Kategoriler
Doğru giyin!

Sportive ile Spor Yapmak Çok Daha Havalı

Doğru ayakkabı seçimi ile spor yapmak, ayak sağlığı ve beden sağlığı açısından önemlidir. Düzenli koşu yaparak sporunu yapan kadınlar, aynı zamanda şıklığı ve konforu da ön planda tutmaktadır.

Koşu ve yürüyüş yapan kadınlar, ayak sağlığını ve konforunu korurken, sporun tüm faydalarından da yararlanmaktadır. Daha fit bir görünüm, daha sağlıklı koşu ve yürüyüş yaparak formlarını korumak isteyen kadınlar için Sportive, farklı tasarımlara sahip, rahat ve konforlu koşu ve yürüyüş ayakkabılarını sizlere sunmaktadır.

Adidas Energyfalcon X Kadın Beyaz Koşu Ayakkabısı EG3954

Beyaz, mavi ve gri rengin muhteşem birlikteliğini sunan Adidas Energyfalcon X kadın beyaz koşu ayakkabısı, koşu sırasında ayağınıza ağırlık vermez. Yan taraflarında bulunan gri dikdörtgen hat, spor ayakkabına hareketlilik kazandırmaktadır. Ön ve arka kısmında bulunan hasır bölge, ayağa hareketleri yaparken esneklik sunar. Taban bölümündeki çıkıntılar, ayakların yere daha sağlam basmasını sağlar. Bağcık bölümünde bulunan mavi beyaz büzgülü tasarımı ve mavi renk Adidas yazısı, spor ayakkabıya ayrı bir hava katmaktadır.

Nike Quest 2 Kadın Pembe Koşu Ayakkabısı CI3803-200

Pembenin dayanılmaz şıklığını koşularına taşımak isteyen kadınlar, Nike Quest 2 pembe koşu ayakkabısını tercih edebilir. Ayakkabının yan tarafında bulunan Nike logosu, ayakkabıyı hareketlendirmektedir. Bağcık bölümü siyah renk ile daha havalı koşu ayakkabısı, ön yüzeyinde ve arka tarafında bulunan delikli yapısı sayesinde ayaklar hava alır. Özel yapısı sayesinde ayakları terletmeyen spor ayakkabısı, koşu yaparken rahatlığı ve konforu da ön plana çıkarmaktadır.

Nike Air Zoom Pegasus 36 Prm Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı BQ5403-003

Siyah ve beyazın birlikteliği, sarı renk ile harmanlanan Nike air zoom Pegasus 36 Prm siyah koşu ayakkabısı, delikli hava alan yapısıyla oldukça sağlıklıdır. Bağcık bölümü; siyah sarı ve beyaz renklerle daha havalı hale gelen koşu ayakkabısının sarı tabanı, zemine sağlam basmayı sağlamaktadır. Koşu yaparken uçar gibi geçeceğiniz koşu parkurunu, konforlu iç yapısıyla rahatlıkla kat edebilirsiniz.

Reebok Reebok Lite Kadın Mavi Koşu Ayakkabısı DV9460

Koşu yaparken ayak konforunu düşünen kadınlar Reebok Lite mavi koşu ayakkabısını tercih edebilir. Mavi rengin en güzel tonunun, pembe Reebok logosu ile harmanlandığı koşu ayakkabısında, taban beyaz renklidir. Arka bölümün dışa doğru daha yayvanlaştığı kenar kısım, ayakkabıyı hareketlendirmektedir. Delikli nefes aldıran yapısı sayesinde ayakları üşütmez ve terletmez. Ayakları sıkmayan rahat yapısıyla, hafif koşularınızda size eşlik eder.

Skechers Go Walk 5 Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı 15902 BBK

Siyah rengin asilliğinden vazgeçmeyen kadınlar için Skechers go walk 5 siyah koşu ayakkabısı, delikli üst yüzeyiyle ayaklarınıza nefes aldırır. Alt tabanı, büyük kare tabana sahip ayakkabı, koşarken ayaklarınızın yere sağlam basmasını sağlar. Arka kısımda bulunan yuvarlak açıklık sayesinde bileklerin de hava almaktadır. Bağcık kısmı ayakların daha kolay sabitlenmesini sağlamaktadır. Koşu yanında yürüyüş ve günlük kullanım için de uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir