Kategoriler
Doğru giyin!

ANADOLU EFES SPOR KULÜBÜ’NÜN YENİ FORMA VE SPOR GİYİM PARTNERİ, SPORTIVE OLDU!

 

Anadolu Efes Spor Kulübü, spor giyim partnerliği için çok önemli bir anlaşmaya imza attı. Müşterilerine “Spor Giyimde En İyi Markalar, En İyi Sen!” mottosu ile hizmet veren Sportive ile iş birliği Anadolu Efes’in maç formaları ve lisanslı ürünleri, Sportive mağazalarının yanı sıra www.sportive.com.tr adresinde basketbolseverleri bekliyor.

 

Gerçekleştirdiği partnerlik anlaşmaları ile basketbol ekosisteminin gelişmesine önemli katkılarda bulunan ve farklı sektörlerdeki markaların basketbola yatırım yapmasına imkan sunan Anadolu Efes, yeni bir partnerlik anlaşmasına daha imza attı.

 

Sportive ile spor giyim partnerliği anlaşması yapan Anadolu Efes’in 2018 – 2019 sezonu formaları ve lisanslı ürünleri Sportive tarafından üretildi.

 

Bu anlaşma sayesinde basketbolseverler, Anadolu Efes lisanslı ürünlerine Sportive mağazaları ve www.sportive.com.tr adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilecek.

 

Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz, gerçekleştirdikleri partnerlik anlaşması ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

 

“Sportive ile güç birliği yaparak çok önemli bir adım daha atıyoruz”

 

““Sportive ile partnerlik anlaşması yaparak kulübümüz için çok önemli bir adım daha attık. Sportive gibi saygın bir marka ile güçlerimizi birleştirmekten dolayı çok mutluyuz.

 Sportive ile gerçekleştirdiğimiz anlaşma sayesinde Anadolu Efes lisanslı ürünleri, Türkiye’nin dört bir yanındaki basketbolseverlere kolaylıkla ulaşabilecek. Bu anlaşma, Anadolu Efes’e sempati duyan ve lisanslı ürünlere ulaşmak isteyen herkese, özellikle de gençlerimize büyük kolaylık sağlayacak.

 

Sportive tarafından üretilen 2018 – 2019 sezonu formalarımız ile kulübümüzü ve Türk basketbolunu, mücadele ettiğimiz her organizasyonda başarı ile temsil etmeye çalışıyoruz. Bunun için basketbolseverlerin desteğine de çok ihtiyaç duyuyoruz. Bu sebeple tüm basketbolseverleri Sinan Erdem Spor Salonu’nda ev sahibi olacağımız karşılaşmalara bekliyoruz.”

 

“Anadolu Efes Spor Kulübü’ne partner olmak tüm Sportive ailesi için büyük bir gurur ve mutluluk”

 

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün yeni forma ve spor giyim partneri Sportive A.Ş’nin Genel Müdürü Zeynep Selgur ise “Sportive olarak ana misyonumuz; tüm spor branşlarını ve başarısına inandığımız bireysel sporcuları desteklemek, yeni nesilde başarılı sporcular yetiştirilmesine katkı sağlamak ve her yaştan insana sporu sevdirmek. Bu kapsamda içinde yer almaktan çok keyif aldığımız, başta basketbol, futbol, voleybol ve yüzme olmak üzere Türkiye genelinde 300’ün üzerinde spor kulübüyle çalışıyoruz.

 

Ülkemizin en büyük Türk sermayeli spor perakendecisi olarak Türkiye ve Avrupa kupalarında kazandığı başarılar ve yetiştirdiği basketbolcularla ülkemizde basketbol branşına olan tutkunun oluşmasında büyük emek veren Anadolu Efes Spor Kulübü ile partner olmak tüm Sportive ailesi için büyük bir gurur ve mutluluk.  Sportive’in Anadolu Efes Spor Kulübü için özel olarak, performans arttıran “hyper fit” teknolojisiyle tasarladığı lisanslı ürünlerin takım oyuncularına hem Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi hem Turkish Airlines EuroLeague hem de Türkiye Kupası’nda şans getirmesini diliyorum. Tüm basketbol ve sporseverlerin keyifle takip edeceği bir sezon dilerim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir