PVC malzemeden üretilmiş olan ürün; kalın durumda olup kolayca patlamama özelliğine sahiptir.

Nike M Nk Df Trap Tank Hpr Dry Erkek Gri Antrenman Atlet CZ2411-073

Sportive.com.tr rahat ve konforlu ürünler sunan platform, spor faaliyetlerinizin en büyük destekçisi olarak sizin yanınızda. Siz de bu platforma gelin, ihtiyacınız olan her ürüne kolaylıkla ulaşın.

3 ayrı renk modeline sahip olarak üretilmiş model, istenilen renge göre seçme hakkı sunar. Bu sayede hem zevkinize göre seçerken hem de keyifli bir alışveriş sağlar.

Ürün geniş kesim bir modeldir. Koltuk altı kesimi ise daha aşağıdan olacak şekilde sağlanmış ve bu sayede yoğun spor tempolarında sıkarak bunalmamayı sağlar. Ürün boyu ise standarttan bir tık daha uzun olacak şekilde bir yapı üzere tasarlanarak kesilmiştir. Kaliteli kumaşı ve sahip olduğu salaş duruşu ile hem hoş dururken hem de konfor sunar.

Sportive Neopren 2 Kg Unisex Pembe Yoga – Pilates Dambıl SPT-2802V

Sportive.com.tr Sporlarınızın en büyük dostu olan site; kıyafetten ayakkabıya, ağırlıktan yoga matlarına kadar spor için gereken birçok ürünü bünyesinde ağırlar. Böylece müşterilerine yorulmadan evinin konforunda alışveriş keyfi sunarak yardımcı olur. Bu kolaylığı sende kendine tanı ve hadi siteye girerek ürünleri de tanı!

2 kg ağırlık ile tasarlanmış ürün sayesinde hafif- orta düzey ağırlık egzersizlerine alışmayı sağlarsınız. Ürün unisex olarak tasarlanmış bir modeldir. Renk olarak tatlı bir pembe renkte imal edilmiştir. Ürünün iki yanında ağırlığı orta kısmında ise tutma alanı bulunur.

Ayrıca bu tutma bölgesi, iki kulakçığı birbirine bağlamayı da sağlar. Ürün başlangıç düzey egzersizler açısından uygun olup, dikkatli kullanımlarda herhangi bir yaralanma gibi durumlara sebebiyet vermeyecek ağırlıktadır.

 

Sportive Spt Small Pilates Bandı SPT-2906V-MAV

Sportive.com.tr spor denilince her tür ekipman ve ürün için sportive!

S beden olarak tasarlanmış model, turkuaz renk olarak imal edilmiştir. TPR malzemeden üretilmiş olan model, düşük dirençtir.

Çekme ve germe gibi çeşitli spor faaliyetleri ve hareketleri açısından son derece yardımcı olarak; spor severlerin ekipmanları arasında yer alması gereken ürünler arasındadır. Kolayca yırtılma ve kopma gibi durumlar yaşanmaz ve dayanıklıdır.